PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دوستان در مورد IXwebhosting چیه؟

alef1
November 7th, 2011, 13:26
سلام
من برای چند سایت شخصی وردپرس با بازدید متوسط میخام از IXwebhosting برای مدت حداقل یک سال هاست بگیرم
تو webhostingstuff اپ تایم خوبی داشتن و تو سایتشون که نوشته مشتری و سابقه زیادی هم دارن
کسی از دوستان نظری یا تجربه ای یا شنیده ای در مورد این هاستینگ داره؟
مهمترین موارد برای من اپ تایم و امنیت هست (اپ تایم بالای 99.95 میخام و امنیت بسیار خوب)
موضوع سایت ها نه وارز هست و نه دانلود و کلا فکر نمی کنم بیشتر از 5 گیگ از فضاشون رو مصرف کنم
از نظر تحریم چجورین؟
من میل زدم پرسیدم گفتن مشکلی نداریم و همچنین تو لیست کشور های ثبت نامیشون ایران هم هست
پرداخت هم از طریق دوست ایرانیم در کانادا انجام میشه و امکان دادن ادرس اونجا و وریفای تلفنی هم هست
اگر هاست خارجی خوبی با شرایطی هم که گفتم در نظر دارید لطفا معرفی کنید
از اساتیدی که وقت میزارن و پاسخ میدن پیشاپیش تشکر می کنم

dertgtr
November 7th, 2011, 15:48
از ecommerce.com سرور داره یعنی IP Hostname این شرکت برمی گرده به 120.rev.ecommerce.com و AS Name به OPENTRANSFER-ECOMMERCE - Ecommerce Corporation
به نظر من بهتره از ecommerce.com بپرسید که آیا ایران رو ساپورت می کنه یا نه .

alef1
November 7th, 2011, 16:34
بسیار ممنونم از راهنماییتون
به این شرکت هم ایمیل زدم سوال کردم منتظر جوابم
شما تایید یا رد میکنید گرفتن سرویس از IXwebhosting رو؟
اگر از نظر تحریم مشکلی نباشه گزینه خوبی هست؟

TOOBA IT
November 7th, 2011, 17:14
نظرات دوستان را میتوانید در تاپیک های قدیم ببینید :

IXwebhosting - Google Search (http://www.google.com/search?q=IXwebhosting+&sitesearch=webhostingtalk.ir)

dertgtr
November 7th, 2011, 17:44
بسیار ممنونم از راهنماییتون
به این شرکت هم ایمیل زدم سوال کردم منتظر جوابم
شما تایید یا رد میکنید گرفتن سرویس از IXwebhosting رو؟
اگر از نظر تحریم مشکلی نباشه گزینه خوبی هست؟

IXwebhosting زمانی می تونه از نظر تحریم جوابگو باشه که ecommerce.com ایران رو تحریم نکنه . شما باید منتظر پاسخ ecommerce.com باشید .

alef1
November 7th, 2011, 18:40
درسته
فعلا که از خود IX پرسیدم گفتن قوانینمون یکیه و مشکلی نخواهد بود:

Ecommerce.com (http://ecommerce.com/) is our parent company and it maintains the same rules as we do. We do not have any restrictions regarding customers from Iran to keep their hosting services with us, so you should not worry about.
The only services restricted for Iranian customers that can not be ordered through us are our addons as Merchant account and Dedicated SSL athttps://www.ixwebhosting.com/products/ssl-certificate.

البته اولشه دیگه معلوم نیست واقعا پشت این حرفا چیه

DeltaGostar
November 7th, 2011, 19:08
ای ایران ای مرز پرگهر- چرا از سرویس دهندگان ایرانی سرویس نمیگیرید ؟

dertgtr
November 7th, 2011, 19:09
درسته
فعلا که از خود IX پرسیدم گفتن قوانینمون یکیه و مشکلی نخواهد بود:

Ecommerce.com (http://ecommerce.com/) is our parent company and it maintains the same rules as we do. We do not have any restrictions regarding customers from Iran to keep their hosting services with us, so you should not worry about.
The only services restricted for Iranian customers that can not be ordered through us are our addons as Merchant account and Dedicated SSL athttps://www.ixwebhosting.com/products/ssl-certificate.

البته اولشه دیگه معلوم نیست واقعا پشت این حرفا چیه

اره خیلی هاشون اول کار همین حرف ها رو می زنن ولی بعدش لینک قوانین دولت آمریکا در مورد تحریم ایران رو تیکت می کنن و سرور رو می بندن . هفته قبل همین بلا سر من با یه شرکت آمریکایی اومد خواستید متن ارسالی این شرکت رو پیوست می کنم که سرور منو به دلیل تحریم بست !

alef1
November 7th, 2011, 19:53
اینجوری باشه که خیلی ترسناکه
قبلن هم گفته بودن که مشکلی با ایرانیا ندارن؟

tthost
November 7th, 2011, 20:00
مدیرش یک ایرانیه
آقای سعید فتحی
اما جواب ایمیل نمی ده!
در ضمن ecommerce.com هم مال خودشونه

dertgtr
November 7th, 2011, 20:01
اینجوری باشه که خیلی ترسناکه
قبلن هم گفته بودن که مشکلی با ایرانیا ندارن؟

بله من هم مثل شما با تحقیق خرید کردم و اولش می گفتن مشکلی نیست و ... ولی بعدش سرور منو بست و تو تیکت قوانین کشور آمریکا در مورد تحریم ایران رو آورد و ... به کمک یکی از بچه های همین فروم وب هاست تالک بک آپ مشتری هام رو ریستور کردم ( هفته پیش )
به همین جهت میگم شما باید از شرکت اصلی یعنی ecommerce.com جویا بشید . اصلا چه کاریه ؟ شما برو از خود ecommerce.com سرور بخر بهتر نیست؟

alef1
November 7th, 2011, 20:09
منظورتون اینه که مدیر XLwebhosting ایرانیه؟
پس با این حساب خیالمون راحت باشه که مشکلی پیش نمیاد؟

من وقت و توان فنی مدیریت سرور برای هاستینگ رو ندارم
میخام هاستی بگیرم که خیالم از مدیریتو امنیتو ایناش راحت باشه

dertgtr
November 8th, 2011, 01:18
منظورتون اینه که مدیر XLwebhosting ایرانیه؟
پس با این حساب خیالمون راحت باشه که مشکلی پیش نمیاد؟

من وقت و توان فنی مدیریت سرور برای هاستینگ رو ندارم
میخام هاستی بگیرم که خیالم از مدیریتو امنیتو ایناش راحت باشه

مدیرش یک ایرانیه
آقای سعید فتحی
اما جواب ایمیل نمی ده!
در ضمن ecommerce.com هم مال خودشونه

من این صحبت رو نکردم یوزر با ای دی tthost این مطلب رو نوشتن . از ایشون اطلاعات بیشتر بگیرید موفق باشید

alef1
November 8th, 2011, 09:31
ای ایران ای مرز پرگهر- چرا از سرویس دهندگان ایرانی سرویس نمیگیرید ؟اخه فکر می کنم گرفتن سرویس از هاستینگ های معتبر در سطح جهان با تعداد مشتری بسیار بالا اونم برای من که میخام حداقل 1 سال خرید کنم و دغدغه ای نداشته باشم بهتره
بهرحال ممنون

irlogo
November 8th, 2011, 10:24
اخه فکر می کنم گرفتن سرویس از هاستینگ های معتبر در سطح جهان با تعداد مشتری بسیار بالا اونم برای من که میخام حداقل 1 سال خرید کنم و دغدغه ای نداشته باشم بهتره
بهرحال ممنون

الان بیشتر هاستینگ های ایرانی سیکل پرداخت ماهیانه دارند
شما ماهیانه سرویس آنها را تست کنید.

alef1
November 8th, 2011, 10:30
الان بیشتر هاستینگ های ایرانی سیکل پرداخت ماهیانه دارند
شما ماهیانه سرویس آنها را تست کنید.
ممنونم از راهنماییتون اما اینجوری خیلی طول میکشه تا به نتیجه برسم و ریسک هم داره
به علاوه اینکه بعضی مسائل مثلا ضعف امنیتی ممکنه خودشو تو یک ماه نشون نده برای همین خواستم از تجربه دوستان استفاده کنم

alef1
November 9th, 2011, 08:16
از دیگر اساتید کسی نظری نداره؟
اگه پیشنهاد "خارجی" دیگه ای هم داشته باشید به جای این هاستینگ لطف می کنید اگه اشاره کنید

dertgtr
November 9th, 2011, 13:45
از دیگر اساتید کسی نظری نداره؟
اگه پیشنهاد "خارجی" دیگه ای هم داشته باشید به جای این هاستینگ لطف می کنید اگه اشاره کنید

از دیتاسنترهای " هتزنتر " ( المان ) یا " کارو " آمریکا " مستقیم یا با واسطه ایرانی خرید کنید هرکی این کار رو کرده پشیمون نشده .موفق باشید

alef1
November 9th, 2011, 18:09
از دیتاسنترهای " هتزنتر " ( المان ) یا " کارو " آمریکا " مستقیم یا با واسطه ایرانی خرید کنید هرکی این کار رو کرده پشیمون نشده .موفق باشید

یعنی کارو با تحریم مشکلی نداره و میشه با مشخصات ایرانی ازش خرید کرد؟

dertgtr
November 9th, 2011, 18:53
یعنی کارو با تحریم مشکلی نداره و میشه با مشخصات ایرانی ازش خرید کرد؟

بله کارو با ایران مشکلی نداره خیلی ها تو همین فروم از کارو با مشخصات ایرانی سرور دارن

cartman10mpi
November 10th, 2011, 01:33
تمامی شرکت‌های آمریکایی‌ "باید" با ایران مشکل داشته باشند ... طبقه قوانین این کشور ، حالا هستند جاهایی که شخصاً مشکل ندارند ولی‌ این تا زمانی‌ پایدار خواهد بود که بوش در نیاد
بعد از اینکه با احتمال کم مشخص بشه که این سرویس دهند‌ها با ایران رابطهٔ تجاری دارند ، تمامی سرویس‌ها بدون شک پایان خواهد یافت . واسه همون نمی‌شه گفت که بگیرم و دیگه خیالم راحت باشه ... اگر واقعا دوست دارید که بگیرید و خیالتون راحت باشه باید میزبان‌های خوبی‌ رو از اروپا انتخاب کنید که تعدادشون هم کم نیست

alef1
November 10th, 2011, 08:42
خیلی ممنونم از راهنماییتون، بله این مسئله کلا خیلی استرس وارد میکنه
اگه ممکنه همین شرکت های خوب اروپایی که اپ تایم و امنیت بالا دارند رو معرفی کنید لطف بزرگی فرمودید

dertgtr
November 10th, 2011, 12:18
خیلی ممنونم از راهنماییتون، بله این مسئله کلا خیلی استرس وارد میکنه
اگه ممکنه همین شرکت های خوب اروپایی که اپ تایم و امنیت بالا دارند رو معرفی کنید لطف بزرگی فرمودید

بهترینش در حال حاظر دیتاسنتر هتزنتر المان هست .

cartman10mpi
November 10th, 2011, 17:34
منظورم از اروپایی‌ ، غیر امریکایی بود در اصل . می‌تونم این سرویس دهنده هارو پیشنهاد بدم:
کانادا iweb.com
کانادا netfirms.ca
دانمارک one.com
ایرلند blacknight.com
هلند leaseweb.com

از بین اینها شخصاً netfirms,one را ترجیح میدم چون تخصصی کار میزبانی انجام میدند

alef1
November 10th, 2011, 21:17
خیلی لطف کردید دوست عزیز
این ها اپ تایم و امنیت مناسبی دارن؟
شما خودتون باهاشون کار کردید؟

cartman10mpi
November 10th, 2011, 22:25
از netfirm تا ۶ ماه قبل سرویس میزبانی داشتم و از نظر استاندارد‌های میزبانی کاملا راضی‌ بودم ... از one هم یک دوستم میزبانی گرفته برای چند سایت و تا به حل شکایتی از ایشون برای این سرویس دهند نشنیدم......در کل این ۲ شرکت جزو بهترین‌ها هستند و پیدا کردن "بهتر" از "بهترین‌ها" غیر ممکن است

alef1
November 12th, 2011, 08:42
دیگه کسی نظری نداره؟

Mohsen_msi
December 11th, 2011, 07:17
بین اروپایی ها به نظر بنده EUKhost از بقیه بهتره ...
Web Hosting Service Provider in UK (http://eukhost.com)

alef1
December 11th, 2011, 09:23
دوست عزیز از توجهتون بسیار ممنونم
لطف کردید

victor7732
April 12th, 2012, 09:40
netfirms من قدیما ازش هاست داشتم ، خیلی با ایمیل ام مشکل داشتم و هر کار کردم هم مشکل رو حل نکردند ، اما از بقیه لحاظ خیلی خوب بود

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:28 AM ----------

بین اروپایی ها به نظر بنده EUKhost از بقیه بهتره ...
Web Hosting Service Provider in UK (http://eukhost.com)

قیمت هاش خیلی بالاست , برای 200 مگ فضا تقریبا سالی 150,000 تومان میگیره !!!