PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد آنتی ویروس،فایروال و آنتی سکوریتی مناسب برای لپ تاپ

daadaa
November 7th, 2011, 15:07
سلام

دوستان مدتهاست دنبال این موضوعیم با یکی از دوستان که برای لپ تاپی که تقریبا تمام کارش اینترنتی هست و با حساب و اینترنت بانک و ایمیل و ... و همچنین منیج سرور سروکار داره باید چه تدابیری براش اندیشیده بشه.

عدهخ ای بر این باورند که استفاده از آنتی ویروس های غیراورجینال بده و ما هم که ایرانی هستیمو اورجینال اصلا بیخیال . پس میمونه نسخه های رایگان.حتی نود هم رایگان نیست...طبق نظر برخی از وبلاگ نویسان حرفه ای استفاده از آنتی ویروس رایگان مانند avira مسخه رایگان ، avg و یا avast در کنار فایروال خود ویندوز سون کافیه.

حالا از تمامی بر و بچه های اینجا که کارشون مثل من اینترنتی هست و باید لپ تاپشون امنیت کافی رو داشته باشه درخوات دارم در این تاپیک شرکت کنند و نظرشونو بگن.درواقع نظر که نه.کاری که خودشون کردند رو بگن.فقط بگن از چه آنتی ویروسی استفاده میکنند ، چه فایروالی ، چه نرم افزار امنیتی دیگری استفاده میکنند (مثلا آنتی مالویر ها) ...

از کدام آنتی ویروس بی دردسر (رایگان) استفاده میکنید؟
فایروال شما همان فایروال پیشفرض هست؟ اگر نیست از چه استفاده میکنید؟
نرم افزار جانبی دیگر برای محافظت کامل (از جمله ، ایمیل ، بد افزار ها و...) سراغ دارید؟

ملاک هم برای لپ تاپ و ویندوز سون هست.

ممنون از همه...امیدوارم دوستانی که میبینند در پاسخ شرکت کنند و چیزی که خودشون بعد از تجربه افی استفاده میکنند رو به ما توصیه کنند...

TOOBA IT
November 7th, 2011, 15:13
به نظر بنده کلا آنتی ویروس های رایگان رو بیخال بشید .
نظرم شخصی بنده رو کاسپر هست , اونم از نوع اورجینالش !!!

j4b3r
November 7th, 2011, 15:55
من برای میندوز از اوست استفاده می کنم با فایروال ویندوز
مدت خیلی زیادی هم هست
هیچ مشکلی هم نداشتم

electronic
November 7th, 2011, 16:06
sheed
استفاده می کنم
راضی هستم

0060
November 7th, 2011, 19:03
G Data فوق العاده

HyperServer
November 7th, 2011, 21:32
از لحاظ کارای هیچ تفاوتی بین اورجینال و غیر اورجینال وجود نداره !!!
برای لپ تاپ کسپرسکی سنگین هست...
پیشنهاد من ESET و یا Avira هستش به شما

موفق باشید

okey
November 7th, 2011, 22:04
نظر من Avast هست .

Optimus
November 7th, 2011, 23:06
sheed یک آنتی ویروس ایرانی هست و برای من nod32 اجازه ی ورود به سایتش را نمی ده،و به عنوان potentially dangerous content می شناسه!!!!چه جوری پیشنهاد می شه؟

javadk
November 7th, 2011, 23:17
sheed یک آنتی ویروس ایرانی هست و برای من nod32 اجازه ی ورود به سایتش را نمی ده،و به عنوان potentially dangerous content می شناسه!!!!چه جوری پیشنهاد می شه؟

چون sheed داره از موتورهای ضدویروس (نود32 و آویرا) استفاده میکنه.یعنی یه جورایی ***ی میکنه.
nod32 اینجور سایتها رو میبنده.
مثل: NOD32 password and nod32 username | NOD32 Update | powered by nod325.com (http://www.nod325.com) که هر روز سریال رایگان میزاره. :65:

AriyaDownload
November 7th, 2011, 23:26
به نظر من کاسپرسکای Kaspersky
یه سالو نیم می شه ازش استفاده می کنم تاحالا مشکلی نداشتم
سیستم هم ویروسی نشده ، روزانه 8-12 ساعت به نت هم وصل هستم
آنتی ویروس هایی که تاحالا امتحان کردم
nod ==> اصلا پیشنهاد نمی شه
avira ==> خوشم نیومد ازش اکثر فایل های exe رو ویروسی می شناسه و بلوک می کنه یا خودکار پاک می کنه
avast ==> بد نبود ولی درکل پیشنهاد نمی شه
macafee ==> اذیت کننده بی همتا :D دم به دقیقه بهت پیغام می ده اعصابت رو خورد می کنه و به سیستم هم فشار می یاره
norton ==> با محیطش حال نکردم ولی تعریف رو زیاد شنیدم
sheed ==> خائن درجه یک :D پیشنهاد نمی شه (این رو من استفاده نکردم یکی از دوستام استفاده کرده و اینو گفت)
panda ==> تجربه جالبی بود، آنتی ویروس خوبی هست
BitDefender ==> اینم انتی ویروس خوبی هست، این مورد رو هم پیشنهاد می کنم

دیگه هرچی فکر کردم یادم نیومد
ولی پیشنهاد نهایی من Kaspersky هست

پ.ن: این تنها عقیده و نظر شخصی من هست.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

از لحاظ کارای هیچ تفاوتی بین اورجینال و غیر اورجینال وجود نداره !!!

اتفاقا تفاوت زیادی داره
اینو خودم در مورد کاسپر تست کردم
نسخه ارجینال کاسپر اکثر فایل هایی که آلوده هستن رو پاک می کنه
نسخه غیر ارجینال اکثر فایل های آلوده رو تنها بلاک می کنه و می فرسته تو قرنطینه
اگه ویندوز پاک بشه دوباره روز از نو روزی از نو

novinvps.com
November 7th, 2011, 23:38
توصیه شدید من : Avira بدون هیچگونه تعصب و...

hassanshaikhi
November 8th, 2011, 00:08
kaspersky anti vir+ comodo internet sec

antivirus free= microsoft essential

milad221
November 8th, 2011, 00:08
بنظر من نود 32 که جدیدا ورژن جدیدش عرضه شده خوب شناسایی خوبی داره و همچنین فایروال خوبی داره من راضی هستم ورژن 5.0.94 که من بدون کرک استفاده میکنم و قابلیت ابدیت هم داره لیسانسشم تو سایت ها هست میتونی فری بگیری و استفاده کنی
اگر فایروال قوی میخوای بیت دفندر بهترین گزینه تو فایر واله بنظر من قوی ترین تو کار خودشه نظارت کامل بر تمامی ورودی ها و خروجی ها داره و میتونی طبق خواسته های خودت هم ست کنی

0060
November 8th, 2011, 02:03
به نظر من کاسپرسکای Kaspersky
یه سالو نیم می شه ازش استفاده می کنم تاحالا مشکلی نداشتم
سیستم هم ویروسی نشده ، روزانه 8-12 ساعت به نت هم وصل هستم
آنتی ویروس هایی که تاحالا امتحان کردم
nod ==> اصلا پیشنهاد نمی شه
avira ==> خوشم نیومد ازش اکثر فایل های exe رو ویروسی می شناسه و بلوک می کنه یا خودکار پاک می کنه
avast ==> بد نبود ولی درکل پیشنهاد نمی شه
macafee ==> اذیت کننده بی همتا :D دم به دقیقه بهت پیغام می ده اعصابت رو خورد می کنه و به سیستم هم فشار می یاره
norton ==> با محیطش حال نکردم ولی تعریف رو زیاد شنیدم
sheed ==> خائن درجه یک :D پیشنهاد نمی شه (این رو من استفاده نکردم یکی از دوستام استفاده کرده و اینو گفت)
panda ==> تجربه جالبی بود، آنتی ویروس خوبی هست
BitDefender ==> اینم انتی ویروس خوبی هست، این مورد رو هم پیشنهاد می کنم

دیگه هرچی فکر کردم یادم نیومد
ولی پیشنهاد نهایی من Kaspersky هست

پ.ن: این تنها عقیده و نظر شخصی من هست.
---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

اتفاقا تفاوت زیادی داره
اینو خودم در مورد کاسپر تست کردم
نسخه ارجینال کاسپر اکثر فایل هایی که آلوده هستن رو پاک می کنه
نسخه غیر ارجینال اکثر فایل های آلوده رو تنها بلاک می کنه و می فرسته تو قرنطینه
اگه ویندوز پاک بشه دوباره روز از نو روزی از نو

منم مثل شما تا یکی دو ماه پیش فکر م***دم Kaspersk آخرشه ولی شک نکنید که اشتباه میکنید این که میگید تا حالا هیچ مشکلی نداشتید ! یعنی به نظر شما ویروس فقط اونیه که باعث هنگ کردن کامپیوتر بشه ؟

تقریبا دو ماه پیش که رتبه بندی انتی ویروسها منتشر شد منم از Kaspersk استفاده میکردم ولی طبق رتبه بندی G Data رتبه اول بود با یه تفاوت بالا نسبت به بقیه ضریب اشتباه بسیار پایین نصبش کردم دقیق تعدادش یادم نیست و لی بین 30 تا 40 تا تروجان و فایل مخرب از توی سیستمم کشید بیرون.

همیشه به یک انتی ویروس نچسبید هر 6 ماه یه تحقیق بکنید و بهترین انتخاب کنید.

AriyaDownload
November 8th, 2011, 09:54
منم مثل شما تا یکی دو ماه پیش فکر م***دم Kaspersk آخرشه ولی شک نکنید که اشتباه میکنید این که میگید تا حالا هیچ مشکلی نداشتید ! یعنی به نظر شما ویروس فقط اونیه که باعث هنگ کردن کامپیوتر بشه ؟

تقریبا دو ماه پیش که رتبه بندی انتی ویروسها منتشر شد منم از Kaspersk استفاده میکردم ولی طبق رتبه بندی G Data رتبه اول بود با یه تفاوت بالا نسبت به بقیه ضریب اشتباه بسیار پایین نصبش کردم دقیق تعدادش یادم نیست و لی بین 30 تا 40 تا تروجان و فایل مخرب از توی سیستمم کشید بیرون.

همیشه به یک انتی ویروس نچسبید هر 6 ماه یه تحقیق بکنید و بهترین انتخاب کنید.

من G Data رو استفاده نکردم و نمی دونم چطوری هست
ولی اگه کاسپر چیزی شناسایی نکرده یا کاسپرتون آپدیت نبوده یا اینکه G Data اومده کرک یا پچ هایی که رویه سیستون بوده رو شناسایی کرده و بسته :-p:"> :d

بهترین آنتی ویروس هیچ موقع ملاک نیست، یه زمانی یادمه nod رتبه ی اول یا دوم آنتی ویروس ها رو اورد اونم به خاطر هوش مصونعیش
ما هم گول اینو خوردیم و نود رو نصب کردیم، چشمتون روز بعد نبینه به شدت ضرر کردم کل اطلاعاتم از بین رفت:(
پس فردا هم می گن شید بهترین انتی ویروس هست :d

حالا از شوخی گذشته از پیشنهادتتون ممنونم
دفعه ی بعدی که ویندوز رو عوض کردم تست می کنم :53:

faratools
December 3rd, 2011, 15:20
شما که از این کار پول در میاری و خیلی هم به امنیت فکر میکنی فک نکنم سالانه 40 50 تومن پوله انتی ویروس زیاد باشه !!!
کسپر پیشنهاد میشود

electronic
December 3rd, 2011, 16:13
من شید دارم راضی هم هستم

HematYar
December 3rd, 2011, 16:25
من مدتی از کسپر استفاده میکردم ، مدتی اوست ، مدتی هم نورتون . اما مجددا برگشتم روی کسپر . نسخه 2012 از نظر فشار بر سیستم خیلی چیز سنگینی نیست ولی خب در نسحه های 2008 و 2010 خیلی مورد داشت .

plastic
December 3rd, 2011, 16:26
تنها با نصب آنتی ویروس و فایروال که حتی سالی 99دلار هزینه اش هم باشه امنیت به طور کامل تامین نمیشه ( 70درصد )
و این که پولی یا رایگان بودن فرقشون در دیتابیس هاشون هست (رایگان ها عقب تر از پولی ها)
انتی ویروس های معروف که بر اساس تست های مختلف برگزیده شده اند:
mcafee
norton
eset
kaspersky
avira
و...

یک انتی ویروس که سیستم رو تحت فشار قرار نمیده و فایروال نسبتا مناسبی داره avira هست.
نسخه ی avira permium security suite
لینک دانلود هم خواستید بگید قرار بدم.

najvahost
February 10th, 2012, 11:41
Kaspersky Pure(Internet Security + Antivirus + Password Manager) + Original Windows

BESTTECH
February 10th, 2012, 12:57
وب روت رو پیشنهاد می کنم
مقایسه Webroot با Eset (http://blog.nexttech.ir/1390/10/22/مقایسه-webroot-با-eset-از-نگاه-passmark/)
http://blog.nexttech.ir/1390/10/22/مقایسه-webroot-با-eset-از-نگاه-passmark/