PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای نمایندگی چه وی پی اسی مناسب هست ؟

ashkan 261
October 31st, 2011, 12:54
سلام

برای ایجاد نمایندگی هاست با حد اکثر 15 سایت
پهنای باند 200 گیگ
سیستم وردپرس و ویبولتین چه وی پی اسی رو مناسب میدونید ؟

با تشکر

alimosavi
October 31st, 2011, 13:38
سی پنل ؟ خود سی پنل حداقل 500 مگ رم می خواد ...
15 سایت چی ؟ چطوری ؟ اگر سایت ها عادی و با مصرف و بازدید کننده کم هستند کلا با سی پنل 746 مگ رم کافی هست ..

ashkan 261
October 31st, 2011, 13:50
خوب پهنای باند کلشون ماهانه 200 گیگ میشه که میشه تخمین زد مجموعا" حدود 6 هزار بازدید روزانه هست ؛ که بیشترش مربوط به ویبولتین میشه و بخشی هم وردپرس که میگن سی پی یو مصرف میکنه
دایرکت ادمین یا سی پنل هم فرقی نمیکنه چون من هاست نمیفروشم ، همه هاستا دست خودمه

اگرمتناسب با نیاز من درد سراش زیاده که همون نمایندگی میگیرم

bepad
October 31st, 2011, 13:56
سلام

شما باید ریسلر تهیه کنید اما اگر استفاده شخصی است سرور مجازی با پنل کلکسو تهیه کنید که هم از نظر اقتصادی به صرفه میباشد هم اینکه کلکسو مصرف رم کمی دارد
اما در مورد استفاده سایتها در پارامتر های رم،باند و.... اینها رو نمیشه تخمین زد چون همه اینها بستگی به سایتها دارد مثلا اگر 15 سایت وردپرس باشد و 1 سایت مشکل سئو داشته باشه یا همون پیوند یکتای خراب در وردپرس اون یک سایت با امار 5 هزار میتونه به اندازه 50 تا سایت مصرف کند پس پیشنهاد میکنم ماه اول اگر میخواهید سرور بخرید یک سرور حداقل با رم 1 و باند بالای 200 بگیرید که میانگین دستتون بیاد

موفق باشید

alimosavi
October 31st, 2011, 13:58
خوب پهنای باند کلشون ماهانه 200 گیگ میشه که میشه تخمین زد مجموعا" حدود 6 هزار بازدید روزانه هست ؛ که بیشترش مربوط به ویبولتین میشه و بخشی هم وردپرس که میگن سی پی یو مصرف میکنه
دایرکت ادمین یا سی پنل هم فرقی نمیکنه چون من هاست نمیفروشم ، همه هاستا دست خودمه

اگرمتناسب با نیاز من درد سراش زیاده که همون نمایندگی میگیرم

نمی دونم تا چه حد از lمدریت سرور سر در میاری . در صورتی که یادت نمی ره بک آپ گرفتنو یک vps با رم یک و نیم گیگ برات بهتر از نمایندگی هست . البته با کانفینگ خوب . اگر می خوای اطمینان داشته باشی از یک مقدار بیشتر بگیر ( در صورت اختصاصی بودن رم نیاز نیست همون 1 کافی هست ) ....

قزوین هاست
October 31st, 2011, 14:20
سلام
اگر از مدیریت سرور سردر میارید میتوانید سرور بگیرید که باید برای بک آپ هم هاست بک آپ یا سرور دیگری بگیرید و همین طور هزینه سی پنل یا کلکسو رایگان
به نظر بنده یک نمایندگی برای شما کافیست
اگر دوست داشتید تماس بگیرید توضیحات بهتری بدهم
یا حق

kingoftehran
October 31st, 2011, 15:16
با سلام
دوست گرامی برای کار شما 1 vps با 2 گیگا رم و 4 ترابیات پهنای باند عالی هست هزینشم زیاد نمی شه ولی 1 گیگا با 2 ترا پهنای باند آفر خوب هست و جوابگوی کار شماست.
البته این vps را می توانید چند برابر تعدادی که گفتید هاست ایجاد نمایید.

ahmad.m3710
October 31st, 2011, 15:55
دوست عزیز. شما نیاز به یک رسیلر دارید. وردپرس هم به اندازه ای که دوستان میگن سی پی یو مصرف نمیکنه که بخواد شما رو نگران کنه ... ضمنا یک سرور مجازی با 512 مگ رم + دایرکت ادمین هم پیشنهاد من به شماست با تضمین اینکه هیچ مشکلی در لود سایت ها نخواهید داشت

ashkan 261
October 31st, 2011, 15:56
من سرور دارم اما آمریکا هست ، بخاطر ویبولتین که نال شده هست میخوام از وارز استفاده کنم ، استفادم هم از سرور برای هر کاری هست بجز را ه اندازی سایت و پنل سایت فکر میکنم با این اوصاف نمایندگی بصرفه تر باشه تا سرور پرقدرت

ممنون از شما دوستان

kingoftehran
October 31st, 2011, 16:50
بهترین جا برای وارز آلمان و هلند می باشد.