PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک سایت (اخبار it+دانلود)

rasoulrahimi
November 9th, 2011, 17:21
این سایت رو خیلی دوسش دارم و انصافا روی قالبش و لوگوش هم خیلی وقت و هزینه گذاشته شده و اگه خودتون هم بهش نگاه کنید متوجه منظور من میشید. این سایت تازه یکی دو ماه از افتتاحش میگذره و از اونجایی که می بینم اصلا وقت ندارم، مجبورم که بفروشمش.

این سایت در مجموع 38 تا پست داره که بیشتر مربوط به اخبار IT هست و علاوه بر اون چندیدن پست هم دانلود نرم افزار های رایگان و بسیار کاربردی هستش.
الکسا رنک این سایت حدود 1.600.000 (خودتون چک کنید، چون روز به روز تغییر میکنه) و پیج رنک گوگلش هم یکه. بازدید روزانه ای حدود 100 تا در روز داره(از اونجایی که اصلا وقت نداشتم و سایت به مدت دو هفته تعطیل بود نتونستم، بهتر از این کنم) ولی در روزهایی که فعال بود حدود 200 آی پی در روز داشت.(توضیح اضافه این که دو ماه زمان کمی برای مانور این سایت بود وگرنه این تعداد خیلی بیشتر از این ها میشد.)
این سایت لوگو فوق العاده ای داره و قالب و بنر اختصاصی برای خودش داره.

اگه کسی مایل بود آدرس ایمیلش رو بده تا براش آدرس سایت رو بفرستم.
در ضمن اگه خواستید خود دامین رو هم بخرید می تونید بگید، چون آدرس دامینش فوق العادست.(.ir)

قیمت اولیه ی سایت هم 250.000 تومان هست که مطمئن باشید زیاد نیست.(لوگو اختصاصی و فوق العاده + بنر اختصاصی + قالب زیبا و اختصاصی + آدرس دامین فوق العاده + رنک معقول) که البته کسی با این قیمت نخره نمی فروشمش و اصلا جای تخفیف نداره. کسانی که طراحی سایت میکنن باید بدونن که طراحی: 1-قالب 2-لوگو 3-بنر چقدر هزینه بر میداره و در واقع من دارم هزینه ای رو که برای این سایت گذاشتم رو برداشت میکنم.
اگه کسی مایل بود آدرس ایمیلش رو بده تا براش آدرس سایت رو بفرستم.

bepad
November 9th, 2011, 17:25
سلام

لطفا ادرس رو پ.خ کنید

rasoulrahimi
November 9th, 2011, 17:39
آدرس رو براتون فرستادم.