PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بدقولی شرکت هاستینگ در مورد لاینسس cpanel

sgwgo
November 7th, 2011, 20:36
سلام خدمتت همگی دوستان

بنده از یک شرکت(فعلا نمیگم کدوم شرکت شاید بعدا بگم) یه سرور خریداری کردم هنگام خرید خیلی سوال ها پرسیده شده ازشون و همش میگفتن مشکلی نیست

یکی از موارد این بود که سرور چون وارز بود وقتی به من تحویل دادن دیدم سی پنل تریال هستش ازشون پرسیدم پس این چیه گفتن که مشکلی نیست ؟ گفتم یعنی چی گفت یعنی اینکه مشکلی پیش نمیاد گفتم یعنی من باید لانسس بخرم؟ گفت نه گفتم یعنی این نال هست گفت آره گفتم شنیده سی پنل نال باعث هک شدن میشه گفت ما این قضیه تضمین میکنیم

خلاصه پس از شاید 10 بار تاکید و تیکت دادن
الان 40 روز که میگذره سی پنل لاینسس میخواد رفتم تیکت دادم جواب این بود که باید لاینسس بخرید گفتم مگه شما نگفتید نمیخواد ؟؟

خلاصه زدن زیر همه چی و الان من موندم و یه سی پنل که باز نمیشه و لاینسس میخواد؟

شما میگید از این بدقولی که اینا کردن من چیکا کنم؟

Mohammad_reza
November 7th, 2011, 21:05
درصورتی که شما سرور مجازی مدیریت شده تهیه کردید ، همه چیز رو می تونید بیاندازید گردن سرویس دهنده و ازش باید انتظار داشته باشید.
اما درصورتی که سرویس شما مدیریت شده نیست ، تمامی مسئولیت سرور به عهده شما می باشد و هیچ توقعی نمی تونید داشته باشید.

درهر صورت ، بهتر بود که لایسنس تهیه می کردید ، چراکه حتی وارزترین سرویس دهنده ها نیز لایسنس سی پنل تهیه می کنند؛ و به هیچ وجه روی اطلاعات کاربرانشون ریسک نمی کنند.

موفق باشید.

php.source
November 7th, 2011, 21:17
اگه میخواید یوزران و انتقال بدید میتونم راهنمایی کنمتون

sgwgo
November 7th, 2011, 23:40
درصورتی که شما سرور مجازی مدیریت شده تهیه کردید ، همه چیز رو می تونید بیاندازید گردن سرویس دهنده و ازش باید انتظار داشته باشید.
اما درصورتی که سرویس شما مدیریت شده نیست ، تمامی مسئولیت سرور به عهده شما می باشد و هیچ توقعی نمی تونید داشته باشید.

درهر صورت ، بهتر بود که لایسنس تهیه می کردید ، چراکه حتی وارزترین سرویس دهنده ها نیز لایسنس سی پنل تهیه می کنند؛ و به هیچ وجه روی اطلاعات کاربرانشون ریسک نمی کنند.

موفق باشید.

sharmande man be farsi dastarsi nadaram

manzore shoma az modiriyat shode ya nashode chiye?

H.G.N
November 8th, 2011, 00:05
ببینید دوست عزیز :

سرور مجازی مدیریت نشده سروری است که هیچگونه کنترل پنل و یا سیستم عاملی بر روی آن نصب نیست و شما باید پس از خرید اقدام به نصب آنها بکنید.
سرور مجازی مدیریت شده سروری هستش که فروشنده کلیه برنامه ها اعم از سیستم عامل , کنترل پنل , فایروال ها را بر روی سرور نصب کرده است و در اینصورت کلیه مشکلات اعم از کانفیگ نادرست , اتمام لیسانس کنترل پنل و... متوجه او خواهد بود.

موفق و پیروز باشید !

RezaFH
November 8th, 2011, 00:11
دوست عزیز،
سرور شما لایسنس تریال 45 روزه سی پنل داشته و حالا این لایسنس تمام شده (سی پنل شما کرک شده یا نال شده نیست)
حالا هم اگر هزینه لایسنس رو به شرکتی که ازش سرور گرفتید، داده باشید، باید براتون لایسنس تهیه کنند
در غیر این صورت خودتون باید لایسنس بگیرید تا بتونید وارد سی پنل بشید
برای چک کردن لایسنس هم از لینک زیر میتونید استفاده کنید :
License Verification - cPanel Inc. (http://www.cpanel.net/apps/verify/index.cgi)

موفق باشید

hamidjan
November 8th, 2011, 09:11
سلام خدمتت همگی دوستان

بنده از یک شرکت(فعلا نمیگم کدوم شرکت شاید بعدا بگم) یه سرور خریداری کردم هنگام خرید خیلی سوال ها پرسیده شده ازشون و همش میگفتن مشکلی نیست

یکی از موارد این بود که سرور چون وارز بود وقتی به من تحویل دادن دیدم سی پنل تریال هستش ازشون پرسیدم پس این چیه گفتن که مشکلی نیست ؟ گفتم یعنی چی گفت یعنی اینکه مشکلی پیش نمیاد گفتم یعنی من باید لانسس بخرم؟ گفت نه گفتم یعنی این نال هست گفت آره گفتم شنیده سی پنل نال باعث هک شدن میشه گفت ما این قضیه تضمین میکنیم

خلاصه پس از شاید 10 بار تاکید و تیکت دادن
الان 40 روز که میگذره سی پنل لاینسس میخواد رفتم تیکت دادم جواب این بود که باید لاینسس بخرید گفتم مگه شما نگفتید نمیخواد ؟؟

خلاصه زدن زیر همه چی و الان من موندم و یه سی پنل که باز نمیشه و لاینسس میخواد؟

شما میگید از این بدقولی که اینا کردن من چیکا کنم؟

آی گفتی. من تا بحال 3 بار سور عوض کردم. همش هم به خاطر بی مسئولیتی هاستینگش بود. یک ماه نشد که سی پنل من اکسپایر بشه و اونا بیان تمدیدش کنن. چند تا از مشتریهای خوبمو به همین خاطر از دست دادم. یکی از این هاستینگا که خیلی ادعاش میشد 3 ماه پست سر هم این کارو تکرار کرد. منم سریع منتقل کردم سرورمو.

Mohammad_reza
November 8th, 2011, 09:18
sharmande man be farsi dastarsi nadaram

manzore shoma az modiriyat shode ya nashode chiye?

گوگل یک ابزار داره فینگلیس رو به فارسی برمیگردونه !! برای دفعه های بعد شاید لازم شد ...
-----------------
در تکمیل گفته های دوستمون ، اضافه می کنم :
سرویس نیمه مدیریت شده: تمامی کانفیگ ها و نصب های مربوطه و مورد نیاز مشتری برای بار اول (هنگام تحویل سرویس) بصورت رایگان نصب خواهد شد. و معمولاً یک بازه زمانی مشخص می شود تا در اون بازه کاربر درصورت پیدا کردم مشکل ، جهت مرتفع نمودن آن ، با سرویس دهنده تماس بگیرد. پس از گذشتن از بازه زمانی مشخص شده ، سرویس بصورت مدیریت نشده در میاد و هرگونه تنظیم ، کانفیگ و نصب و ... بعهده مشتری می باشد.
سرویس کاملاً مذیریت شده: تمامی دستورات مشتری مادامی که سرویس دهنده به او سرویس میدهد ، باید به اجرا در بیاید و هرگونه مشکل احتمالی نیز به عهده سرویس دهنده است (که البته در بعضی جاها شامل قوانینی میشه)

موفق باشید.

sgwgo
November 10th, 2011, 14:01
سرور مجازی مدیریت شده سروری هستش که فروشنده کلیه برنامه ها اعم از سیستم عامل , کنترل پنل , فایروال ها را بر روی سرور نصب کرده است و در اینصورت کلیه مشکلات اعم از کانفیگ نادرست , اتمام لیسانس کنترل پنل و... متوجه او خواهد بود.

من از این نوع سرور خریداری کردم که آنها قول این را داده بودن که نال شده مطمئن هست و نیاز به خریداری لاینسس نیست و من سر این حساب دستمو گذاشتم تو حنا و الا توانایی خرید لاینسس ندارم

خلاصه راه حل چیه؟

نمیشه دوباره دوره 45 روز طی کنم من ظورم رسیت کنم دوباره 45 روز؟