PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | فـروش سـرور مـجازی ، ایـران وی پـی اس |

amiry
October 29th, 2011, 02:12
با نام و یاد خدا و سلام خدمت همه دوستان و همکارن گرامی

مشخصات سرور های مجازی قابل ارائه :

http://irivps.com/images/offer.png

| سیستم عامل : ویندوز 2003 / لینوکس CentOs / میکروتیک

| هارد تمامی سرور ها ( آمریکا ، آلمان ، انگلیس : ساس هلند : ساتا2 ) و به صورت RAID 0/10 می باشد .

| نصب cPanel WHM/FTP/IIS هزینه ای ندارد در مورد سایر کانفیگ های احتمالی از پشتیبانی سوال فرمایید !

| پشتیبانی آنلاین فقط واخد فروش می باشد و پشتیبانی فنی/سوالات مشکلات از طریق تیکت/سامانه پیام کوتاه ماکزیمم تاخیر 60/30 دقیقه و زمان تحویل سرور 60/15 دقیقه خواهد بود .

| پورت تمامی سرور ها به صورت 1 گیگ بوده به جز انگلیس که 10 گیگ می باشد .

|سرور های ارانه شده آمریکا از فونکس ناپ ، آلمان از هتزنر ، هلند از سنل سرور ، انگلیس از رد استیشن قابل ارائه هست .

| سرور های مجازی / اختصاصی به صورت مدیریت نشده ارائه می شوند و فقط به مشکلاتی شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود ( در صورت امکان به مشکلات نرم افزاری و مسائل و مشکلات
نرم افزاری هم ج داده خواهد شد ) بازگشت وجه نیز فقط در صورت وجود مشکل شبکه یا سخت افزاری (کمبود سرعت هارد یا نتورک) قابل برگشت هست !

| مجازی ساز تمامی سرور ها vmware esxi 4.1 /5.0 می باشد و تمامی منابع کاملا اختصاصی ارائه می شوند .

| سرویس ها مناسب اتیک و اسپم نمی باشند و پورت های مشکل ساز تا حد امکان بر روی سرور ها بسته شده است در صورت مشاهده اتیک سرور به صورت دائم و عدم بازگشت هزینه و اسپم بعد از 2 بار اخطار از روی سرور پاک خواهد شد .

| استفاده از سرور های مجازی به صورت لیچینگ / دانلود و آپلود مستمر ممنوع می باشد .

| نصب و راه اندازی سیستم عامل در طول دوره کلا 2بار قابل رائه هست و نصب سی پنل 45 روزه

| SSL به 2 صورت ولید و آن ولید قابل ارائه هست هزینه کانفیگ سرتفیکیت ولید از 15 هزار تومان تا 45 هزار تومان متغیر هست .

sina285
October 29th, 2011, 02:50
سلام واسه پلن 3 سرور مجازی 1024 50 گیگ هارد اضافی چقد میشه ؟

amiry
October 29th, 2011, 02:52
سلام واسه پلن 3 سرور مجازی 1024 50 گیگ هارد اضافی چقد میشه ؟

سلام ، هر 15 گیگ هـارد اضافی 2500 تومان

mostanads
November 1st, 2011, 01:38
بنده به شخصه آقای یگانه رو یکی از بهترین ها میدونم :53:

dollar
November 1st, 2011, 02:20
امریکا از کدام ایالت هست؟
هزینه هر آی پی اختصاصی چقدر است و نهایت چقدر آی پی به هر سرویس بدهید؟

amiry
November 1st, 2011, 02:43
آریزونا ، تا 5 عدد در حال حاضر هز آی پی اضافی 2500 تومان ممکن است تا 3.000 تومان هم افزایش داشته باشه به نسبت افزایش ارز ولی سقفش 3000 تومان هست

امریکا از کدام ایالت هست؟
هزینه هر آی پی اختصاصی چقدر است و نهایت چقدر آی پی به هر سرویس بدهید؟

TOOBA IT
November 1st, 2011, 11:07
هزینه رم اضافه چقدر هست !؟؟

amiry
November 6th, 2011, 22:58
عید سعید قربان بر همگان مبارک

تمام سرور های مجازی(آمریکا و فقط ماه اول) 50% تخفیف تا ساعت 9 روز 16 آبان داده خواهد شد !

gg_2001
November 7th, 2011, 05:09
درود برشما

من یک سایت عکس میخوام بزنم

پلن سوم شما میخواستم

یک سوال دانلود مستمر یعنی چی؟

یعنی من میتونم با خیال راحت روزی نهایتا1گیگ اپلود کنم؟!

بعد اپتایم چطوریاس؟@

گزینه بعدی من میخواستم سی پنل نصب کنم سیستم عامل هم ویندوز میخواستم

هزینه ای برنمیداره دیگه؟

لطفا شرایط و توضیحات بفرستید:53:

98patogh
November 7th, 2011, 06:47
قیمت هاتون خوبه من سفارش دادم و تیکت زدم داخل سایت که جوابش رو بگیرم خریدم رو تکمیل می کنم

فقط امیدوارم کیفیت سرویس ها بالا باشه =(( که خسته شدم از سرویس های بی کیفیت

electronic
November 7th, 2011, 09:00
بنده به شخصه آقای یگانه رو یکی از بهترین ها میدونم :53:

تایید می شه شدید

amiry
November 7th, 2011, 13:51
سلام ج داده شد ( پورتال )

قیمت هاتون خوبه من سفارش دادم و تیکت زدم داخل سایت که جوابش رو بگیرم خریدم رو تکمیل می کنم

فقط امیدوارم کیفیت سرویس ها بالا باشه =(( که خسته شدم از سرویس های بی کیفیت

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

سلام نه موردی نداره (1گیگ!) اگه اسکریپت نال و این چیزا می خویاد استفاده کنید آلمان ! آپتایمشم در حد 100% هست برای هاستینگ کلا آلمان رو پیشنهاد می کنیم آمریکا هم 99.8 آپتایمش !سی پنل تحت لینوکس رایگان نصب می کنیم ولی تحت ویندوز (2008) خودتون باید نصب کنید در مورد لایسنس سی پنل اطلاع دارید که به چه صورته؟ ( 45 روز رایگان) روی نسخه لینوکسی و 15 روز هم روی نسخه ویندوز 2008

درود برشما
من یک سایت عکس میخوام بزنم
پلن سوم شما میخواستم
یک سوال دانلود مستمر یعنی چی؟
یعنی من میتونم با خیال راحت روزی نهایتا1گیگ اپلود کنم؟!
بعد اپتایم چطوریاس؟@
گزینه بعدی من میخواستم سی پنل نصب کنم سیستم عامل هم ویندوز میخواستم
هزینه ای برنمیداره دیگه؟
لطفا شرایط و توضیحات بفرستید:53:

milad221
November 7th, 2011, 14:50
ببخشید این ساس که نوشتین بصورت رایگان داده میشه یعنی ما اگه هارد ساس بخوایم هم میدید؟؟

amiry
November 7th, 2011, 14:53
هارد تمامی سرور هامون ساس/raid10 و sata 6Gb/s می باشد ! بله