PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از وبلاگ به سايت

Alexi
October 25th, 2011, 23:08
سلام دوستان خسته نباشيد ؛ من يه وبلاگ دارم ؛ حالا امكانش هست همون كد ها رو كپي كنم مثلا توي قالب ورد پرس ؟

يعني همون وبلاگ حالا روي قالب وردپرس بالا بياد

Mohammad_reza
October 25th, 2011, 23:25
سلام دوستان خسته نباشيد ؛ من يه وبلاگ دارم ؛ حالا امكانش هست همون كد ها رو كپي كنم مثلا توي قالب ورد پرس ؟

يعني همون وبلاگ حالا روي قالب وردپرس بالا بياد

به احتمال 99% امکانش هست.
لطفا آدرس وبلاگتون رو بفرمایید تا دقیق بشه پاسخ داد
ممنون

kamkar
October 27th, 2011, 04:45
قالب هر سیستمی فقط با اون سیستم کار میکنه و قابل انتقال به سیستم دیگری نیست.
برای انتقال قالب باید تغییراتی در اون ایجاد بشه و تگ ها و اسکریپت های مخصوص اون سیستم بهش اضافه بشه (فقط استایل و رنگ بندی ثابت میمونه)
حتی برای انتقال یک قالب خیلی ساده مثل بلاگفا به میهن بلاگ باید تگ های مخصوص میهن بلاگ رو به جای تگ های مخصوص بلاگفا قرار بدید، وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا که پیچیدگی خاص خودشون رو دارند!

یک مثال میزنم، رنگ قالب و مکان قرارگیری هرچیزی مشخصه و در واقع استایل از قبل تعریف شده! حالا وقتی در یک سیستم مدیریت محتوا یا وبلاگ دهی مطلبی پست میکنید، این مطلب کجا باید نمایش داده بشه؟ این یک تگ داره که باید در محل مخصوص قراره بگیره...در چه تاریخی؟ این یک تگ داره، در چه ساعتی؟ این یک تگ دیگه داره و این تگ ها در هر سیستمی متفاوته و در سیستم دیگه در 99% مواقع قابل استفاده نیست!
باید از یک برنامه مثل dreamweaver استفاده کنید، کمی هم اطلاعات در زمینه طراحی وب داشته باشید تا بتونید سازگاری رو انجام بدید. باز با توجه به سیستم مبدا و مقصد سختی کار متفاوته.

امیدوارم کمک کرده باشم.

Mohammad_reza
October 27th, 2011, 14:18
حرف دوستمون کاملاً درسته ....

من فکر کردم منظورشون از کد ، کدهای اضافی (جانبی وبلاگ ، مثل آمارگیر و ...) است

چون توی وبلاگ های رایگان (میزبانی شده توسط سایت هایی مثل میهن بلاگ و ...) منظور از کد ، همون کد های جانبی هست ، پس در 99% مواقع امکان پذیره