PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی premiumreseller رو تایید میکنه

need4down
November 2nd, 2011, 21:05
سلام به همه دوستان می خواستم ببینم شما ها این کمپانی را تائید می کنید یا نه اگر نه برای چی ؟
با تشکر از همتون

dertgtr
November 3rd, 2011, 01:59
سلام به همه دوستان می خواستم ببینم شما ها این کمپانی را تائید می کنید یا نه اگر نه برای چی ؟
با تشکر از همتون

premiumreseller.com منظورتون هست؟اگر هست چرا این کمپانی رو انتخاب کردید؟

need4down
November 4th, 2011, 13:11
برای اینکه کارش بصورت تخصصی رسلره بعدش تعریفش زیاد شنیدم .

نکته بعدی اینه که اسمشو تو سایت های بزرگ مثل مایکروسافت زیاد به چشم خورد بعدشم تو جستجو هام برای یک هاست خوب بیشتر مواقع به این کمپانی می رسیدم من الان تنها مشکلم قضیه تحریمه آیا به خاطر تحریم مشکلاتی برام پیش نمی آید . یا نه از شما خواهشمندم اگر اطلاعاتی در باره ی این کمپانی داردید در اختیارم قرار دهید .
باتشکر

dertgtr
November 4th, 2011, 13:38
برای اینکه کارش بصورت تخصصی رسلره بعدش تعریفش زیاد شنیدم .

نکته بعدی اینه که اسمشو تو سایت های بزرگ مثل مایکروسافت زیاد به چشم خورد بعدشم تو جستجو هام برای یک هاست خوب بیشتر مواقع به این کمپانی می رسیدم من الان تنها مشکلم قضیه تحریمه آیا به خاطر تحریم مشکلاتی برام پیش نمی آید . یا نه از شما خواهشمندم اگر اطلاعاتی در باره ی این کمپانی داردید در اختیارم قرار دهید .
باتشکر

بله من باهاش کار کردم . قبلا از " پلنت " سرور داشت " پلنت " به " سافت لیر " که واگذار شد این هم اتومات اومد به " سافت لیر " ولی الان از " سینگل هوپ " سرور داره و ...
امنیتش خوب نیست یه بار سرورهاش " دیفیس " شد ! کلمه " دیفیس " رو اونهایی که با سرور و مدیریتش کار کردند می دونند معنیش چیه و چه بلایی سر مشتری های سرور " دیفیس " شده میاد ! با ایران مشکل اساسی داره . این رو من میگم چون باهاش کار کردم وقتی فهمید از ایرن هستم بک آپ داد و گفت به سلامت البته باز جوانمردی کرد و بک آپ داد خیلی هاشون که با ایران مشکل دارن فورا ترمینیت می کنند و باقی قضایا . یکی شون که سرور منو ترمینیت کرد رو اگر مایل بودید می تونم معرفی کنم خلاصه صحبتم اینه از شرکت های خارجی خریدن ریسکه چون خیلی هاشون با ایران مشکل دارن از همین بچه های فروم بخرید بهتره . باز کمکی نیاز بود در خدمتم .
موفق باشید

vahab00
November 4th, 2011, 13:45
ببخشید متاسفانه امکان نقل قول رو ندارم به دلایل خودم . در مورد اینکه گفتید با تحریم مشکل دارن و ... چرا از خودشون نمی پرسید . ارسال یک تیکت یا ایمیل کار سختی نخواهد بود اما پاسخ آنها بسیار مهم می باشد . در صورتی که مشکلی نداشته باشند و بعدا خدای نکرده تحریم کنند ایمیل شما مدرکی بر درخواست شما خواهد بود . موفق باشید.یا حق

dertgtr
November 4th, 2011, 13:56
من متن های این شرکت مبنی بر عدم سرویس دهی به ایران و ... و تحریم ایران رو دارم. بله تیکت و ایمیل نیز سودمند هست.من تجربیاتم رو در مورد این شرکت گفتم تا شما به مشکلاتی که من باهاشون داشتم گرفتار نشید . دیفیس شدن سرور و اخراج شدن مشکلات کمی نیستن ! موفق باشید

need4down
November 4th, 2011, 14:21
خیلی ممنون اطلاعات خیلی سودمندی بود حالا به نظر شما چه کار کنم برم از hetzner اختصاصی بخرم خوبه یا اگر شما جای معتبری می شناسید بهم معرفی کنید ممنون می شم .

دوباره بخاطر این اطلاعات و تجربیاتی که در اختیارم و گذاشتین و این اشتباه را به من ;گوشزد کردید ممنون .

من پروژه های برنامه نویسی و طراحی وب زیاد کردم و در بیشتر مواقع از این شرکت های ایرانی هاست اشتراکی خریدم و حالا می خوام خودم وارد این مقوله هاستینگ بشم تو این زمینه تجربم کمه اگر در این راستا کمکم کنید ممنون میشم .

در ضمن آیا شما ها GKG.NET و HETZNER تائید می کنید کدوم یکی از این دوسایت HETZNER که هردوشون هم هتزنره و هردو شون هم آلمانه معتبره .

اگر این ها تائید نمی کنید بهتره از کجا سرویس بگیرم که هم معتبر باشه و هم ایمن و تحریم هم نکنه

با تشکر بسیار زیاد

dertgtr
November 4th, 2011, 14:27
تا حالا کسی از HETZNER تجربه بدی نداشته HETZNER گزینه مناسبی هست فقط هزینه ست آپ اولیه اش بالا هست !
gkg.net از المان نیست از آمریکا و اسم دیتاسنترش هم GKG-NET - GKG.NET, INC هست با ای پی 208.180.24.2 و IP Hostname به darth-vader.gkg-com.com

need4down
November 4th, 2011, 14:34
هتزنره اصلی کدومه ؟

Hetzner - Trusted in Hosting (http://www.hetzner.co.za/)

یا

Hetzner Online AG (http://www.hetzner.de/en/)

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

در ضمن جز هتزنر گزینه مناسب دیگری وجود داره .

dertgtr
November 4th, 2011, 14:34
Hetzner Online AG (http://www.hetzner.de/en)
سایت
Hetzner - Trusted in Hosting (http://www.hetzner.co.za)
سرورش در آفریقای جنوبی هست

vahab00
November 4th, 2011, 14:38
بنده شخصا با هتزنر زیاد کار کردم
هزینه اولیه یکم بالاست اما می ارزه به سرویس هایی که ارائه میدن
قیمت هارد هم بسیار مناسب هستش
اصلی :hetzner.de هست
پسوند DE مختص آلمان هستش

dertgtr
November 4th, 2011, 14:39
هست ولی هتزنر خوب از نظر کیفیت و تحریم نبودن و خیلی مسائل دیگه آزمایش شده .

need4down
November 4th, 2011, 14:48
ببخشید یک سوال دیگر

caro.net

چه جوری هست

؟

ممنون به خاطر راهنماییاتون

dertgtr
November 4th, 2011, 14:57
اخیرا کارو قیمت هاش رو بالا بره اون هم بدون دلیل
سال قبل داونی داشت
ولی مشکل تحریم نداره
کیفیت خوبی داره
قیمتش در سرورهای با کیفیت از هتزنتر بیشتره
ولی در کل از نظر کیفیت ( بدون در نظر گرفتن داونی سال قبلش ) و تحریم نبودن تایید میشه