PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری و زیر قیمت لایسنس دایمی با کپی رایت whmcs با افزونه ها به طور کامل زیر قیمت

mazen_sma
November 9th, 2011, 00:05
سلام دوستان
مدتی قبل با یکی از دوستان زدیم توی کار هاستینگ، متاسفانه بعد از یه مدتی باهم به مشکل خوردیم و کل کار کنسل شد، سهم من یه لایسنس دایمی با کپی رایت whmcs و کلی افزونه بود.

حالا می خوام این ها رو به بالاترین پیشنهاد بفروشم
البته اینو بگم همه لایسنس ها به نام و ایمیل شما ثبت می گردد. حتی در سایت whmcs.com نیز با ایمیل و نام ریجستر می شه.
و 100درصد از دسترس من خارج می شه(جای هیچ نگرانی نیست)

کل خرید ها و جزئیات به شرح زیر هستند

امکانات اضافی WHMCS - درگاه بانک ملت
bm-XXX
500,000 ريال
به صورت یک بار
-

امکانات اضافی WHMCS - ماژول ثبت دامنه IRNIC
irnic-XXXX
1,500,000 ريال
به صورت یک بار
-

امکانات اضافی WHMCS - درگاه ثبت فیش بانکی
offlinebank-XXXX
800,000 ريال
به صورت یک بار
-

لایسنس WHMCS - لایسنس همیشگی - با کپی رایت
Owned-XXXX
افزودنیها - قالب های فارسی WHMCS
2,500,000 ريال
350,000 ریال
به صورت یک بار
-

امکانات اضافی WHMCS - شمسی ساز
sdate-XXXX
0 ريال
حساب رایگان
-

امکانات اضافی WHMCS - نرم افزار WHMCS Tracer
tracer-XXXX
400,000 ريال
به صورت یک بار
-

امکانات اضافی WHMCS - بسته فارسی سازی
wpdf-XXXX
400,000 ريال
به صورت یک بار
-

امکانات اضافی WHMCS - ماژول SMS Notification
wsms-XXXX
800,000 ريال
به صورت یک بار
-

جمع کل:

7,250,000 ریال

قیمت با بیش از 30% تخفیف 500 هزار تومان

نکات:
- whmcs یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فروش و پشتیبانی هاست و دامنه در سطح اینترنت می باشد
- درگاه بانک ملت یکی از بهترین درگاه ها از نظر خرید اینترنتی هم برای خریدار و فروشنده است (واریز آنی و بدون کارمزد)
- ماژول SMS هم ماژولی بسیار کارآمد جهت اطلاع رسانی به مشتریان خود
- WHMCS Tracer گزارش لحظه به لحظه وضعیت خریدها ، تیکت ها ، ورود و خروج کاربران به سایت و ...

البته برای اینکه شما دوست عزیز به خرید این نرم افزار با افزونه ها ترغیب بشی 30 درصد تخفیف اولیه گزاشتم اگر هم تا قبل از 24 آبان کسی طالب بود حاضرم تخفیف بیشتری بدم.

کسی طالب بود پیام خصوصی بده
ویا
Yahoo ID : mazen_sma
متشکرم

یاعلی

hamidjooni
December 23rd, 2011, 13:00
معمولا این جور چیزها رو وقتی خریدی باید توی هزینه ها ثبت کنی یعنی برای فروشش کیسه ای ندوز
اگر هم فروش رفت به هر قیمتی که شد باید فروخت
کسی با 30% تخفیف ترغیب نمیشه بعضی ازین افزونه ها رو با قیمت خیلی پایین تر و حتی بعضی ها رو به صورت رایگان (مثل فارسی سازها) میشه تهیه کرد
سهم خوبی برنداشتی!!
پیشنهاد می کنم یک هاستینگ راه اندازی کنی و خودت ازین لایسنس استفاده کنی

H.G.N
December 23rd, 2011, 13:13
دوست من - شما که تازه تو کار هاستینگ زده بودید نیاز بود همون اول کار این همه ماژول و افزونه برای سایتت بخری ؟

یک لایسنس ماهانه - پرداخت آنلاین و فارسی ساز ها به نظرم تا مدتی برای یک سایت هاستینگ میتونه کافی باشه !

mazen_sma
December 30th, 2011, 02:57
معمولا این جور چیزها رو وقتی خریدی باید توی هزینه ها ثبت کنی یعنی برای فروشش کیسه ای ندوز
اگر هم فروش رفت به هر قیمتی که شد باید فروخت
کسی با 30% تخفیف ترغیب نمیشه بعضی ازین افزونه ها رو با قیمت خیلی پایین تر و حتی بعضی ها رو به صورت رایگان (مثل فارسی سازها) میشه تهیه کرد
سهم خوبی برنداشتی!!

پیشنهاد می کنم یک هاستینگ راه اندازی کنی و خودت ازین لایسنس استفاده کنی

حق رو به شما می دم، اما احتمال می دم اگر شما توی موقعیت ورشکستی من بودی حرف کیسه رو نمی زدی، به هر حال ممنون از راهنماییت

دوست من - شما که تازه تو کار هاستینگ زده بودید نیاز بود همون اول کار این همه ماژول و افزونه برای سایتت بخری ؟

یک لایسنس ماهانه - پرداخت آنلاین و فارسی ساز ها به نظرم تا مدتی برای یک سایت هاستینگ میتونه کافی باشه !

اشتباه اشتباهه، چاره ای نیست.(البته اشتباهم خرید اینها نبود بلکه اشتباهم در عدم ادامه کار بود که البته این هم به اجبار مشکلاتم با شریکم اتفاق افتاد)

damashi
December 30th, 2011, 03:10
دوستان گرامی بجای اینکه تو سر مال بزنید و ایشون روملامت کنید اگه میخواید بخرید قیمت پیشنهاد بدید پست بالا بره مشکل این دوست عزیزمون و همکار حل بشه نه اینکه بیای اینجا بگی قیمتش این نیست و ..... چرا عزیز قیمتت عالیه منم دارم فکر میکنم احتمال 90% هم خودم ازت میخرم وقتی جوری نشون بدید که گیر پول هستید اینجا اینطوری میشه مگه ماشینه که قیمتش افت کنه یا جنس هست که قیمتش کم شه لایسنس نرم افزار هست و مادام العمر هم هست دیگه این حرفا چیه که کسی نمیخره و.... من خریدارم بهشون پیشنهاد هم پیام خصوصی دادم هر کی هم میخواد پیشنهاد بده مشکل ایشون سریع حل بشه

mazen_sma
December 30th, 2011, 16:03
ممنون از تمامی دوستان
فروخته شد.
لایسنس توسط شرکت میزبان گستر پرداز خریداری شد.