PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور ارسال ایمیل

fathipours1
November 1st, 2011, 02:44
سلام .من به یه سرور مجازی نیاز دارم برای ارسال ایمیل به اینباکس

روزانه ده تا 20 هزار ایمیل ارسال میکنم
هر چی هم آفرتون از لحاظ قدرت و قیمت مناسب تر باشه بهتر

------------'

به یکم راهنمایی هم بعد از خرید نیاز دارم ، پس اگه کسی حوصله توضیح دادن بعد از خرید نداره ، آفر نده

amirizadi
November 1st, 2011, 11:17
1 گبگ رم
30 گیگ هارد
1 ترابایت پهنای باند
ماهانه 20.000
سیستم عامل های قابل اراءه
cent os
debian
ubuntu
fedora

amiry
November 1st, 2011, 11:32
سلام ، شما به هارد ، رم ، پهنای باند و حتی سی پی یو آن چنانی نیاز ندارید ولی اگه ارسال ایمیل از طرف خودتون صورت می گیره و این اطمینان رو میدید که ایمیل های ارسالی بالای 95% به اینباکس ارسال می شه یک سرور مجازی با رم 512 برای شما کافی هست اینم در نظر بگیرید استفاده شما از هارد دیسک سرورتون زیاد هست پس دنبال سرور شلوغ نرید اگرم مایل بودید ما می تونیم کانفیگ سرور مجازی به همراه لیست ایمیل آماده در اختیارتون بزاریم تا ایمیل هاتون رو ارسال کنید .

سلام .من به یه سرور مجازی نیاز دارم برای ارسال ایمیل به اینباکس

روزانه ده تا 20 هزار ایمیل ارسال میکنم
هر چی هم آفرتون از لحاظ قدرت و قیمت مناسب تر باشه بهتر

------------'

به یکم راهنمایی هم بعد از خرید نیاز دارم ، پس اگه کسی حوصله توضیح دادن بعد از خرید نداره ، آفر نده

Sir.DarKNesS
November 1st, 2011, 12:57
سلام ، شما به هارد ، رم ، پهنای باند و حتی سی پی یو آن چنانی نیاز ندارید ولی اگه ارسال ایمیل از طرف خودتون صورت می گیره و این اطمینان رو میدید که ایمیل های ارسالی بالای 95% به اینباکس ارسال می شه یک سرور مجازی با رم 512 برای شما کافی هست اینم در نظر بگیرید استفاده شما از هارد دیسک سرورتون زیاد هست پس دنبال سرور شلوغ نرید اگرم مایل بودید ما می تونیم کانفیگ سرور مجازی به همراه لیست ایمیل آماده در اختیارتون بزاریم تا ایمیل هاتون رو ارسال کنید .

قیمت ؟