PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به هاستی برای راه اندازی سایت موزیک

IHND4
October 25th, 2011, 23:55
سلام. می‌دونم شاید این صدمین باری باشه که یک نفر توی این انجمن یا هر انجمن دیگه برای سایت موزیک دنبال هاست مناسب می‌گرده. من همه‌ی شرایط یک سایت مناسب موزیک را می‌دونم. شرایط هاست اشتراکی و مجازی و اختصاصی و غیره. تنها سوالی که بی‌جواب مونده برای من اینه که آیا شرکت‌های داخلی در قبال سایت موزیک پس از ف ل ت ر شدن خدماتشون را ادامه می‌دن؟ چون همه می‌دونیم که سایت موزیک بالاخره مورد عنایت برادرهای مخابرات قرار می‌گیره. این روشنه. ولی آیا شرکتی داخلی، (دقت کنید داخلی نه دوستایی که واسطه می‌شن و از سایتای خارجی برامون خرید می‌کنن) هست که در صورت ف ی ل ت ر شدن سایت من، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران دسترسی من را نبنده؟ ممنون می‌شم از فروشندگان هاست که این مورد را برای من روشن کنند. با تشکر.

pardishosting
October 26th, 2011, 00:10
هیچ کس تو فورم عمومی کسی نمی گه نه مشکلی نداره.

قزوین هاست
October 26th, 2011, 00:17
بستگی به هاستینگ داره؛ولی ما دسترسی یوزرامون را نمیبندیم

IHND4
October 26th, 2011, 00:19
سلام. ممنون از پاسخ شما. خب این به سیاست هر شرکت بستگی نداره؟ چون من شخصا از چندین شرکت مختلف پرسیدم، یعنی با پشتیبانی شون صحبت کردم همه گفتن که در این صورت سرویس بهتون نمیدیم. من دنبال یه شرکتی میگردم که به این چیزا گیر نده مثل خودمون باشه.

Mohammad_reza
October 26th, 2011, 00:21
خوب اگه ما اینجا بگیم نمی بندیم (داخل یک فروم عمومی) واسه خودمون بد میشه ...

IHND4
October 26th, 2011, 00:29
آخه اینطوری که نمیشه که... خب من مشتری 8-| چطوری پس هاست مناسبم را پیدا کنم؟ همه را هم که نمیتونم تست کنم. دونه دونه هم که نمیتونم با پشتیبانی همه تماس بگیرم و بپرسم. عجب مملکتیه گیر کردیم جدی جدی.
حالا یه راه جلوی پای من بذارید که هم بتونم از یک شرکت معتبر و کار درست هاست بگیرم ، (نیاز به هاست اختصاصی دانلود هم دارم) هم اینکه حوصله این را ندارم که واسطه پیدا کنم برام هاست خارجی بخره. دردسرش زیاده. اینکه یارو قابل اعتماد باشه و هاست خارجی پشتیبانی خوبی ارائه نده، ما هم زبان بلد نیستیم یه جا به مشکل بر میخوریم.

حالا چطور من یک هاست مناسب شرایطم!!! پیدا کنم؟ معرفی نکنید که براتون بد بشه راهنماییم کنید که خودم پیداتون کنم :d

pardishosting
October 26th, 2011, 00:47
کاری داره ؟
شما 4 تا شرکت انتخاب می کنید بعد به بخش فروشش ایمیل می زنید ازشون می پرسید.

IHND4
October 26th, 2011, 00:53
خب 4 تا زدم همه گفتن نمیدیم منم خسته شدم...:d
فکر کنم حق با شماست... الکی میگردم باید بپرسم... :-"

Mohammad_reza
October 26th, 2011, 01:55
حالا چطور من یک هاست مناسب شرایطم!!! پیدا کنم؟ معرفی نکنید که براتون بد بشه راهنماییم کنید که خودم پیداتون کنم :d

آدرس سایتتون رو برای بنده بفرستید لطفا

kingoftehran
October 26th, 2011, 01:56
دوست عزیز ما نمونه سایت های موزیکی زیادی را میزبانی می کنیم که در صورت درخواست اعلام می کنیم.
پارمیس هاست, هاست, هاست ویندوز, هاست لینوکس, میزبانی وب, ثبت دامنه و دامین (http://www.parmishost.com)

IHND4
October 26th, 2011, 22:06
از همگی ممنونم. در حال بررسی نتایج هستم. :d

IHND4
October 27th, 2011, 04:37
سلام.
دوستان من خیلی بررسی کردم و دیدم همه پشتیبانی‌ها در جواب به من می‌گن مشکلی با محتوای سایت موزیک نداریم. (همه که نه ولی 90 درصد)
حالا تناقضی که پیش میاد رو کی‌ می‌تونه به صورت منطقی برای من حل کنه:
1. شرکت‌های ایرانی شماره ثبت دارن.
2. در نتیجه متعهد به رعایت قوانین کشور هستند.
3. برادران مخابرات مراقبت دائم دارند.
4. به حکم قانون سایت ما رو فیل می‌کنن و به شرکت محترم دستور می‌دن سایت رو پاک کنه یا ببنده یا خلاصه یه بلایی سرش بیاره.
5. شرکت هم قطعن نفع خودش را در این می‌بینه که به حرف برادرا گوش بده نه به التماس‌های من که تو رو خدا سایتمو پاک نکن.

کلن با استدلال من موافقین؟

دوست ندارم نتیجه بگیرم که برم سراغ هاست خارجی. چون واقعن من به پشتیبانی نیاز دارم. اگه با کلک و ترفند هم می‌شه با خریدن مثلن یه هاست دانلود از یه جا، یه هاست اسکریپت سایت از یه جای دیگه و چه میدونم دو تا سه تا کردن اینا همه با هم سر مخابرات را گرم کرد لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

AfaghData
October 27th, 2011, 04:40
دوست عزیز شما هاست بی دردسر میخواین بنده هاست میزبانی + آی پی مخصوص + دی ان اس اختصاصی ارائه میکنم

قبلا هم ذکر کردم! بنده سایت ندارم
راه های ارتباطی » afaghdata@gmail.com
09364779094
پس با این وجود استدلالی وجود نخواهد داشت! :71:
تصمیم گیری با خودتون هست

parsreseller
October 27th, 2011, 09:38
درود
از پارس ریسلر در خدمتم (دسترسی کاربران با هر دامنه ای امکان پذیر هست)
با 2 سرویس حرفه ای و اقتصادی در خدمتم:
سرویس هاست لینوکس اقتصادی (http://parsreseller.ir/index.php/warez-hosting.html)
سرویس هاست لینوکس حرفه ای (http://parsreseller.ir/index.php/pro-warez-hosting.html)

Ramin
October 27th, 2011, 12:29
دوست عزیز انقدر بیخود و بی جهت این تاپیک را ادامه نده . اینجا ایران هستش :76: شما قصد راه اندازی سایت داری از هر شرکتی که دوست داری هاست بگیر و استارت بزن . خودت هم میدونی این سوالات معنی نداره و تمام شرکت ها میزبانی میکنند چون قصد کسب درآمد دارند . برای شما و سایت شما هم هیچ مشکلی پیش نمی آید تنها در یک صورت که موضوع سایت شما موارد خاص باشه که حتما میدونید منظور بنده چه نوع سایت هایی هست. ;)

IHND4
October 27th, 2011, 17:40
خب رامین جان دقیقن به این دلیل دارم این تاپیک را ادامه میدم که اینجا ایران! هستش. :d
من میخوام کار حرفه ای انجام بدم. از سر سیری بلند نشدم بیام سایت بزنم که اگه مشکلی پیش اومد براش جمع کنم برم عین خیالمم نباشه. ما یک تیم هستیم یک عالمه کار کارشناسی کردیم قصد راه اندازی یک سایت حرفه ای موزیک را داریم. نمی‌خوایم زحماتمون یک شبه به باد بره. تیم ما از موزیسین ها و علاقه مندان به موزیک تشکیل شده برای همین اطلاعات حرفه ای از هاستینگ نداریم. وگرنه من اینطوری دنبال هاست نمی‌گشتم که. :)

Mohammad_reza
October 27th, 2011, 18:22
خب رامین جان دقیقن به این دلیل دارم این تاپیک را ادامه میدم که اینجا ایران! هستش. :d
من میخوام کار حرفه ای انجام بدم. از سر سیری بلند نشدم بیام سایت بزنم که اگه مشکلی پیش اومد براش جمع کنم برم عین خیالمم نباشه. ما یک تیم هستیم یک عالمه کار کارشناسی کردیم قصد راه اندازی یک سایت حرفه ای موزیک را داریم. نمی‌خوایم زحماتمون یک شبه به باد بره. تیم ما از موزیسین ها و علاقه مندان به موزیک تشکیل شده برای همین اطلاعات حرفه ای از هاستینگ نداریم. وگرنه من اینطوری دنبال هاست نمی‌گشتم که. :)

می تونید به ما اعتماد کنید ،
خوشحال میشیم میزبانی شما رو انجام بدیم.