PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم دیتا سنتر رو برای کار ما پیشنهاد میدین ؟؟؟

amirreza
October 27th, 2011, 20:49
سلام. دوستم سایت دانلود آفلاین داره ! چون عضو این سایت نیست از من خواست که براش یک تاپیک ایجاد کنم ( حالا شاید هم عضو شد و خودش پیگر بشه که بهتره)

طبق گفته های خودش :

ما از کدوم دیتا سنتر سرور تهیه کنیم که برامون خوب باشه؟
البته هتزنر میگن که زیاد به قوانین کپی رایت کار نداره مگر اینکه ابیوس بیاد که دیتاسنتر اعلام کنه!
لیزوب هلند هم خوبه چون برای نگه داری فایل های و هاست دانلود عالی جواب میده
سینگل هاپ آمریکا هم که معروفه
و پریویت لیر سوئیس با آیپی 31.7
-----
خب این بنده خدا بین اینا گیره ! منم هر چی فکر کردم چیزی نتونستم بگه آخه همه اینا خوبه

حالا نظر بدین که کدوم میتونه از همه بهتر باشه

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

راستی اینو همه اضافه کنم. میگه آمار دقیق از بازدید کننده ها نداره چون اسکریپ آمار گیر ارور داده بوده و کامل نصب نبوده ! حالا تقریبی حساب کنید برای یک سایت دانلود آفلاین چه چیزی میتونه خوب باشه !

rn4j1m1
October 27th, 2011, 20:55
سینگل ها به میزبانی سایت های ایرانی حساس هست پس از لیست حذفش کنید (اگه کسی گزارش بده گیر میدن)
من خودم لیزوب رو ترجیح میدم توی این لیست حالا هلند یا آلمان

amirreza
October 27th, 2011, 21:01
سینگل ها به میزبانی سایت های ایرانی حساس هست پس از لیست حذفش کنید (اگه کسی گزارش بده گیر میدن)
من خودم لیزوب رو ترجیح میدم توی این لیست حالا هلند یا آلمان
مطمئن هستید؟ یکی از بچه ها پنل whm ریسلر از جاست هاست داره که داره میزبانی میشه روی همین سینگل هاپ نزدیک به 45 تا سایت فارسی با جوملا و حتی وی بولتین کرک شده میزبانی میکنه !!!
البته بنده تجربه کافی در این مورد رو ندارم . از نظر شما هم ممنون هستیم

php.source
October 27th, 2011, 21:19
خوب مبتونن آیپی usa رو بلوک کنن.

amirreza
October 27th, 2011, 21:20
خوب مبتونن آیپی usa رو بلوک کنن.
چی میگی برادر من ! ما داریم میگیم کدوم دیتا سنتر شما میگی آیپی بن کنیم !!!
الکی اسپم ندیدن. شب جمعه ای اصلا اعصاب درست و حسابی ندارم یک چیزی میگم باز هم بقیه ناراحت شن هم خودم

php.source
October 27th, 2011, 21:23
الکی اسپم ندیدن. شب جمعه ای اصلا اعصاب درست و حسابی ندارم یک چیزی میگم باز هم بقیه ناراحت شن هم خودم
رأی دهندگان3. شما در این نظرسنجی رای داده اید

بنده اسپم ندادم. جواب این آقا رو دادم که گفته بودن:

سینگل ها به میزبانی سایت های ایرانی حساس هست پس از لیست حذفش کنید

amirreza
October 27th, 2011, 21:28
رأی دهندگان3. شما در این نظرسنجی رای داده اید

بنده اسپم ندادم. جواب این آقا رو دادم که گفته بودن:
خب عزیز من اگر آیپی ها رو بن کنیم شاید یکی از آمریکا باشه شاید کسی از اکانت استقاده کنه ! نمیشه که .

php.source
October 27th, 2011, 21:36
خوب ببخشید که حرف زدم. مشکل حل شد؟

amirreza
October 27th, 2011, 21:42
خوب ببخشید که حرف زدم. مشکل حل شد؟
برادر من چرا این جوری میکنی ! باشه اصلا من اشتباه کردم اومدم اینجا یک سوال مطرح کردم اشتباه از من بود!
مدیر محترم بیا تاپیک رو ببند به جوابم رسیدم

itjavani
October 27th, 2011, 23:19
یک مشتری که تو کار دانلود آفلاین بود داشتیم رو سوئیس و مشکلی نداشتیم...

TukaNet
October 28th, 2011, 02:04
سلام ، بنده موارد زیر رو مطرح میکنم و خودتون نتیجه بگیرید

1 - سینگل هاپ یک دیتاسنتر آمریکایی و قانونمند هست ، به محض اینکه خودشون متوجه بشوند یا گزارسی بگیرند برای شما مشکل ساز خواهد شد

البته این نکته دال بر این نیست که این دیتاسنتر بد هست یا اصلا نمیشه کار کرد ولی باز هم منطق حکم میکنه که جای مطمئن رو انتخاب کنید

2 - لیزوب با این که معروف هست ولی تا جایی که اطلاع دارم دچار شلوغی شبکه بیش از حد شده و از طرفی هم به تازگی سیاست افزایش قیمت

رو پیشه کرده که ممکن هست بعدا مشکلاتی برای شما پیش بیاره پس توصیه می کنم اگر حذف هم نمی کنید در رده ی آخر قرارش بدید

3 - در مورد ابیوز هم توجه کنید که هیچ دیتاسنتری به دیتای شما کاری نداره ، مگر تا زمانی که شکایتی دریافت بشه

حتی اگر در دیتاسنترهای آمریکایی هم باشید همین روال هست و بعد از شکایت هست که دیتاسنتر به شما اخطار و فرصت رفع مشکل رو میده

tarahyir
October 28th, 2011, 16:20
سلام پست مفیدی است خواهشند نظرات را از روی تجربه ای که داشتید بگید

موفق باشد

-----------------------------------------www.kingscript.ir -------=D>----------------------------

Quality
December 15th, 2013, 22:28
hetzner کار کردم عالیه پیشنهاد میشه