PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن صفحات html

hadi812
September 8th, 2009, 19:50
سلام به همه دوستان
من مشکل عجیبی با سرور دارم
یکی این وقتی دیتالایف را نصب می کنم و بعد نصب میرم مثلاً تو موضوعات یه موضوع اضافه می کنم اصلاً اضافی نمی شه نه در مدیریت نه در صفحه اصلی حتی نضر سنجی هم ویرایش نمی شه نمی دونم چه چیزی رو غیر فعال کردم منظورم مثل ایناست
getgroups, posix_seteuid, posix_uname, php_uname, putenv, getenv, phpversion, set_time_limit, posix_getgid, openlog, syslog, apache_note, apache_setenv, popen, proc_close, proc_open, proc_nice, proc_get_status, proc_terminate, virtual, mkdir, rename, rmdir, unlink, touch, link, copy,

یه مشکل خیلی واجب تر از اون که سرور من صفحات html رو باز نمی کنهً نه در نیوک نه در دیتالایف
به ادامه مطلب نمیره

پنل منم دایرکت ادمین هست

خیلی خیلی به کمک شما نیاز دارم! :63:8-|

iranihost
September 8th, 2009, 20:04
مطمئنید سرور روشن هست ؟ :دی

ندیده بودم html باز نکنه !

فقط روی یک دامنه باز نمی شه با کلا باز نمی شه ؟

mehdi20
September 8th, 2009, 22:13
فکر میکنم صفحاتشون اچ تی ام ال استاتیک نیست
و در آدرسدهی صفحاتشون از ریرایت انجین استفاده میکنند .
مشکل رو با پشتیبانی سرور در میون بگذارید

Vahid
September 9th, 2009, 01:50
اگه مدیر سرور خودتونید و فقط رو این سرور همین سایت هست به احتمال زیاد خود http مشکل داره
اگه شما فقط یه هاست دارید برو ببین .httaccess ها درست هست یا نه
اگه اونم مشکلی نداشت برو ببین خود اسکریپت مشکل داره یا نه

hadi812
September 9th, 2009, 04:09
سرور مال منه
اسکریپت ها مشکلی ندارن
تو کل سایت ها اینجوری شده
هرچی هم تو سایت ها html هست چه در سیستم های نیوک و چه در دیتالایف هرچی میزینم مثلاً ادامه مطلب میگه

Not Found

The requested URL /main/1-post1.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خیلی خیلی عجیبه
تاحالا چنین چیزی ندیده بودم :-s

Vahid
September 9th, 2009, 04:11
این 100% مربوط به .httaccess میشه !

hadi812
September 9th, 2009, 04:45
httaccess ها درست هستن
بازم شما اگه httaccess دارین بازین ما دانلود کنیم و عوض کنیم ببینیم چی میشه

sadegh
September 9th, 2009, 04:57
سلام
یا مشکل همونی که آقا وحید گفت.99.99%
با سطح دسترسی به فایل ها درست نیست.0.01% :39:

hostironi
September 9th, 2009, 12:04
من خودم از ديتالايف استفاده مي كنم. معمولا وقتي ديتالايف آپديت مي كنم و يا منتقل مي كنم. بعد از اين كه نصب كردم و ديتا بيس بر مي گردونم. همچين مشكلي پيش مي ياد. يعني يه سري اطلاعات ديتابيس مثل همين موضوعات نشون داده نمي شه. نظر سنجي نشون داده نمي شه. با تغييرات جديد هم مشكل داره. من براي رفع اين مشكل بعد از نصب و برگردوندن ديتابيس يه بار روي پاك كردن ذخيره گاه توي قسمت مديريت ديتالايف كليك مي كنم. و مشكل كاملا حل مي شه.

براي مشكل دوم داخل ديتالايف معمولا مريوط به قسمت seo ديتالايف مي شه. شما يه بار فايل httaccess پاك كنيد ببينين بازم صفحات html مشكل داره يا نه. معمولا تو تنظيمات ديتالايف هم مي ميگه در صورتي كه مي خواهيد seo را فعال كنيد بعد از نصب ديتالايف يك بار فايل httaccess را حذف و مجددا آپلود كنيد.
حالا شما يه بار اصلا بدون httaccess تست كنين ببينين مشكل حل مي شه يا نه.

hadi812
September 9th, 2009, 16:05
نه نشد
به نظر شما از سرور میتونه باشه؟ از کجا هاش؟ apache?
:(:-<

hadi812
September 9th, 2009, 18:41
کسی نیست؟8-|

kianonline
September 9th, 2009, 20:47
کسی نیست؟8-|

با سلام و دورد ،

همانطور که دوستان فرمودند ، مشکل .htaccess است و...

مثلا شما در نیوک خود احتمالا قسمت Google Tap را فعال گذاشته اید که صفحات با html فراخوانی شود و وقتی مشکل .htaccess پیدا کرده اید ، دیگر فرلخوان نمیشود و مشکل ادامه متن و... مشکلات دیگر را پیدا کرده اید. حالا شما با غیر فعال کردن Google Tap مشکل نیوک شما حل می شود. و یا برای حل مشکل htaccess حل و یا در نهایت اگر سرور خودتان است ، سرورتان کمی تنظیم می خواهد.

ضمن پاسخ به سوال:
آیا شما قبلا روی همین سرور این مشکل را داشتید ؟ یا با تغییراتی که به تازگی دااده اید ، به این صورت شده است ؟

برای اطمینان و بررسی بیشتر ، شما آدرس سایت خود را به صورت پیغام خصوصی برای بنده ارسال نمایید تا یک نگاهی بی اندازم.

Roka
September 10th, 2009, 03:10
واسه نیوک این فایل رو تست کن ؟
htaccess. هست !!! بنداز تو روت ( public_html یا همون www )
ابته بعد از اینکه آپلود کردید از htaccess.txt به htaccess. تغییر بدید

فایل رو پیویست کردم !

hadi812
September 10th, 2009, 22:50
من میخوام تنظیمات مربوط رو بگین خودم انجام بدم
اگه امکانش هست بگین که کجاهارو باید یه نگاهی بندازم

مرسی ( از htaccess. هم نبود )