PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت فونکس ناپ چگونه است ؟ و ایا warez است ؟

alieblice
November 2nd, 2011, 22:17
سلام دوستان

میخاستم در مورد
کیفیت فونکس ناپ چگونه است ؟ و ایا wares است ؟
راهنماییم کنید
البته من بین این 2 جا باید یکی رو انتخاب کنم که در مورد هلند تو سایت خوندم ولی در مورد اولی نبود اگر در مورد هلند هم نظری داشتین لطفا بگید
آمریکا :فونکس ناپ
هلند : ورلد استریم

پیشاپیش ممنون

tthost
November 2nd, 2011, 22:28
و شما این سوال را از خود بپرسید
آیا در آمریکا ممکن خواهد بود قوانین کپی رایت را رعایت نکنید؟

vahab00
November 2nd, 2011, 22:47
با جفتشون کار کردم
فکر کنم حدودا 4-5 ماه پیش بود که از فونکس ناپ سرور مجازی داشتم حدودا ی 2-3 روزی به دلیل تحریم ایران و... بسته بودن سرور اختصاصی طرف رو که من ازش سرور مجازی داشتم
هلند تا حالا مشکلی نداشتم
این تجربه شخصی من بود
امیدوارم به کارت بیاد
اما وارز نیست به هیچ وجه
موفق و سربلند باشید
یا حق

alieblice
November 2nd, 2011, 23:09
ممنون ار همه ی دوستان
نوع سرور شخصی هستش روش سایتو این طور چیزا قرار نیست باشه
منظورم از اون wares ها نبود که هر چیزی رو بزارین گیر ندن در حد netdirect منظورم بود
در مورد این هم اگر خبر دارین بگین :
از upload center ها مثل megauplod و fileserver , filesonic ... با کدوم یکی بهتر کار میکنه

sasan_blue
November 3rd, 2011, 00:14
اگه واسه دانلود و آپلود میخواید ovh پیشنهاد میشه. قیمت مناسبی هم داره ولی سرور و ساپورت به رابط اروپایی تعلق میگیره

MagicVps.Com
November 3rd, 2011, 00:22
ممنون ار همه ی دوستان
نوع سرور شخصی هستش روش سایتو این طور چیزا قرار نیست باشه
منظورم از اون wares ها نبود که هر چیزی رو بزارین گیر ندن در حد netdirect منظورم بود
در مورد این هم اگر خبر دارین بگین :
از upload center ها مثل megauplod و fileserver , filesonic ... با کدوم یکی بهتر کار میکنه
فایل سرور داخل امریکا سرعتش خوبه چون داخل امریکا هست خودش هم
فایل سرور هم قسمت اروپا داره هم امرکیا مگا اپلود هم فرق چندانی نداره چون اگر اشتباه نکنم کلا سرعت اپلودش محدود کردهخ خود شکرتش و حدود 400 تا 500 کیلو بایته سرعت پس فرقی چندانی نمیکنه براش امریکا یا اروپا بودن
سرور با توجه به این موارد شما ترجیحا سررو امریکا باید تهیه کنید
موفق باشید

alieblice
November 3rd, 2011, 00:24
اگه واسه دانلود و آپلود میخواید ovh پیشنهاد میشه. قیمت مناسبی هم داره ولی سرور و ساپورت به رابط اروپایی تعلق میگیره

خودم که نمیخام بخرم سرویس دهندم میخاد بره به یکی از این 2 جا گفتن یکی رو انتخاب کنم