PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب php 5 روی ویندوز سرور 2003

fuladpanjeh
November 9th, 2011, 14:39
سلام . من کل اینترنت رو زیر و رو کردم ولی نتونستم از روی هیچکدوم از آموزش هایی که هست نصب کنم .
توی خود انجمن اینطوری توضیح دادین :
آموزش جامع طریقه نصب php بر روی سرورهای ویندوز (http://www.webhostingtalk.ir/f122/5921)
مشکل اول : فایل PHP.ini-recommended که اصلا وجود نداشت و اسمش توی PHP 5.3 یه چیز دیگه بود . این مشکل حل شد
مشکل دوم : گفتید "بعد از اون به شاخه system32 داخل پوشه ویندوز رفته و فایل PHP5st.dll از پوشه PHP5 کپی می کنیم!" اصلا فایل PHP5st.dll وجود نداره . سرچ هم کردم
همچنین در مراحل بعدی گفتند " بعد از اون فایل PHP5isapi.dll رو Open می کنیم !" اینم اصلا وجود نداره

alfa5xx
November 9th, 2011, 21:41
با سلام دوست عزیز

برای راحتی کار و بالا آوردن سایت تحت php من به شما نصب راحت نرم افزار wamp server رو پیشنهاد میکنم که خیلی راحت فایلهاتو میریزی تو پوشه www اون و یک دومین هم با ای پی سرورت ست میکنی بعد سایتت براحتی بالا هم میاد

موفق باشی

fuladpanjeh
November 9th, 2011, 22:17
ممنون از پاسخ دوست عزیز . نصب کردم . الان www Derectory هم یه اسکریپت کپی کردم . الان آدرس چطوری میشه . چون من یه دومین وصل کردم dl2.pstools.ir و Root اون رو برای آپلود فایل هام استفاده کردم . حالا اگه بخوام یه upload.pstools.ir بسازم و به این دایرکتوری Wamp وصل کنم چیکار باید بکنم . مبتدی هستم
با تشکر

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

در ضمن دومین PSTools.ir من روی یه VPS دیگه هست و اونجا IP وی پی اس جدید رو دادم .