PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن سرور به علت هاست دامنه .ir

dertgtr
November 2nd, 2011, 13:29
سلام
سرورم رو بست دیتاسنتر آمریکایی متنی که برام فرستاده :
Hi,

.ir domain names are not allowed. We have seen many .ir domains names in your server.

Domain Names that are prohibited by U.S. Sanctions: Sanctions Programs and Country Information (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/)

Thank you,
Innovative, Real, & Experienced.

بک آپ داده بهم ولی 24 ساعت وقت داده که 18 ساعتش گذشته .از بدبختی سرعت دانلودم هم خیلی کمه .از دوستان کسی می تونه یه وی پی اس به من قرض بده فایل رو wget و آزیپ کنم؟

parsreseller
November 2nd, 2011, 13:37
سلام
سرورم رو بست دیتاسنتر آمریکایی متنی که برام فرستاده :
Hi,

.ir domain names are not allowed. We have seen many .ir domains names in your server.

Domain Names that are prohibited by U.S. Sanctions: Sanctions Programs and Country Information (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/)

Thank you,
Innovative, Real, & Experienced.

بک آپ داده بهم ولی 24 ساعت وقت داده که 18 ساعتش گذشته .از بدبختی سرعت دانلودم هم خیلی کمه .از دوستان کسی می تونه یه وی پی اس به من قرض بده فایل رو wget و آزیپ کنم؟
اگر مایل باشید میتونم بک آپ رو روی سرورم دانلود کنم و جایی دیگه آپلود کنم یا لینک بدم از سرور خودم دانلود کنید

the_coder
November 2nd, 2011, 13:44
حجم بکاپتون چقدره؟
خواستید لینک بدید دانلود کنم براتون

bepad
November 2nd, 2011, 13:46
سلام

میتونید از سایت زیر فضای بک اپ خرید کنید و بک اپتون رو منتقل کنید یا درخواست انتقال بدهید

sitebackup.ir

موفق باشید

dertgtr
November 2nd, 2011, 14:04
ممنونم از محبت شما
12 گیگ فایل هست که باید بعد دانلود انزیپ و دستی فایل های مشتری ها رو روی یه رسیلر با اف تی پی آپلود کنم . امکانش هست یه وی پی اس ویندوز برای چند روز در اختیار من قرار بدید؟

اگر مایل باشید میتونم بک آپ رو روی سرورم دانلود کنم و جایی دیگه آپلود کنم یا لینک بدم از سرور خودم دانلود کنید

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

حجم بکاپتون چقدره؟
خواستید لینک بدید دانلود کنم براتون

12 گیگ

parsreseller
November 2nd, 2011, 14:12
ممنونم از محبت شما
12 گیگ فایل هست که باید بعد دانلود انزیپ و دستی فایل های مشتری ها رو روی یه رسیلر با اف تی پی آپلود کنم . امکانش هست یه وی پی اس ویندوز برای چند روز در اختیار من قرار بدید؟

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

12 گیگ
خیر, فقط میتونم بک آپ رو واسطون نگه داری کنم

dertgtr
November 2nd, 2011, 15:10
یک ساعت هم رفت !
یعنی یکی نیست به من یه وی پی اس چند ساعته بده؟

parsreseller
November 2nd, 2011, 15:12
یک ساعت هم رفت !
یعنی یکی نیست به من یه وی پی اس چند ساعته بده؟
تنها کمکی که از بنده بر میاد همین نگه داری فایل هاتون هست

dertgtr
November 2nd, 2011, 15:19
تنها کمکی که از بنده بر میاد همین نگه داری فایل هاتون هست

جسارت نشه من شما رو مدتیه میشناسم و آدم محترمی هستید و به همه کمک می کنید ولی بک آپ مشتری های ما هست این فایل به نظر شما صحیح هست که بک آپ مشتری ها دست کس دیگری باشه؟

parsreseller
November 2nd, 2011, 15:23
جسارت نشه من شما رو مدتیه میشناسم و آدم محترمی هستید و به همه کمک می کنید ولی بک آپ مشتری های ما هست این فایل به نظر شما صحیح هست که بک آپ مشتری ها دست کس دیگری باشه؟
از این جهت که فرمودید دیتاسنتر 24 ساعت به شما مهلت داده خواستم اطلاعاتتون از بین نره و کمکی کرده باشم دوست عزیز :53:

dertgtr
November 2nd, 2011, 15:28
از این جهت که فرمودید دیتاسنتر 24 ساعت به شما مهلت داده خواستم اطلاعاتتون از بین نره و کمکی کرده باشم دوست عزیز :53:

بله مطمئن هستم و از این محبت شما خیلی ممنونم ببخشید اگر جسارت کرده باشم ولی مطمئن باشید من نگران اطلاعات کاربرانم هستم ممنون از صفا و محبت شما

parsreseller
November 2nd, 2011, 15:55
بله مطمئن هستم و از این محبت شما خیلی ممنونم ببخشید اگر جسارت کرده باشم ولی مطمئن باشید من نگران اطلاعات کاربرانم هستم ممنون از صفا و محبت شما
خیر دوست عزیز جسارتی نکردید
امید وارم موفق و پیروز باشید :x

MagicVps.Com
November 2nd, 2011, 16:41
تا حداکثر نیم ساعت اینده بهتون یه وی پی اس میدم منتظر دریافت مشخصات باشید

dertgtr
November 2nd, 2011, 16:43
یک ساعت دیگه هم گذشت :77:

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

ممنونم از محبت شما قربان صفا و محبت شما

parsreseller
November 2nd, 2011, 16:44
از دست ما که کاری بر نیومد بازم دم شما گرم :53:
:دی شنیدید میگن بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز بک پیکرند ....
یعنی این

AfaghData
November 2nd, 2011, 16:47
دوست عزیزی که اطلاعات شما داره پاک میشه! دیتاسنتر اطلاعات شما را حذف کنه بهتره یا همکار محترم پارس رسلر برای شما نگهداری کنه؟
اینجا 2 تا موضوع مشخص میشه!

یا شما اصلا احتیاج به فضای بک آپ ندارید ، چون همچین ریسکی نمیکردید که بگید نمیتونم اطلاعات مشتریانمو به کسی بدم!مشخصا اگه اطلاعات حذف بشه دردسر بیشتری میکشید

و یا اطلاعات مهمی نیست و مایلید حذف بشه! پس اگه قرار بود حذف بشه دیگه تاپیک زدن چی بود؟

البته این گونه تاپیک ها را زیاد در روز میبینیم ، کمی بگردیم در انجمن زیاد هستند!

یکی از دوستان اومده میگه پسورد سرور ال شد بل شد! میگم بده واست درست کنم ؟! میگه نه ! نمیشه ! اگه سرورت هک شده پس چرا دیگه ناز میکنی؟!
در کل گفتم بدونید فقط شما نیستید !

MagicVps.Com
November 2nd, 2011, 17:01
مشخصات ارسال شد

کارتون که تمام شد شات دانش کنید
موفق باشید

dertgtr
November 2nd, 2011, 17:11
مشخصات ارسال شد

کارتون که تمام شد شات دانش کنید
موفق باشید

ممنون از محبت شما

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

دوست عزیزی که اطلاعات شما داره پاک میشه! دیتاسنتر اطلاعات شما را حذف کنه بهتره یا همکار محترم پارس رسلر برای شما نگهداری کنه؟
اینجا 2 تا موضوع مشخص میشه!

یا شما اصلا احتیاج به فضای بک آپ ندارید ، چون همچین ریسکی نمیکردید که بگید نمیتونم اطلاعات مشتریانمو به کسی بدم!مشخصا اگه اطلاعات حذف بشه دردسر بیشتری میکشید

و یا اطلاعات مهمی نیست و مایلید حذف بشه! پس اگه قرار بود حذف بشه دیگه تاپیک زدن چی بود؟

البته این گونه تاپیک ها را زیاد در روز میبینیم ، کمی بگردیم در انجمن زیاد هستند!

یکی از دوستان اومده میگه پسورد سرور ال شد بل شد! میگم بده واست درست کنم ؟! میگه نه ! نمیشه ! اگه سرورت هک شده پس چرا دیگه ناز میکنی؟!
در کل گفتم بدونید فقط شما نیستید !

نه اینگونه که شما می فرمایید نیست . مسائلی هست که همه اونها رو نمیشه در تاپیک گفت لطفا همه رو به یک رنگ نبینید !