PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خرید دامین از directi

imanegr
September 6th, 2009, 23:04
سلام دوستان
من به یک شرکت برای ثبت دامین پول دادم و گفته که دامین هاشو تو directi ثبت میکنه .
می خواستم بدونم اگر بعد از این که اون شرکت دامینم رو ثبت کرد من پسورد کنترل پنلم رو عوض کنم دیگه اونا نمیتونن به دامین من کار داشته باشن یا این که من باید همیشه وابسته به اون ها باشم .(مثلا برای تمدید دامین و ...)
به عبارت دیگه من خریدار دامین همیشه باید به ریسلر directi وابسته باشم یا نه ؟
یه سوال دیگه : اگه من بخوام به طور مستقیم خودم از directi اکانت بگیرم و دیگه محتاج این و اون نباشم ، راحت ترین راه برای خرید مستقیم دامین از اون ها چیه ؟مثلا از چه کارت اعتباری و یا حساب اینترنتی استفاده کنم که آسون تر باشه .
ممنون

AfraServer
September 6th, 2009, 23:30
برای خرید مستقیم فکر کنم یه مبلغی باید به رسیلر کلاپ بدی پرداختش هم باید راحت باشه با کردیت یا هر چی

ولی اگر شما رسیلر هستین پسورد رو هم که عوض کنید ادمین دسترسی داره

حتی اون میتونه پسورد رو هم عوض کنه !!!!

دسترسی داره

sshiran
September 6th, 2009, 23:35
سلام دوستان
من به یک شرکت برای ثبت دامین پول دادم و گفته که دامین هاشو تو directi ثبت میکنه .
می خواستم بدونم اگر بعد از این که اون شرکت دامینم رو ثبت کرد من پسورد کنترل پنلم رو عوض کنم دیگه اونا نمیتونن به دامین من کار داشته باشن یا این که من باید همیشه وابسته به اون ها باشم .(مثلا برای تمدید دامین و ...)
به عبارت دیگه من خریدار دامین همیشه باید به ریسلر directi وابسته باشم یا نه ؟
یه سوال دیگه : اگه من بخوام به طور مستقیم خودم از directi اکانت بگیرم و دیگه محتاج این و اون نباشم ، راحت ترین راه برای خرید مستقیم دامین از اون ها چیه ؟مثلا از چه کارت اعتباری و یا حساب اینترنتی استفاده کنم که آسون تر باشه .

وقتی شرکتی دامنه ای رو براتون ثبت میکنه این کار از طریق پنل اون ها صورت میگیره و کنترل پنل ای که به شما داده میشه محدود هست و برای کار های معمولی دومین خودتون. برای تمدید و کلا انجام کار های دامنه شما باید به ثبت کننده دومین مراجعه کنید . مگه اینگه دومین رو منتقل کنید بعد از ثبت به یک کنترل پنل شخصی دیگه.
شما خودتون میتونید از دارکت ای پنل شخصی داشته باشید به عنوان نمایندگی که باید در این صورت هزینه 199 دلار برای بار اول رو پرداخت کنید تا بتونید با اون دامنه ثبت کنید . و امکان پرداخت $ رو داشته باشید.
یا از یکی از شرکت های که نمایندگی دارکت ای دارن نمایندگی بگیرید ( sub reseller ) که در این صورت نیاز به پرداخت 199 دلار در اول نیست به اندازه نیاز خرید $ انجام مدید و دامنه ثبت میکنید.

imanegr
September 6th, 2009, 23:37
راستش قرار بود یک شرکت برام ثبت کنه ولی امروز گفت چون شارژ پی پالش تموم شده بود ، داده به یکی دیگه ثبت کرده که من اصلا نمیشناسمش .برای همین نگرانم .
اگه تنها راه انتقال از یک ریسلر به ریسلر دیگه هست ، شما چه ریسلر خوب و معتبری میشناسی که از directi استفاده کنه؟
راستی برای این انتقال هزینه میگیرن یا نه؟
ممنون

sshiran
September 7th, 2009, 00:41
هستن دوستان که سرویس خوب میدن اما اول تحقیق کنید .

بله هنگام انتقال دامنه دوباره باید دامنه خودتون رو تمدید کنید یعنی حتی اگه یک روز هم باشه که دومین رو ثبت کردید موقع انتقال باید هزینه یک سال دیگه رو هم پرداخت کنید و دامنتون تقریبا دو سال تمدید شه.

Arashdn
September 7th, 2009, 09:34
بله هنگام انتقال دامنه دوباره باید دامنه خودتون رو تمدید کنید یعنی حتی اگه یک روز هم باشه که دومین رو ثبت کردید موقع انتقال باید هزینه یک سال دیگه رو هم پرداخت کنید و دامنتون تقریبا دو سال تمدید شه
اگه هر دو طرف ثبت کننده دایرکت آی باشه میشه موو کرد نه تمدید میشه و نه پول میخواد

imanegr
September 7th, 2009, 10:48
من میخوام که این دامین مستقیما متعلق به خودم باشه ولی این طور که دوستان گفتن برای این که در دایرکتی مستقیم دامین داشته باشم باید حداقل 200 تومن بپردازم .
احتمالا من قصد دارم که دامینم رو در دایرکتی فرمت کنم و در یه سایتی که خدمات دامین مستقیم میده دوباره ثبت کنم .
شما چه سایتی رو می شناسید که بشه ازش مستقیم دامین خرید (و بدون پیش پرداخت یا خرید تعداد) و کیفیتش هم خوب باشه .
در ضمن من کارت اعتباری برای خرید ندارم برای همین لطفا اگر کسی از دوستان میتونه برام مبلغش رو بپردازه اعلام کنه .
ممنون

sshiran
September 7th, 2009, 11:49
بله دوست عزیزمون راست میگن من یادم رفت که بگم اگه دامنه شما رو دارکت ای هست هزینه تمدید نمیخواد . دومین که ثبت میکند متعلق به خودتون هست ولی روی پنل کسی هستید که براتون ثبت کرده.
حتی اگر move هم کنید باز همین طوری هست مگه اینکه از دایرکت ای reseller بگیرید.

من میخوام که این دامین مستقیما متعلق به خودم باشه ولی این طور که دوستان گفتن برای این که در دایرکتی مستقیم دامین داشته باشم باید حداقل 200 تومن بپردازم .
احتمالا من قصد دارم که دامینم رو در دایرکتی فرمت کنم و در یه سایتی که خدمات دامین مستقیم میده دوباره ثبت کنم .

شما میتونید با پرداخت هزینه یک دامنه هم از دارکت ای به صورت مستقیم دامنه بگیرید اما باید امکان پرداخت $ داشته باشین.
تا جای که من میدونم توی دارکت ای نمیشه بعد ثبت دومین اون رو حذف کرد و دوباره در جای دیگه ثبت کرد باید منتظر منقضی شدن بمونید تا بعد از اون دوباره بعد 35 روز بتونید ثبت کنید ، از جای دیگه.

imanegr
September 7th, 2009, 15:20
سلام
من تو دایرکتی نتونستم جایی برای ثبت دامین تکی پیدا کنم و فقط می شد حداقل 200 تومن پرداخت تا یک پنل ریسیلر گرفت .
حالا جدا از این ها شما چه سایتی رو می شناسید که دامین با کیفیت تکی و مستقیم بده (بدون نیاز به پیش پرداخت) و با ایران هم مشکلی نداشته باشه .
ممنون