PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با vps

porsesh
November 15th, 2008, 21:44
سلام دوستان من تازگیا VPS گرفتم و مشکل دارم باهاش اول اینکه من 2تا IP دارم که یکسش روش license سیپنل روش نصبه که نمیخوام رو اون dns ست کنم میمونه دومی که رو اون یک دونهdns ساختم (ns1) از طرفی الان 3 روزه که تو پنل دومین dns هامو ست کردم ولی هنوز دومین بالا نمیاد
از رو IP بالا میاد مشکل کار کجاست ؟

در ضمن یوزر WHM بسته شده به دلیل brute protection حالا منم نمیتونم لوگین کنم راهه حلش چیه ؟ اینم اظافه کنم یه چند ساعتی هست دست بهش نزدم ولی بازم brute prtection میده کلا یوزر رو بسته چیکار کنم ؟

Vahid
November 15th, 2008, 21:53
به اس اس اچ میتونی کانکت کنی؟
به ایدی من پی ام بده تا کمکت کنم

ssh
November 15th, 2008, 22:30
من خودم ناشیم استاد وحید وقت نداشت
mahmood_khoshnvis Yahoo ID

KamranOnline
November 16th, 2008, 10:44
خوب اول که VPS می خری باید چک کنی که ببینی Hosts و Resolve درست باشه. برای آپی های DNS که NS1 فقط ساختی باید یک ورودی در قسمت DNS هات داشته باشی که می تونی با راحتی با رفتن در قسمت Edit Dnd تنظیمش کنی یا این که در قسمت Basic cPanel/WHM Setup اونجا آدرس دی نی اس وارد کن و اول یه آی پی بهش بده و بعد هم Add an Entry کن.
در باره Bruteforce Detection هم فکر کنم 15 دقیقه بیشتر Block نمی کنه و از طریق iptables هم بلاکت می کنه.
خیلی راحت می تونی Flush کنی یا از deny لیستش ای پی رو حذف کنی.

یه کار دیگه هم بکن که یه Entry برای hostname بساز.

porsesh
November 16th, 2008, 11:02
خوب اول که vps می خری باید چک کنی که ببینی hosts و resolve درست باشه. برای آپی های dns که ns1 فقط ساختی باید یک ورودی در قسمت dns هات داشته باشی که می تونی با راحتی با رفتن در قسمت edit dnd تنظیمش کنی یا این که در قسمت basic cpanel/whm setup اونجا آدرس دی نی اس وارد کن و اول یه آی پی بهش بده و بعد هم add an entry کن.
در باره bruteforce detection هم فکر کنم 15 دقیقه بیشتر block نمی کنه و از طریق iptables هم بلاکت می کنه.
خیلی راحت می تونی flush کنی یا از deny لیستش ای پی رو حذف کنی.

یه کار دیگه هم بکن که یه entry برای hostname بساز.

آقا ممنون از کمکت ولی این واژه ها خیلی سخته که درکش کنم فیلم یا مقاله نداری که با عکس نشونم بده ؟

KamranOnline
November 16th, 2008, 13:26
آقا ممنون از کمکت ولی این واژه ها خیلی سخته که درکش کنم فیلم یا مقاله نداری که با عکس نشونم بده ؟

نه خوب نمی دونم ولی اگر خواستی می تونم سرورت رو برات منیج کنم.

EHost: Expert Hosting! (Hosting, Resellers, VPS, Design & more) (http://www.ehost.ir)

هزینه پشتیبانی و مدیریت کامل یک VPS برای یک ماه 30000 تومان هست.

Mozafary
November 16th, 2008, 13:32
۳۰تومن؟کم نیست به نظرت یکم؟

نه خوب نمی دونم ولی اگر خواستی می تونم سرورت رو برات منیج کنم.

ehost: Expert hosting! (hosting, resellers, vps, design & more) (http://www.ehost.ir)

هزینه پشتیبانی و مدیریت کامل یک vps برای یک ماه 30000 تومان هست.

KamranOnline
November 16th, 2008, 23:05
۳۰تومن؟کم نیست به نظرت یکم؟

نمی دونم حالا ولی من تمام سیستم های Optimize و اسکریپت ها و چیزهایی که قرار نصب بشه رو به صورت اسکریپت نوشتم و همیشه هم آپ دیتش می کنم که داشته باشم و روی VPS ها نصب می کنم. هزینه اصلی برای پشتیبانی های غیر از این هاست و تیکت هایی که زده می شه

Sajad
February 28th, 2009, 13:40
نمی دونم حالا ولی من تمام سیستم های Optimize و اسکریپت ها و چیزهایی که قرار نصب بشه رو به صورت اسکریپت نوشتم و همیشه هم آپ دیتش می کنم که داشته باشم و روی VPS ها نصب می کنم. هزینه اصلی برای پشتیبانی های غیر از این هاست و تیکت هایی که زده می شه
فکر کنم دوستمون که گفتن کمه بیشتر جنبه متلک داشت :winkiss:

Soheil Extreme
February 28th, 2009, 14:04
فکر کنم دوستمون که گفتن کمه بیشتر جنبه متلک داشت :winkiss:

دوست گرامی باید خدمتتون عرض کنم که خیلی زشته اگه منظور ایشون تیکه انداختن باشه من هم یکبار سر یک موضوعی کامران جانو ناراحت کردم اما خوب امیدوارم بخشیده باشن سر یک اسکریپت در کل باید بگم که ایشون زحمت میکشن و ملحقات سرور رو نصب و کانفیگ میکنند به بهترین شکل پیکره بندی میکنند و برای اینکار من فکر نمیکنم 30هزار تومان پول زیادی باشد.در ضمن اگه کامران جان10میلیون هم می گفت کسی حق تیکه انداختن نداره چون ایشون هزینه دستمزد خودشو اعلام کرده هر کس خواست میره پیشش نخواست هم نمیره

Nikan
March 1st, 2009, 00:29
سلام

البته شاید این پست من اینجا حاشیه باشه ولی به نظر من هم 30.000 خوب هست

با تشکر

Vahid
March 1st, 2009, 07:54
هیچ وقت قیمت واقعی منیج سرور 30 تومن نیست ;)