PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گواهینامه ssl اما خرید آی پی اختصاصی به صورت ماهیانه

The Godfather
October 30th, 2011, 20:07
با درود و خسته نباشید به دوستان گرامی

من قصد خرید گواهینامه SSL رو برای Https دارم ، تا الان نصف بیشتر مشکلاتتم حل شده ، فقط مونده مشکل آخر و اون هم اینه که ای پی اختصاصی رو چطوری خریداری کنم ؟

چون ما به خاطر کارمون هر ماه یا هر چند وقت یک بار باید ای پی مون رو عوض کنیم تا مشکلی برامون پیش نیاد .

حال سوال اینجاست که میشه این آی پی اختصاصی رو به صورت ماهیانه خریداری کرد ( که هر ماه آی پی اش عوض بشه ) یا این که حتما باید به صورت سالیانه خرید کنیم ؟

اگر سالیانه خرید کنیم ، میشه هر ماه یا هر یکی دو ماه یک بار آی پی اختصاصیمون رو عوض کنیم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید
+
اگر کسی ای پی اختصاصی ( به صورت ماهیانه ) میفروشه ، ممنون میشم در اینجا اعلام کنه

s.w.a.t
October 30th, 2011, 20:14
با درود و خسته نباشید به دوستان گرامی

من قصد خرید گواهینامه SSL رو برای Https دارم ، تا الان نصف بیشتر مشکلاتتم حل شده ، فقط مونده مشکل آخر و اون هم اینه که ای پی اختصاصی رو چطوری خریداری کنم ؟

چون ما به خاطر کارمون هر ماه یا هر چند وقت یک بار باید ای پی مون رو عوض کنیم تا مشکلی برامون پیش نیاد .

حال سوال اینجاست که میشه این آی پی اختصاصی رو به صورت ماهیانه خریداری کرد ( که هر ماه آی پی اش عوض بشه ) یا این که حتما باید به صورت سالیانه خرید کنیم ؟

اگر سالیانه خرید کنیم ، میشه هر ماه یا هر یکی دو ماه یک بار آی پی اختصاصیمون رو عوض کنیم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید
+
اگر کسی ای پی اختصاصی ( به صورت ماهیانه ) میفروشه ، ممنون میشم در اینجا اعلام کنه

شما باید آی پی اختصاصی را از سرویس دهنده خود تهیه نمایید
موفق باشید

Mohammad_reza
October 30th, 2011, 21:06
آی پی اختصاصی ، درصورتی بهتون ارائه میشه که هاست داشته باشید ، یعنی هاست رو از هرکجا بگیرید ، آی پی هم باید از همونجا بگیرید.

ما می تونیم بهتون هاست با آی پی اختصاصی ارائه بدیم با پرداخت سه ماهه برای آی پی.