PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا وجود ssl بر روی یک دامنه قانونیست؟

nasa_de
November 9th, 2011, 06:10
سلام دوستان و همکاران گرامی
یک سری اقدامات رو در پیش رو داریم که نیاز هست ssl بر روی ساب دامنه سایت نصب بشه. میخواستم بدونم که آیا این کار از نظر قانونی (قواین ایران) جرم محسوب میشه؟ و یا اینکه سایت امکانش هست ف.ی.ل.ت.ر بشه؟

rn4j1m1
November 9th, 2011, 06:23
تا جایی که میدونم در صورتی که سایتی فیــلتر بشه و از ssl استفاده کنه ، به صورت قانونی پیگیری میکنن
اما در حالت عادی و صرفا برای وجود امنیت ، خیر ، هیچ مشکلی نداره و سایت های زیادی استفاده میکنن

alef1
November 9th, 2011, 08:19
سلام
من یه سوال دارم
مگه میشه https رو هم شیلتر کرد؟؟؟؟
شدن که میشه اما اگه بشه تمام سایت هایی که https دارن با هم شیلتر میشه دیگه، نمیشه فقط یه سایت رو مسدود کرد که! درست میگم؟

php.source
November 9th, 2011, 13:53
بهتره با ارشاد هماهنگ کنید. به من که گیر داده بودن برای اس اس ال . البته قابل به ذکر هستش که هیچ اطلاعاتی نداشتن و فقط میدونستن ***** نمیشه :دی

delta
November 9th, 2011, 16:03
ssl پیش کش. سایت ما رو فیل کرده بودند به علت اینکه آی پی اختصاصی داره سایتمون!! میگن آی پی اختصاصی باید حتما یا مال سرور اصلی باشه یا vps .. اگر سایتی آی پی اختصاصی داشته باشه جرمه! کم مونده بود دادگاهیمونم کنن! دوباره سایتمون رو برگردوندیدم رو آی پی اشتراکی!

php.source
November 9th, 2011, 16:06
ssl پیش کش. سایت ما رو فیل کرده بودند به علت اینکه آی پی اختصاصی داره سایتمون!! میگن آی پی اختصاصی باید حتما یا مال سرور اصلی باشه یا vps .. اگر سایتی آی پی اختصاصی داشته باشه جرمه! کم مونده بود دادگاهیمونم کنن! دوباره سایتمون رو برگردوندیدم رو آی پی اشتراکی!
از این که نمیتونن کنترل کنن ، خیلی اصبانی میشن دست به کارای ناجوان مردانه میزنن. بجا اینکه بیان علمشون و بالا ببرن.
ایرانه دیگه (حرف خودشون :دی)

cartman10mpi
November 10th, 2011, 01:52
ssl شده دردسر ... با هزار بدبختی و طرفند باید از شرکت‌های آمریکایی‌ گرفت ، تازه بعد از اون باید پاسخگوی خود ایران شد . امنیت در داده‌ها = معضلی بزرگ

sheitonakshirazi
December 19th, 2011, 12:09
نخیر مشکلی نیست تا وقتی خلافی مرتکب نشده باشین:77:

Amir.Mansoury
December 19th, 2011, 12:23
اگر ساب دامین شما برای سیستم whmcs و پرداخت آنلاین و .... باشه فکر نکنم مشکلی باشه.

shivahost
December 19th, 2011, 12:35
شما وقتی بخواهید برای فروشگاه اینترنتی تون e-namad بگیرید (فکر کنم از وزارت بازرگانی) داشتن ssl براتون اجباری هم هست و اصلا خلاف نیست.

okey
December 19th, 2011, 12:39
دوستا خیلی جالبه ها ! به ssl گیر می دن !

nasa_de
December 19th, 2011, 12:45
با تشکر از دوستان، بنده جوابم رو گرفتم. متشکرم که در این مبحث به بنده راهنمایی دادید.

Ashkankamangar.ir
March 1st, 2012, 08:57
سلام یعنی دوستان اگه رو بخش whmcs ما اس اس ال بذاریم گیر میدن؟
آخه بعضی سایت ها مثل فراسو و سرور پارس رو دیدم که اس اس ال رو حذف کردن از بخش whmcs خودشون دلیلش چیه؟
باید با کجا تماس گرفت؟

Amir.Mansoury
March 1st, 2012, 12:20
سلام یعنی دوستان اگه رو بخش whmcs ما اس اس ال بذاریم گیر میدن؟
آخه بعضی سایت ها مثل فراسو و سرور پارس رو دیدم که اس اس ال رو حذف کردن از بخش whmcs خودشون دلیلش چیه؟
باید با کجا تماس گرفت؟

اگر شرکت حقوقی باشید و درگاه پرداخت آنلاین داشته باشید، میتونید درگاه سایت را از ssl پشتیبانی کنید.

Ashkankamangar.ir
March 1st, 2012, 19:49
نظورتونو متوجه نشدم والا
ولی من میخواستم رو ساب دامنه نصب کنم و انجام هم دادیم
https://clients.mizbansite.com/

CentralClubs
July 21st, 2014, 20:31
Ssl نه تنها قانوني هست که براي گرفتن نماد اعتماد الکترونيکي هم يک امتياز محسوب ميشه، تنها محدوديت يا منع زماني هست که سايتي که ssl نداره فيلتر بشه و مالک سايت سعي کنه با ssl فيلتر رو دور بزنه که اين خلاف قانون هست، وگرنه در حالت عادي ssl کاملا قانوني هست در ايران