PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وصل شدن به اینترنت

sardarn
November 9th, 2011, 14:00
سلام

من یه سیم کارت همراه اول دارم که هر کاری می کنم نمی تونم با هاش به اینترنت وصل شم و می گه سرویس دیتای شما فعال نیست و نمی توانید تنظیمات دریافت کنید.سیم کارت همراه اول یکی از دوستانم رو گذاشتم به اینترنت رفت.حالا من چه طور باید سرویس دیتا رو فعال کنم؟

ممنون

Optimus
November 9th, 2011, 16:53
برید دفتر خدمات ارتباطی براتون وصل می کنند!!

0060
November 9th, 2011, 17:21
دوست عزیز از طریق سایت همراه اول برو مشخصاتتو بده شماره تلفن مدل گوشیتو بده تنظیمات برات ارسال میکنه و بدون مشکل وصل میشی نیازی نیست حظوری بری جایی

sardarn
November 9th, 2011, 17:32
دوست عزیز از طریق سایت همراه اول برو مشخصاتتو بده شماره تلفن مدل گوشیتو بده تنظیمات برات ارسال میکنه و بدون مشکل وصل میشی نیازی نیست حظوری بری جایی

من وقتی می رم تنظیمات بفرسته می گه سرویس دیتای شما فعال نیست و نمی تونه تنظیمات رو بفرسته

vahab00
November 9th, 2011, 18:23
من وقتی می رم تنظیمات بفرسته می گه سرویس دیتای شما فعال نیست و نمی تونه تنظیمات رو بفرسته
ابتدا فرم ثبت نام جی پی آر اس رو پرکنید سپس درخواست دریافت تنظیمات رو تو سایت بدید
سایت همراه اول
یا حق

0060
November 9th, 2011, 18:43

همین کاری که دوستمون گفت انجام بدید من خیلی وقت پیش فعال کردم دقیق خاطرم نیست ولی مطمئنم تمام کاراش اینترنتی هست موفق باشید

sardarn
November 9th, 2011, 19:13
همین کاری که دوستمون گفت انجام بدید من خیلی وقت پیش فعال کردم دقیق خاطرم نیست ولی مطمئنم تمام کاراش اینترنتی هست موفق باشید

من ثبت نام رو تموم کردم بعد گفت برو به یه صفحه تا تنظیمات بیاد حالا به اون صفحه که می رم می گه سرویس دیتای شما فعال نیست و نمی تونید اطلاعات رو دریافت کنید

vahab00
November 9th, 2011, 19:15
شاید مشکل از گوشی شماست
در صورت امکان شماره موبایلتون رو بدید تا براتون تنظیمات رو بفرستم + نوع گوشی

sardarn
November 9th, 2011, 19:31
شاید مشکل از گوشی شماست
در صورت امکان شماره موبایلتون رو بدید تا براتون تنظیمات رو بفرستم + نوع گوشی

من سیم کارت یکی از دوستانم روش رو گذاشتم و تنظیمات اومد و رفتم اینترنت

vahab00
November 9th, 2011, 20:12
لطفا شماره موبایل + نوع گوشی رو پ.خ کنید از سایت چک کنم

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

مشترک گرامی: سرویس دیتای شما فعال نبوده و لذا قادر به دریافت تنظیمات نمی باشید لطفا برای اطلاعات بیشتر با 09990 تماس بگیرید.
خودش راه حل رو گفته
تماس بگیرید
فکر کنم منظور از دیتا سرویس جی پی آر اس هست
مطمئنید ثبت نام کامل انجام دادید ؟
با 09990 تماس بگیرید ببینید چی میگه
یا حق

sardarn
November 9th, 2011, 20:19
لطفا شماره موبایل + نوع گوشی رو پ.خ کنید از سایت چک کنم

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

خودش راه حل رو گفته
تماس بگیرید
فکر کنم منظور از دیتا سرویس جی پی آر اس هست
مطمئنید ثبت نام کامل انجام دادید ؟
با 09990 تماس بگیرید ببینید چی میگه
یا حق

بله.گفت خودش اینجوری هست تو منطقه ما کامل نیومده اتفاقی بعضی ها دارن
مگه می شه ؟ من و دوستم کنار هم نشستیم سیم کارت عوضی می کنیم باز برای من gprs آنتن نده برای اون بده

sellpad
November 9th, 2011, 22:03
شاید سیمکارت شما مشکل دارد
به نظر من حضوری مشکل را رفع کنید

vahab00
November 9th, 2011, 22:03
من شخصا الان با همراه اول هستم
شاید به دلیل اینه که خط شما پیش شماره ای غیر از 911 داره
نمیدونم والله

sardarn
November 9th, 2011, 22:15
شاید سیمکارت شما مشکل دارد
به نظر من حضوری مشکل را رفع کنید

رفتم خدمات ارتباطی گفت نمی دونه چه طور باید دیتا رو فعال کرد:d گفت شاید به خاطر این باشه که هنوز کامل توی شهر نیومده.مگه ممکنه؟هر دو مون توی یه اتاق هستیم

sardarn
November 10th, 2011, 19:54
امروز دوباره رفتم دفتر خدمات ارتباطی گفت دیتا رو فعال می کنه بعد گفتم فعالش کنه بعد گفت فقط برای دائمی هست بعد شماره دائمی دادم گفت دائمی رو هم برداشتن و نمی تونه فعال کنه.حالا چی کار کنم؟

Optimus
November 10th, 2011, 20:22
می تونی از خیرش بگذری!!

0060
November 10th, 2011, 21:06
امروز دوباره رفتم دفتر خدمات ارتباطی گفت دیتا رو فعال می کنه بعد گفتم فعالش کنه بعد گفت فقط برای دائمی هست بعد شماره دائمی دادم گفت دائمی رو هم برداشتن و نمی تونه فعال کنه.حالا چی کار کنم؟

اش دهن سوزی نیست که اینجور پیگیری میکنی ایرانسل بگیر بهتره همراه اول توی منطقه ما که افتضاح تف سر بالاست

girl_shandy_sanity
September 25th, 2014, 15:16
سلام..
من قبلا بدون هیچ مشکلی از اینترنت همراه اول استفاده میکردم اما امروز که بعد چند وقت روشنش کردم دیدم علامت e و نشون نمیده،دوباره فعالسازی و دریافت تنظیمات و انجام دادم اما از هر راهی رفتم علامت ظاهر نشد(یعنی نت ندارم) البته جالب اینجاست که میگه جی پی آر اس شما فعال هست اما کار نمیکنه...کسی میتونه بهم کمک کنه؟

i3erver
September 25th, 2014, 15:36
ببینید دوست عزیز کلا همراه اول این روز ها به چالش کشیده شده
از هر 10 روز 9 روز غاطی داره تنها راه از سایت یا دفترخدماتی هست که اونا هم به گفته شما اظهار ناتوانی میکنند :دی
بهتر هست ایرانسل بگیرین و خودتون رو خلاص کنید