PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست قدرتمند برای سایت مزایده

Nader NEK
October 28th, 2011, 22:38
با سلام خدمت تمامی دوستان
2 روز پیش یه سایت مزایده راه انداختیم برای مزایده انلاین هاست رو از پوریاسازان گرفتم سرویسش حرف نداره فقط پهناشون کمه هاستی که دارم 100 مگابایته با پهنای 5گیگ که توی این دو روز 2.3 گیگش تموم شد
الان دنبال یه هاستی هستم که پهناش 50 الی 100 گیگ برا ماه باشه قابلیت افزایش هم داشته باشه خیلی بهتره فضا مورد نیاز 100 مگ کفایت میکنه
چیزی که مهمه در مرتبه اول معتبر و حقوقی بوده (یعنی شرکت باشه نه شخص) پشتیبانی خوب داشته باشه
سی پی یو سرور بالا باشه و سایت توی کانکت شدن به دیتا بیس به مشکل برخوره (توی هاستینگ فعلی میانگین 10 بار یه بار ارور دیتا بیس داریم)
ترجیحا خرید 3 ماهه داشته باشه برا تست ،تضمین کنه که در صورت ناراضی بودن پس بگیره
سرعت پردازش در کل سرعت کلی خیلی بالا باشه از دیتا بیس زمان رو میخونه که اگه هنگ کنه (نتونه به دیتا بیس کانکت شه یا طول بکشه) به فنا میریم
شاتل هاست نباشه
دوستان توی پیشنهاداشون ادرس سایت یا افر رو با قیمتش بگن +درصدی که از سی پی یو به ما تعلق میگیره
توی دو روزی که راه افتادیم حدودا 800 تا بازدید و 200 تا ای پی داشتیم (وبگذر)
احتمال ساسپند شدن اصلا نباشه
ادرس سایت
مای بید .:. مرکز مزایدات آنلاین (http://www.mybid.ir)

pardishosting
October 28th, 2011, 22:44
سلام
پردیس هاستینگ : هاست نامحدود ، هاستینگ نامحدود Unlimited Hosting (http://www.pardishosting.com/unlimited-hosting.php)

10 درصد سی پی یو 16 هسته ایی
گارانتی بازگشت وجه یه ماهه بی قید شرط
قابلیت ارتقا برای دریافت سی پی یو بیشتر
نمونه کاربران هم تو فورم سایت هست.

Nader NEK
October 28th, 2011, 23:01
تشکر از پیشنهادتون ولی از هاست های نامحدود خاطره خوشی ندارم
100 مگ با پهنای 50 الی 100 گیگ کافیه
فقط سی پی یو و اونایی که گفتم خیلی مهمه

Hostpolis
October 28th, 2011, 23:04
ما می تونیم روی سرور زیر بهتون سرویس بدیم ولی قیمت با توجه به میزان مصرف توافقی خواهد بود.

dual Xeon 5620
16GB or 32GB Ram
Raid 10 ES Drives

حداقل فضا هم 1 گیگ هست. سایت هایی مثل خبرگزاری برسام و بورس یا دنبالر رو ما میزبانی میکنیم.

irlogo
October 28th, 2011, 23:07
مجهز به سي پنل
وب سرور: لايت اسپيد ( پاسخ دهي حرفه اي برابر وب سرور آپاچي و مقاوم در برابر حملات دي داس )
بک آپ منظم از زحمات شما
پشتيباني سريع ؛ متخصص و کارآمد
سرعت و آپتايم ايده آل
امکان تست رايگان سرويس
پيشينه و رزومه تجاري؛ فني موفق از سال 1383
سيکل هاي پرداخت ماهيانه، سه ماهه، شش ماهه و يک ساله
تحويل آني بهمراه پرداخت آنلاين بانک هاي عضو شتاب

pardishosting
October 28th, 2011, 23:14
تشکر از پیشنهادتون ولی از هاست های نامحدود خاطره خوشی ندارم
100 مگ با پهنای 50 الی 100 گیگ کافیه
فقط سی پی یو و اونایی که گفتم خیلی مهمه

ربطی نداره ... بر فرض شما از یه شرکت هاست 100 مگ می خرید همش دان هست ، تا اخر عمر هاست 100 مگ نمی خرید ؟؟
در حال هاست ما یکی از با کیفیت ترین و دارای بالاترین اپتایم هست.
تصمیم با شماست.

Nader NEK
October 28th, 2011, 23:22
شما درست میگی ولی از یه طرف هم من برا سایتی میخوام که فقط 20 مگ حجم داره با فایلای اضافیش!

مجهز به سي پنل
وب سرور: لايت اسپيد ( پاسخ دهي حرفه اي برابر وب سرور آپاچي و مقاوم در برابر حملات دي داس )
بک آپ منظم از زحمات شما
پشتيباني سريع ؛ متخصص و کارآمد
سرعت و آپتايم ايده آل
امکان تست رايگان سرويس
پيشينه و رزومه تجاري؛ فني موفق از سال 1383
سيکل هاي پرداخت ماهيانه، سه ماهه، شش ماهه و يک ساله
تحويل آني بهمراه پرداخت آنلاين بانک هاي عضو شتاب

شما میتونید اون افری که گفتم رو ارایه بدین؟ فضا 100 پهنا 50 تا 100 که در صورت نیاز بشه اضافه کرد باز سی پی یو و سرعت هم جای خود؟ یه جورایی میزبانی استاندارد و حرفه ای قاطی بشه یعنی دیتا بیس 1یکی کافیه اکانت یکی و... فکر کنم متوجه بشن همه گی چی میخوام

یه چیز فوقعاده مهم دان شدن و کاهش سرعت سروره که خودتونم میدونین رو این جور سایتا چقدر میتونه تاثییر بزاره همچنان منتظریم

pardishosting
October 28th, 2011, 23:32
اون چیزی که در قیمت تعیین کننده هست منابع پردازشی هست نه هارد ، اون قیمت ها هم بر همین اساس تنظیم شده.

Mohammad_reza
October 28th, 2011, 23:48
درصورت نیاز میتونیم سرور مجازی مدیریت شده در اختیارتون قرار بدیم که با خیال راحت به کارتون برسید

Nader NEK
October 29th, 2011, 01:12
یه چیز دیگه که امروز پوریا هاست هم کم اورد تقریبا حدودا 18 نفر شرکت کننده داشتم تو مزایده چند بار سیستم هنگ کرد و بعضی کاربرا هم گفتن ارور دیتابیس میده
پوریاسازان: پویاسازان فناوری اطلاعات,Pouyasazan IT Solutions and Services,هاست (http://pouyasazan.org/)
یه چیزی قوی تر از این و مطمنتر میخوام

درصورت نیاز میتونیم سرور مجازی مدیریت شده در اختیارتون قرار بدیم که با خیال راحت به کارتون برسید
$زیاده:دی
اگه سایت درست و حسابی راه افتاد اون وقت اینکارو میکنم

parsvps
October 29th, 2011, 01:20
سلام

با سرورهای پر قدرت در خدمتیم
وب سرور لایت اسپید 8 cpu
سرعت لود بالا . با کیفیت و آپتاییم بالا
نمونه سایت پاتوق تفریحی ، سرگرمی ، رمان ، کتاب ، گرافیک ، عکس ، آهنگ (http://www.98patogh.com)
خدمات ميزباني و ثبت دامنه پـــارس وی پی اس | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست (http://www.parsvps.net)

قزوین هاست
October 29th, 2011, 02:09
یک هفته تست میدیم هم شما تست کن هم ما نگاه میکنیم وضعیت چیه؛اگر خوب بود ادامه میدیم؛سرور مجازی هم میتونیم بدیم(بدون تست)

mamali5
October 29th, 2011, 02:19
شما میتونین سرویس هاستینگ 100 مگابایت رو به صورت ماهانه از ما تهیه کنین
در صورتی که رضایت شما رو جلب کرد سرویس رو به صورت سالانه یا 3 ماه تمدید کنین

hostgozar
October 29th, 2011, 02:49
دوستانه میگم شما به سرور مجازی یا اختصاصی نیاز دارید من خودم با این سیستم های مزایده ای کار کردم مطمئن باشید اگر تقلبی توی سیستمتون نباشه
با هاست به مشکل می خورید و ضرر می کنید.

parsreseller
October 29th, 2011, 08:30
فضا: 100MB
پهنای باند نامحدود
سایر امکانات نامحدود

سالانه 10.000 تومان

سرویس هاست لینوکس حرفه ای (http://parsreseller.ir/index.php/pro-warez-hosting.html)

bepad
October 29th, 2011, 10:48
خدمات ميزباني شركت وانیز وب

شركت وانیز وب با هدف فروش سرويس هاي ميزباني لينوكس و با دارا بودن سرور هاي قدرتمند و مطمئن و سيستم جامع خدمات مشتريان
مفتخر است تا ميزبان امن و مطمئن سايت هاي ايرانيان گرامي شود.

انواع خدمات ميزباني وب توسط شركت وانیز وب
1- ميزباني لينوكس با تضمين اپ تايم
2- داراي كنترل پنل قدرتمند دايركت ادمين تنضمين عدم تحريم
3- كليه امكانات از قبيل بانك اطلاعاتي،زير دامنه و... كاملا نامحدود
4- پشتيباني و اموزش رايگان كار با خدمات و پنل ها توسط اپراتور هاي شركت

ميزيت هاي خريد از شركت وانیز وب:
1- ارائه فاكتور آني همراه امضا مديريت شركت براي مشتريان گرامي
2- گارانتي 7 روزه بازگشت پول شما در صورت عدم رضايت از خدمات
3- ارائه خدمات پشتياني منحصر به فرد در ساعت روز و ساعت پاياني شب به صورت 24 ساعته
4- داراي سرويس هاي قدرتمند و سرور هاي اختصاصي
و...

جهت مشاهده تعرفه هاي پكيج هاي لينوكس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.general.php)
جهت مشاهده پكيج هاي هاست وارز به ادرس زير مراجعه كنيد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.wa.php)
جهت تماس با بخش پشتيباني وانیز وب به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/support.php)
با تشكر

kingoftehran
October 29th, 2011, 10:52
با سلام
دوست گرامی هاست پر ترافیک سرور پارس با 7 سابقه در خدمت شماست.
سرور پارس،هاست پرترافیک،هاست پرترافیک لینوکس،هاست دانلود (http://www.serverpars.com/high-traffic-host)

Nader NEK
October 29th, 2011, 11:59
ممنون از همه دوستان بابت پیشنهاداشون
یه چیزی بگم که وقتی هاست عوض میکنم تایمر سایت به هم میخوره و باید با ساعت سرور تنظیم بشه که خیلی درد سر داره برا همین نمیتونم ریسک کنم تستی یا بگیرم
فقط اون دوستانی که مطمن هستن سرورشون پاسخگو به این سیستمه بیان جلو
دیروز میزبانی مثله پویاسازان نتونست جوابگو سایت باشه و ارور دیتا بیس داد چند بار و هنگ کرد
اون درصد از سی پی یو که به این افر تعلق میگیره رو هم بگین لطفا و اونایی که ماهانه ندارن میتونن برا یه ماه ترتیبشو بدن یا 1 هفته تستی بدن؟

php.source
October 29th, 2011, 12:21
یه چیزی بگم که وقتی هاست عوض میکنم تایمر سایت به هم میخوره و باید با ساعت سرور تنظیم بشه که خیلی درد سر داره برا همین نمیتونم ریسک کنم تستی یا بگیرم
دوست عزیز برای اینکه مشکلی با تایمر نداشته باشید، کد زیر را در صفحه اصلی سایت قرار بدید:

date_default_timezone_set('Asia/Tehran');

قزوین هاست
October 29th, 2011, 14:23
بهترین کار تست هست؛نه ما از سایت شما با خبریم نه شما از سرویس ما؛هیچ چیز100%قطعی نیست؛پس با کمی حوصله به بهترین هاست دست پیدا میکنید؛

mamali5
October 29th, 2011, 15:08
از پردازنده و رم سروری که روش بودین و ارور دیتابیس میداد
اطلاع دارین؟

این رو بدونین بهتر میشه بهتون کمک کرد

Nader NEK
October 29th, 2011, 15:15
چیز خاصی ننوشته تو سایتش
پویاسازان فناوری اطلاعات , Pouyasazan IT Solutions and Services (http://pouyasazan.org/windowshosting.asp)
پلان دوم

قزوین هاست
October 29th, 2011, 15:43
نیاز به هاست ویندوز دارید؟چرا ذکر نکردید؟ما نداریم فعلا

Nader NEK
October 29th, 2011, 15:45
نه لینک اشتباه شد
لینوکس میخوام

parsreseller
October 29th, 2011, 17:16
از پارس ریسلر با امکان سرویس تست در خدمتم

پارس ريسلر • هاست وارز • هاست لينوکس • هاست حرفه اي • هاست ارزان قيمت • هاست رايگان • هاست ويندوز • دامنه • سرور مجازي • سرور اختصاصي (http://parsreseller.ir/)

قزوین هاست
October 29th, 2011, 17:30
خب؛در نظر دارید از ما تهیه بفرمایید یا خیر؟اگر خیر هست بنده این تاپیک رو دنبال نکنم

Nader NEK
October 29th, 2011, 17:43
پی ام دادم

alborzhost
October 29th, 2011, 17:50
سلام

سرور مجازی مدیریت شده به شما پیشنهاد میدم ! با هزینه ماهانه 27 هزار تومان
در غیر اینصورت هاست 100 مگابایت 45 هزار تومان سالانه در صورت نیاز با من در ارتباط باشید.

mamali5
October 29th, 2011, 18:03
میتونیم بهتون 24 ساعت تست بدیم

Nader NEK
October 29th, 2011, 22:33
یکی از دوستان بهم یه سرور داده برا تست البته گفتن تا فردا صبح تحویل میده اگه نیاز بود میگم باز

Nader NEK
October 30th, 2011, 01:06
سرور ترکید دوستان 5 نفری تست کردیم هنگ کرد سرور دان شد
دوستانی که مطمن هستن میتونن ارایه بدن پلان رو برا تست بهم بفرستن لطفا + قیمت و مشخصات کامل
بازم میگم ترافیک خیلی سنگینه همزمان 100 نفر انلاین میشن و همزمان دگمه رو میزنن باید سریع پردازش بشه

میتونیم بهتون 24 ساعت تست بدیم
مثله اون ماجرای ارتقا سرور و قطعی همه ی اکانتا و جواب ندادن تلفنا برا یه هفته نشه باز؟

kingoftehran
October 30th, 2011, 02:11
دوست گرامی تنها شما 2 راه دارید
هاست ترافیک بالای اختصاصی با وب سرور لایت اسپید.
سرور مجازی مدیریت شده اونم سروری که آدم درست و حسابی کانفیگش کرده باشد.
در ضمن 100 تا یوز آنلاین بر ثانیه تعداد بالایی نیست به هیچ وجه

Woshka
October 30th, 2011, 03:27
من بهتون می خوام تست بدم
چطوری این کار رو بکنم ؟ :)

Nader NEK
October 30th, 2011, 11:47
مشخصات هاست رو برام پی ام کنید+سایت خودتون+هزینه ماهیانه و 3 ماهه

در ضمن 100 تا یوز آنلاین بر ثانیه تعداد بالایی نیست به هیچ وجه
منظورم اینه که 100 نفر همزمان رو دگمه کلیک میکنن که توی هر کلیک پردازش میشه و اطلاعات رو از دیتا بیس میخونه باز اگه توی 2-3 ثانیه 100 نفر کلیک کنن فشار میاد بلاخره

هاست ترافیک بالای اختصاصی با وب سرور لایت اسپید.
ها؟

سرور مجازی مدیریت شده اونم سروری که آدم درست و حسابی کانفیگش کرده باشد.
فکر نکنم کانفیگش مشکل داشته باشه سی پی رو رو نگاه کردم وقتی با 5 تا یوزر تست میکردیم تا 80-90 درصد میرفت بالا

Mohammad_reza
October 30th, 2011, 15:00
دوست عزیز ، 100 تا یوزر بر ثانیه شاید مقدار زیادی نباشه ، اما 100 تا درخواست همزمان به سی پی یو / دیتابیس ، خیلی سنگینه ... (در حالی که استاندارد هاست اشتراکی برای هر کاربر 20 تا 30 هست)

به نظر من با یک سرور مجازی کار خودتون رو راحت کنید ، همونطور که معلومه اسم این هاست اشتراکیه و نمیشه اینقدر بهش فشار آورد ، اگر دوستی هم شما رو میزبانی کنه ، برای سایر کاربراش بد میشه ، چون در حقیقت سی پی یو سرور ماله همه هست ، نه فقط ماله شما.

همونطور که قبلا عرض کردم ، می تونیم بهتون سرور مجازی مدیریت شده ارائه بدیم با کیفیت تضمینی و ایده آل.

Nader NEK
October 30th, 2011, 15:28
مشخصات سروری که میتونه ساپورت کنه رو با قیمتی که میتونین ارایه بدین رو بگین اگه هاست ردیف نشه سرور میگیرم

kingoftehran
October 30th, 2011, 15:31
با توجه به فرامایش شما دوست عزیز باید حتما با لایت اسپید کار کنید من شخصا تضمین می کنم که جواب بگیرید.
سرور پرترافیک هم برای شما کافی هست چرا که تعداد کمی سایت روی یک سرور به طور اختصاصی میزبانی می شوند و هزینه لایت اسپید هم نیاز نیست پرداخت کنید.

Mohammad_reza
October 30th, 2011, 15:49
سرویس زیر رو می تونیم به صورت کاملاً مدیریت شده در اختیارتون قرار بدیم :

1024MB حافظه رم تضمین شده

فضای هارد: 60 گیگابایت

پهنای باند: 1000 گیگابایت

هزینه ماهانه:
65000 تومان

» محل سرور: سوئد/هلند.
» آدرس آی پی: 1 عدد
» سیستم عامل: Cent OS (پیشنهاد شده)رایگان
» معماری سیستم عامل: 32 بیت