PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با عرض پوزش

Vahid
November 19th, 2008, 17:34
از تمامی دوستان بچه ها یوزر های سایت به دلیل اپدیت نشدن فرون طی این چند وقت معذرت میخوام :gnorsi:
یه چند وقتی هست دستم به یه سری مسایل بند بود و نمیتونستم درست به فروم رسیدگی کنم
حالا هم که سرمون داره خلوت میشه امتحانات میان ترم داره شروع میشه
ایشالا تا 13 اذر تموم میشه بعدش یه حرکتایی میزنیم:D
حالا این مدت سایت دست کامران هست چون من اصلا نمیرسم
ایشالا بعد امتحانات میام یه سرور اختصاصی میگیرم و فیلم هاس اموزش و متن های اموزشی اضافه میکنم
کلا یه سری فکر دارم برای سایت:iagree:
با تشکر از همگی

KamranOnline
November 19th, 2008, 19:11
یه سری کار هم من اضافه کنم.

اول از همه این که یک سیستم تبلیغات برای تمام کاربران داریم درست می کنیم که به صورت چرخشی و اتوماتیک برای سیستم هاستینگ شما تبلیغ کنه.

یک قسمت دیگر هم برای چک کردن Status سرور شما و نشان دادن آپ دایم و دیگر مشخصات سرور شما و مقایسه آن.

ایجاد سیستم برای گرفتن Whois و معرفی شرکت هایی که دامین ثبت می کنند و نشان دادن قیمت انها و منتقل کردن کاربر به شرکتی که خودش انتخاب می کنه که دامین از آن طریق ثبت بشه !

هم چنین سیستم یک پارچه برای خدمات هاستیگ و مقایسه پلان های هاستینگ و قیمت ها با دیگر شرکت ها

و قسمت اصلی برای گرفتن Nameserver های شما و لیست کردن تعداد دامین هایی که شما آنها را هاستینگ کردید.

تقریبا بیشتر قسمت ها آماده هست و داره تست می شه.
وقتی تست کامل شد اول برای کاربران فعلی فعال می شود و امتیاز ویژه ای برای آنها درنظر می گیریم و بعد تبلیغات گسترده انجام خواهیم داد.

DedicatedBOX
November 22nd, 2008, 10:09
یه سری کار هم من اضافه کنم.

اول از همه این که یک سیستم تبلیغات برای تمام کاربران داریم درست می کنیم که به صورت چرخشی و اتوماتیک برای سیستم هاستینگ شما تبلیغ کنه.

یک قسمت دیگر هم برای چک کردن Status سرور شما و نشان دادن آپ دایم و دیگر مشخصات سرور شما و مقایسه آن.

ایجاد سیستم برای گرفتن Whois و معرفی شرکت هایی که دامین ثبت می کنند و نشان دادن قیمت انها و منتقل کردن کاربر به شرکتی که خودش انتخاب می کنه که دامین از آن طریق ثبت بشه !

هم چنین سیستم یک پارچه برای خدمات هاستیگ و مقایسه پلان های هاستینگ و قیمت ها با دیگر شرکت ها

و قسمت اصلی برای گرفتن Nameserver های شما و لیست کردن تعداد دامین هایی که شما آنها را هاستینگ کردید.

تقریبا بیشتر قسمت ها آماده هست و داره تست می شه.
وقتی تست کامل شد اول برای کاربران فعلی فعال می شود و امتیاز ویژه ای برای آنها درنظر می گیریم و بعد تبلیغات گسترده انجام خواهیم داد.

کی این سیستم تبلیغاتیش درست میشه اقا کامران؟:drool5:
ما منتظریم

KamranOnline
November 22nd, 2008, 15:56
دارم روش کار می کنم که تک بشه با همه فرق بکنه !
آماده بشه حتما خبرتون می کنم

s3rv3r
November 26th, 2008, 17:45
با سلام ...
تو سیستم تبلیغاتی و کارای دیگه برای بهره برداری سریع ، منم می تونم کمک کنم تا زود تر اماده بشه !:iagree:

Vahid
December 4th, 2008, 17:25
تحولاتی داره ایجاد میشه
سعی میکنم تا یه چند روز دیگه یه دست و رویی بهش بکشم
از بچه ها هر کسی نطری داره بگه