PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : colocation ارزان

azizi_php
October 26th, 2011, 02:14
می خواهم یک سرور DELL به قیمت 800$ (در سایت DELL) خریداری کرده و Colocate کنم.
ترافیک ماهانه حدود 100GB است. در نتیجه پورت 10M هم برایم زیاد است.
لطفا دوستانی که امکان ارائه یا معرفی این خدمات را دارند راهنمایی کنند.
ضمنا نمی خواهم مستقیم با خارجی ها در ارتباط باشم و می خواهم از طریق همین سایت های ایرانی اقدام کنم.
پایین بودن قیمت ماهانه(به تومان) و همچنین قیمتی که برای خرید این سرور ارائه می دهید(به تومان) برایم اهمیت دارد.

Hostpolis
October 26th, 2011, 02:28
سلام، ما ماهانه 50 دلار در آی وب کانادا این سرویس رو به شما ارائه میدیم.

azizi_php
October 26th, 2011, 02:44
ممنونم از پاسختان.
در صورت امکان قیمت را به تومان اعلام کنید.
ضمنا اگر خرید و انتقال سرور مذکور به عهده شما باشد کلا چقدر برایم آب می خورد.(باز هم اگر به تومان ذکر کنید از هر گونه شبهه جلوگیری می شود)

TukaNet
October 26th, 2011, 02:47
ممنونم از پاسختان.
در صورت امکان قیمت را به تومان اعلام کنید.
ضمنا اگر خرید و انتقال سرور مذکور به عهده شما باشد کلا چقدر برایم آب می خورد.(باز هم اگر به تومان ذکر کنید از هر گونه شبهه جلوگیری می شود)

قصد ارائه آفر رو ندارم ، ولی به این نکته توجه کنید که قیمت این موارد باید با دلار یا یورو ( برای اروپا ) محاسبه بشه

چون ارائه دهندگان مجبور به پرداخت بر حسب این ارزها هستند و قیمت ارز هم در بازار ایران هیچ ثباتی نداره که قیمت ریالی ثابت محاسبه بشه

s.w.a.t
October 26th, 2011, 02:47
می خواهم یک سرور DELL به قیمت 800$ (در سایت DELL) خریداری کرده

به شخصه توانایی خرید از شرکت Dell رو ندارید. به چند دلیل : 1- ایرانی هستید 2- Dell بخش سرورهاش رو فقط به شرکتهای ثبت شده میده :) پس بهتره دنبال شخصی بگردید تا براتون تهیه کنه
در مورد مستقیم در ارتباط بودن با خارجی ها بعضی جاها در خارجه شما رو تحریم کردند!

موفق باشید

azizi_php
October 26th, 2011, 02:57
حداقل به این نکته اشاره بشه که قیمت به نرخ ارز خواهد بود(می دونید که بعضی دوستان قیمت های خودشان را برا هر دلار دارند)

Hostpolis
October 26th, 2011, 02:59
برای خرید سرور هم میتونید از ما سرور رو تهیه کنید هم از هر جا که نیاز داشتید ما می تونیم براتون سرور رو بگیریم. دلار امروز در بازار تهران 1290 تومان بوده. ما هر ماه رقم دلاری و معادل ریالی رو اعلام میکنیم.

برای هزینه حمل بهتره مقایسه کنید که سرور + هزینه حمل + گمرک از آمریکا به کانادا به صرفه تر هست یا سرور + هزینه خمل از دل کانادا.

مجددا عرض میکنم که ما تنوع زیادی در سرور داریم و می تونید سرور رو از خود ما خریداری کنید.

azizi_php
October 26th, 2011, 03:04
دوست بزرگوار فکر می کنم آنقدر دیگر دوستان اصرار داشته اند که مستقیم با دیتا سنتر ها در ارتباط باشند که شما حتی متن نوشته من را دقیق نخوانده اید.

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

آقای HostPolis لطفا لیست سرور هایتان با قیمت زیر 800$ را ارسال کنید تا بنده بررسی کنم.

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

قصد ارائه آفر رو ندارم ، ولی به این نکته توجه کنید که قیمت این موارد باید با دلار یا یورو ( برای اروپا ) محاسبه بشه

چون ارائه دهندگان مجبور به پرداخت بر حسب این ارزها هستند و قیمت ارز هم در بازار ایران هیچ ثباتی نداره که قیمت ریالی ثابت محاسبه بشه
چرا خوب من هم دقیقا از شما خواسته ام آفر بدهید.
اگر این کار را کنید از شما متشکر خواهم بود

Hostpolis
October 26th, 2011, 03:48
پیام خصوصی ارسال شد. تشکر

HugeServer
October 26th, 2011, 05:34
http://www.webhostingtalk.ir/f182/31915/

در صورت درخواست تهیه سرور اختصاصی میتوان برای شما سرور را نیز فراهم نمود. (http://www.webhostingtalk.ir/f182/31915/)

Aria
October 26th, 2011, 08:20
سلام.

پیشنهاد می کنم سرور های Supermicro رو خریداری کنید که از نظر قیمت از Dell بسیار پایینتر هستند و از نظر امکانات و قدرت Customize شدن بسیار بالاتر خواهند بود.

همینطور در مسائل Colocation تنها قیمت مهم نیست، از آنجایی که در صورت پایین بودن کیفیت، شما مجبور به پرداخت هزینه های اضافه برای انتقال سخت افزارتون به دیتاسنتر های دیگر هستید، این مورد میتونه چندین برابر به شما ضرر بزنه و هزینه ها رو برای شما چندین برابر کنه و downtime رو افزایش بده به دلیل نیاز به زمان انتقال سخت افزار و بحث کردن با دیتاسنتر و ...

ارزان خریدن همیشه عاقلانه نیست ...

با تشکر.

m_dg_farari
November 7th, 2011, 00:14
سلام

یشنهاد بنده این هست که با این ایمیل مکاتبه کنید: aria @ ariaservers dot com
هم سرور رو براتون تهیه میکنن ، هم قیمت به تومان خواهد بود و بسیار مناسب تر از هر جایی(چون نرخ اول میشه درهم بعد میشه دلار. به همین خاطر مناسب تر از exchange مستقیم ریال به دلار در میاد براتون!) پشتیبانی فارسی بسیار عالی. کیفیت و آپتایم 100% در 8 ماهی که بنده ازشون سرویس دارم. (البته گفته ی من مال دیتا سنتر قبلی ایشون هست! جدیدا خودشون دیتا سنتر راه اندزای کردن که 100% مطمئن باشید اگر کیفیتش از قبلی بهتر نباشه ، کمتر هم نخواهد بود)

Dennis-Serverius
March 15th, 2013, 14:02
We have a Datacenter in the Netherlands, we can offer some good colocation. For more information you can contact me.

majidisaloo1
March 15th, 2013, 14:15
We have a Datacenter in the Netherlands, we can offer some good colocation. For more information you can contact me.

Are You Sure?

Like ever old topic . . .