PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : back up مشکل

mehrdad_server
October 28th, 2011, 05:00
سلام لطفآ یکی کمک کنه . من از یک سرور میکروتیک روی یک سرور دیگه back up گرفتم و گذاشتم روی سرور میکروتیک خودم که از جای دیگه هستش .حالا سرور میکروتیک جدید که back up روش قرار دادیم دیگه ping نمیده . . مشکل رو هم میدونم به دلیله اینکه gateway و ip address از اون سرور اومده روی این سرور و ping نمیده . حالا میخام بدونم چطور میتونم روی میکروتیک gateway و ip address رو edit کنم و تغیر بدم که بالا بیاد و پینگ بگیره ممنون متشکرم

astro.alireza
October 28th, 2011, 05:19
اگه به پنل وی ام ور دسترسی دارید که با دستورهای خود میکروتیک این کار انجام می شه راحت
ip address set 0 address=new_ip netmask=new_mask
ip route set 0 gateway=new_gateway
اگه دسترسی ندارید یوزر پس سرور رو بدید مدیر سرور تا عوض کنه

mehrdad_server
October 28th, 2011, 05:36
ممنون عزیز gateway رو تونستم عوض کنم اما ip address رو نه میزنه no interface provided . hala سرور تحته vmware هاست و دسترسی کامل دارم . لطفآ عکسه ضمیمه شد رو ببینید . ممنون میشم کمک کنید 3534

mehrdad_server
October 28th, 2011, 08:44
لطفآ یکی کمک کنه من تمام ip آدرس هارو remove کردم حالا میخام به میکروتیک ip بدم با چه comand ای پی add کنم لطفآ کنم کنید من مبتدی هستم در این زمینه

mehrdad_server
October 28th, 2011, 19:54
دمتون گرم یعنی یک نفر بلد نیست چجوری به میکروتیک ip میدن

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

هیچکس جواب نداد اما دسته عزیزه همیشگیم که استاده این کار هستن منو راهنمایی کردن novin server عزیز