PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری: مشکل سرعت در انتقال از وی پی اس به data store

taghikhani
November 2nd, 2011, 21:03
من میخوام حدود 600 گیگ فایل رو از هارد یکی از وی پی اسها به دیتا استور همون سروری که وی پی اس روشه منتقل کنم. این انتقال داخلیه و منطقا نباید زمان زیادی ببره. ولی سرعت خیلی پایینه.
پورت سرور هم یک گیگه و اگر هم نبود باز هم چون انتقال داخلی بود قاعدتا نباید مشکلی پیش میومد.
چه باید بکنم؟

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

جالبه ما هرچی توی این فروم میپرسیم کسی جواب نمیده

PENOIL
November 2nd, 2011, 22:11
دلیل پایین بودن سرعت ممکنه که تعداد وی پی اس هایی که روی اون هارد دارید زیاده

وی پی اس هارو خاموش کنید و امتحان کنید

taghikhani
November 2nd, 2011, 22:23
دلیل پایین بودن سرعت ممکنه که تعداد وی پی اس هایی که روی اون هارد دارید زیاده

وی پی اس هارو خاموش کنید و امتحان کنید

کلا چهارتا دیگه هستند که همه میکروتیکن. خاموشم کردم فرقی نکرد

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

ضمنا روی اون هارد هیچ وی پی اس دیگه ای نیست

vahab00
November 2nd, 2011, 22:51
من زیاد تجربه در مورد سرور اختصاصی ندارم
اما دیدن گاهی وقتا انتقال از یه دراو به درایو دیگه سیستمتون سنگین میشه ؟
این دلیلش واسه پروسس ها و نوع هارد هست
پروسس ها رو چک کنید
سیستم رو ری استارت کنید
فکر کنم مشکلتون حل شه
چون من این مشکل رو یک با در سرور مجازی داشتم که با کم کردن پروسس ها و ریست درست شد
امیدوارم مشکلتون حل شه
یا حق

aligoli
May 14th, 2012, 21:07
من با یکی از سرورهای مجازی، یک فایل .iso دانلود کردم، حالا میخوام این رو انتقال بدم به datestore ی که دارم، باید چی کار کنم ؟

داخل datesotre که سرورهای مجازی در اون هستند رفتم، اما فقط چند تا فایل بود (6 تا) !!! و اصلا فایلی یا پوشه ای، نبود .

MagicVps.Com
May 15th, 2012, 02:42
باید روی دیتا استور راست کلیک کنید و بروز را بزنیدوارد که شدین دوست داشتید یک فولدر دلخواه داخل دیتا استور میسازی دوستهم نداشتی مستقیما داخل دیتا استور بالاش 2تا گزینه داره یکش از توی دیتا استور میتونی روی ویپیاس ویندوز که باش وصل شدی میتونی اپ.لد کنی روش با اون یکیگزینه هم زا توی ویپیاس ویندوز میتونی مسیر فایل دلخواه بدی و اپلود کنی داخل دیتا استور سرورت همین دیگه
موفق باشی

RoobinaServer
May 15th, 2012, 09:40
November 2nd, 2011

tsotoodeh
May 16th, 2012, 10:49
هارد دیسک یکی از گلوگاه های عمده سیستم های مجازی سازی به حساب میاد. بایستی با vSphere Client به سرور متصل بشید و در tab performance میزان latency یا تاخیر هارد دیسک رو چک کنید. یا با powercli و esxtop مانیتور کنید.
با restart و این جور روش ها حل نمیشه.
بهتره همیشه از هارد های SAS دور بالا استفاده کنید یا از دیتاسنتر درخواست کنید هاردها با HBA یا SAN Switch و اتصال فیبرنوری (FC) به سیستم متصل باشند در این حالت بهترین پایداری روی سیستم خواهید داشت.
از هارد های SATA چون در VMware به صورت رسمی پشتیبانی نمی شوند و از نظر فنی جواب مجازی سازی سرورها رو نمی دهند تنها و تنها زمانی استفاده کنید که می خواهید بک آپ تهیه کنید.
تنظیمات VMware و نحوه استفاده از Thin و Thick Provisioning هم شدیدا روی سرعت هارد شما تاثیر داره.