PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت تفریحی با دامنه ی سایت تبلیغاتی قدیمی

daadaa
November 5th, 2011, 17:04
سلام خدمت شما

من یه سایت آگهی رو قبلا داشتم ، دامنش سه ساله هست ، پیج رنکش یک و صفحات ایندکس شدش هم حدود 25000 تایی هست

بک لینک و اینا هم نمیدونم اما تبادل لینک تقریبا زیاده و 100 تایی حدودا میشه با وبلاگ های مختلف و سایتا تبادل لینک کردم با نام "آگهی رایگان و ..." یعنی طبیعتا لینکام مرتبط با موضوع سایتم داده شدند.حالا من میخوام روی همین دامنه یه سایت خبری بالا بیارم ....

طبیعتا متاتگ ها و سایر چیزاش باید مرتبط با سایت خبری باشه و ایندکس شدن صفحاتش هم همینطور.چه توصیه ای میکنید . ؟ چه کار کنم؟ ایندکسا و لینکایی که با موضوع آگهی و تبلیغات بهم داده شدند و تبادل کردم چی میشن؟ موضوع دامنه از سایت آگهی به خبری و تفریحی داره تغییر میکنه.آیا مشکله؟

اگر مشکله یه قیمتی روی دامنه من بذارید و دیتابیسش هم هست (1300 تا آگهی) اگر مایلید میفروشم.اگر نه در این خصوص بنده رو راهنمایی کنید که چه طوری بدون دردسر از این دامنه برای سایت جدید استفاده کنم...

ممنون از زحمات شما

SEOmoz
November 5th, 2011, 17:45
شما اگر تغییری در محتوا بدید تبلیغ های قبلی پاک شده همه 404 میشن توی گوگل
در نتیجه افت خواهید داشت و در اپدیت بعدی گوگل امکانش هست ییج رنک کاهش پیدا کنه
بهتره روی یک دامنه دیگه این کارو انجام بدید

Mohammad_reza
November 5th, 2011, 18:45
شدیدا تغییر موضوع روی رتبه گوگل تأثیر خواهد گذاشت.

فکر نمی کنید اگه یک دامنه جدید برای سایت جدید بگیرید بهتر باشه ؟

daadaa
November 6th, 2011, 00:27
خب بله ... اما خب این دامنه همینجور الکی و بدون استفاده مونده ... صفحات ایندکس شدش و رتبشم که خوبه.در ضمن پیج رنک این دامنه سه بود اما مدتی غیر فعاله و به خاطر اسکریپتشه که نول بود و الان بلا استفاده مونده....

SEOmoz
November 6th, 2011, 00:34
شما باید معلوم کنید که دامین رو میخواید یا سئو را
چون اگر دامین اتخاب کنید خوب سئو قبلی هر چی بوده میپره و سایت شما از صفر شروغ کنه همه ی ایندکس ها میپره
اما در مورد سئو خوب اگر اینو انتخاب کنید که باید یک دامنه دیگه خریداری کنید

Mohammad_reza
November 6th, 2011, 06:31
خب بله ... اما خب این دامنه همینجور الکی و بدون استفاده مونده ... صفحات ایندکس شدش و رتبشم که خوبه.در ضمن پیج رنک این دامنه سه بود اما مدتی غیر فعاله و به خاطر اسکریپتشه که نول بود و الان بلا استفاده مونده....

می تونید دامنه قبلی رو واگذار کنید به کس دیگه ای (یا بفروشید)