PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست کمک در مورد راه اندازی سایت دانلود نرم افزار

mohammad041
November 6th, 2011, 19:07
سلام
من یه سایت دانلود نرم افزار راه اندازی کردم
میخوام بدونم اگه بخوام فایلهای حجیم مثلا 500 مگابایتی رو که به صورت زیپ هستن
رو از یه سایت دیگه تو یه هاست که مال خودمه آپلود کنم ومحتوای داخل فایل زیپ رو تغییر بدم باید چه کار کنم؟
یعنی فایل رو اکسترکت کنم و بعد مثلا چند تا از فایلهای داخل زیپ رو حذف کنم و دوباره اونو زیپ کنم و روش پسورد بذارم
از یکی دو نفر پرسیدم گفتند باید سرور مجازی تهیه کنی
میخواستم منو راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

Mohammad_reza
November 6th, 2011, 19:32
سلام
من یه سایت دانلود نرم افزار راه اندازی کردم
میخوام بدونم اگه بخوام فایلهای حجیم مثلا 500 مگابایتی رو که به صورت زیپ هستن
رو از یه سایت دیگه تو یه هاست که مال خودمه آپلود کنم ومحتوای داخل فایل زیپ رو تغییر بدم باید چه کار کنم؟
یعنی فایل رو اکسترکت کنم و بعد مثلا چند تا از فایلهای داخل زیپ رو حذف کنم و دوباره اونو زیپ کنم و روش پسورد بذارم
از یکی دو نفر پرسیدم گفتند باید سرور مجازی تهیه کنی
میخواستم منو راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

درصورتی که سایت سرویس دهنده اجازه بدهد ، می تونید از رپیدلیچ استفاده کنید

vahab00
November 6th, 2011, 19:36
پیشنهاد شخصی بنده استفاده از سرور مجازی و آپاچی هستش
خیلی بهتره
اما اگه میخواهید رو هاست باشه همونطور که دوستمون گفتند رپید لچ گزینه خوبی است
یا حق

mohammad041
November 6th, 2011, 19:41
ممنون اگه بخوام از سرور مجازی استفاده کنم میشه بیشتر راهنمایی کنید(در مورد ویژگی های وی پی اس مورد نظر)

vahab00
November 6th, 2011, 19:45
ممنون اگه بخوام از سرور مجازی استفاده کنم میشه بیشتر راهنمایی کنید(در مورد ویژگی های وی پی اس مورد نظر)
فکر کنم با سرچ می تونید به نتیجه خوبی برسید
ویژگی خواصی نیاز نداره
با ی سرور 128 هم میشه یه هاست دانلود خوب ایجاد کرد
من شخصا سرور مجازی ترجیح میدم

Mohammad_reza
November 6th, 2011, 22:18
درصورتی که سرور اینوکس تهیه کنید ، باز هم فرقی با هاست نخواهد داشت.
اما در صورتی که سرور مجازی ویندوز تهیه کنید ، حداقل رم 512 پیشنهاد میشه (البته اگه ترافیک کمی استفاده میشه 256 هم جوابگوست)
باید iis نصب کنید تا بتونید به فایل های سرور مجازی دسترسی داشته باشید
بقیه کارها هم مثل کار کردن با ویندوز است.

alborzhost
November 6th, 2011, 22:58
سلام

سرور مجازی سیستمی با مشخصات درخواستی شما هست که در یکی از دیتاسنتر های خارجی به شما ارائه داده میشه
از مزایاش میتونیم به :

سرعت دانلود و آپلود بسیار بالا
قابلیت ریموت شدن به سرور
راه اندازی انواع سرویس از قبیل آپاچی , دی ان اس و ...
هزینه بسیار پایین
و ...

در صورت نیار به توضیحات بیشتر اطلاع بدید.

aminreza
November 6th, 2011, 23:24
دوست عزیز همونجور که بقیه عزیزان هم اشاره کردن در مرحله اول استفاده از لیچر ( در صورت اجازه ادمین سرور ) پیشنهاد میشه چون قاعدتا قیمت هاست دانلود کمتر از سرور مجازی هست. در ضمن این مورد رو هم بگم استفاده از لیچرهای آپدیت مشکل امنیتی خاصی بوجود نمیاره. ما پارسال یه دانلودسنتر داشتیم به هرکی میگفتیم لیچر سریعا مارو میترسوندن فکر میکردیم چه چیز عجیبیه ! :d
اگر تنظیمات لیچر رو درست انجام بدین هیچ مشکل خاصی نداره.
سرور مجازی هم خوبه. راستش اگر نظر منو بخواین میگم اگر هزینش رو دارین سرور مجازی بگیرید. ادمین سرور براتون iis هم کانفیگ میکنه دیگه بدون مشکل میتونید هر فایل رو که دوست داشتید دانلود کنید و بعدشم مواردی چون زیپ کردن ، آنزیپ کردن ، اضافه کردن پسورد و ... روش اعمال کنید. از ترافیک نت شما هم هیچ مصرفی نمیشه.
موفق باشید...:53: