PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعتبار صدف هاست

insurer
November 3rd, 2011, 21:34
سلام به همه دوستان :
در خصوص سایت صدف هاست میخواستم در خصوص اعتبارش و واقعی بودن نامحدود بودن اکثر آبشن هاش
کسی اطلاعاتی داره ؟ میشه بهشون اعتماد کرد هاست خرید
من این سایتهای که نوشته مشتریاشن domaintools گرفتم ns ماله خودشونه ولی خوب اونا را هم میتونن بخرند؟؟؟
خلاصه موندم تو اعتبار کارشون...دوستان کسی باشون کار کرده ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید
صدف هاست | میزبانی وب هاستینگ ، نمایندگی وب هاستینگ ، هاست لینوکس ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست ، پرداخت آنلاین ، ثبت دامين ، ميزباني وب ، وب (http://www.sadafhost.com)

Mohammad_reza
November 3rd, 2011, 23:01
به جز پهنای باند چیز نامعقولی در خدماتشون ندیدم که البته اونم به خودشون مربوطه

sardarn
November 3rd, 2011, 23:11
سلام به همه دوستان :

من این سایتهای که نوشته مشتریاشن domaintools گرفتم ns ماله خودشونه ولی خوب اونا را هم میتونن بخرند؟؟؟

یعنی چی؟

به جز پهنای باند چیز نامعقولی در خدماتشون ندیدم که البته اونم به خودشون مربوطه

پهنای باند چه مشکلی داشت؟

---
November 4th, 2011, 00:07
ممنون میشم نا معقول بودن پهنای باند رو برای آگاهی هر چه بیشتر ما شرح دهید :d:78:

Mohammad_reza
November 4th, 2011, 00:46
ممنون میشم نا معقول بودن پهنای باند رو برای آگاهی هر چه بیشتر ما شرح دهید :d:78:

ببینید ، پهنای باند به نظر من خیلی بیش از حد بود ، 100 برابر حجم هاست پهنای باند داشت! معمولا بین 10 تا 30 هست مقداری که اکثر شرکت ها در نظر میگیرند
البته عرض کردم ، به خودشون مربوطه و من قصد جسارت ندارم.
چون استارتر خواسته بودند ، منم نظرم رو گفتم.
موفق باشید

قزوین هاست
November 4th, 2011, 01:33
ازشون شکایتی تا به حال ندیدم؛اگر خودم بودم و نظرم صدف هاست بود خریداری میکردم
شب خوش

SADAF HOST
November 4th, 2011, 10:23
در پلان های وب هاستینگ صدف هاست تمام امکانات به جز پهنای باند و ادون دامنه نامحدود است .

از نظر اینکه کاربر Mohammad_Reza می فرمایید پهنای باند پلان ها نامعقول است باید عرض کنم که هر سرویس دهنده سیاستهای کاری مرتبط با خودش را دارد ممکن است یک

سرویس دهنده امکانات و یا پهنای باند پلان هایش را کمتر ، بیشتر و یا نامحدود قرا دهد که همانطور که گفته شد به سیاستهای کاری سرویس دهنده مرتبط است .

Mohammad_reza
November 4th, 2011, 10:33
در پلان های وب هاستینگ صدف هاست تمام امکانات به جز پهنای باند و ادون دامنه نامحدود است .

از نظر اینکه کاربر Mohammad_Reza می فرمایید پهنای باند پلان ها نامعقول است باید عرض کنم که هر سرویس دهنده سیاستهای کاری مرتبط با خودش را دارد ممکن است یک

سرویس دهنده امکانات و یا پهنای باند پلان هایش را کمتر ، بیشتر و یا نامحدود قرا دهد که همانطور که گفته شد به سیاستهای کاری سرویس دهنده مرتبط است .

سلام ،

منم دقیقاً همین نکته ای شما فرمودید رو عرض کردم ، به من هیچ ارتباطی نداره که شما چقدر پهنای باند ارائه میدهید ، من طبق خواسته ی استارتر ، خودم رو در جایگاه یک مشتری قرار دادم و از مقایسه با دیگر سرویس دهندگان به این نتیجه رسیدم.

البته از نظر من هم هیچ مشکلی نداره که پهنای باند بالا باشه. چون احتمالا سرور قوی ای دارید که سایت های پرمصرف رو میزبانی می کنید.
موفق باشید.

SADAF HOST
November 4th, 2011, 11:08
بنده در پی کاملتر کردن صحبتتان آن مطلب را عرض کردم

البته سایتهای خیلی پر مصرف را میزبانی نمی کنیم

اما منظور استارتر را از از این جمله شون متوجه نشدم : ns ماله خودشونه ولی خوب اونا را هم میتونن بخرند؟؟؟

ممنون میشم استارتر در این مورد بیشتر توضیح دهند

insurer
November 4th, 2011, 12:31
بنده در پی کاملتر کردن صحبتتان آن مطلب را عرض کردم

البته سایتهای خیلی پر مصرف را میزبانی نمی کنیم

اما منظور استارتر را از از این جمله شون متوجه نشدم : ns ماله خودشونه ولی خوب اونا را هم میتونن بخرند؟؟؟

ممنون میشم استارتر در این مورد بیشتر توضیح دهند

اوپس ...صاحبش که زودی سرو کلش پیدا شد... :) آقا ما قصد جسارت نداریم ...داریم تو انجمن از دوستان در خصوص اعتبارش کسب اطلاع میکنیم ...
- منظور من این بود که شاید هاست خودشون از جائی دیگه بخرند و dns هم بنام خود بگیرند که در هویز بنام خودشون نشون بده ولی در عمل نه سروری وجود داره نه شرکتی و نه .....

AfaghData
November 4th, 2011, 12:50
صدف هاست ! :55:

شما وقتی فکر میکنید شرکتی وجود نداره بهتره سرویس نگیرید :) ولی با این طرز فکر ؛فکر نمیکنم تا چند سال آینده بتونید از جایی سرویس بگیرید=((

insurer
November 4th, 2011, 14:17
من که گلم گفتم قصد جسارت نداشتم...داشتم تحقیق میکردم ... وگرنه من سایتهائی مثل اصفهان هاست (http://www.esfahanhost.com/) و پویا سازان (http://www.poyasazan.org/) سراغ دارم که راست چشام بشون اعتماد دارم ... ولی قیمت های صدف هاست مناسب تر بود خواستم آماری بگیرم مشتری بشم... وگرنه نه قصد خراب کردن کسی را دارم نه قصد جسارت...حالام که فهمیدیم مثل اون همشهریامون کارشون درسته..با خیال راحت خرید میکنم !!! یه ای والله هم به مدیریت شرکتشون میگم....:53:

اینشالله تو کارشون موفق باشن ...

amir1
November 4th, 2011, 21:43
خانه > انجمن > بخش آموزشی > هاست اشتراکی

---
November 5th, 2011, 00:16
خانه > انجمن > بخش آموزشی > هاست اشتراکی
الان به این پست شما میگن اسپم
در واقع 2تا عمل خلاف قوانین انجام دادید
1. اسپم دادید
2. تاپیک به سرانجام رسیده رو بالا اوردید

alibalavipour
January 4th, 2012, 14:54
میخواستم سوال کنم حال باوجود اعتماد به صدف هاست میشود گفت هزینه دانلود کردن سایت و استفاده ممتد از این سایت
برایم چقدر اب می خوردبا فرض اشتراکی دادن تسهیلات استفاده ازسایت

hno2005
April 28th, 2012, 22:16
اقا چرا این هاستهای شما قطعه ؟ حتی ساییتون هم قعطه

بابا پدرمون در اومد . سایت 1 روز خوابیده . درستش کنید اخه !! ای بابا

hannah
April 28th, 2012, 22:40
اقا چرا این هاستهای شما قطعه ؟ حتی ساییتون هم قعطه

بابا پدرمون در اومد . سایت 1 روز خوابیده . درستش کنید اخه !! ای بابا

میتونید از بخش انتقاد ها ازشون انتقاد کنید فکر نمیکنم جای این مورد اینجا باشه