PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی از دوستان مشکل داره

Sir.DarKNesS
October 25th, 2011, 21:44
به نقل از خودش که گفت کپی کنم براش

سلام به همه

من مدتی هست که اسایش ندارم کلا نمیتونم به هیچ وجه از داشتن پینگ ثابت لذت ببرم همش پینگم بالا پایین میشه اولا فکر میکردم از شرکتی هست که بهم نت داده اما چند وقت پیش وقتی پینگم بالا پایین شد CTR+ALT+Delete رو گرفتم 2 3 تا برنامه رو بستم یهو دیدم یه page که نه اینترنت اکسپلوره بود نا فایرفاکس باز شد و یکه توش داره میره سایت یاهو و ایدی میسازه و تغریبا میشه گفت که خارجی هم هست چون ایدیهایی که میسازه ملیتش فقط امریکا و اکراین

اگه بگم شاید خندتون بگیره اوا حدوده 2 ماهه که من تقریبا هر 3 روز یه بار ویندوز عوض میکنم چون واقعا به پینگ ثابت احتیاج دارم و باز هم در نهایت پینگم باز خراب میشه انتی ویروس هم نصب کردم kasperky چند تا ویروس و trojan تو سیستمم پیدا کرد اما فایده نداشت باز هم همونطوری بود پینگم بعضی وقتها هم که تو Task Manager میبینم که حدوده 50 60 تا Svchost.exe باز شده تو سیستمم معمولا وقتی که به *** وصل میشم این اتفاق میافته بعضی وقتا یه سری برنامه های عجیب هم میبینم که بازه مثل dlhost یا rundll32.exe یه چند وقتی هم هست که سرو کله این فایل پیدا شده 7z4u1v4b42 نمیدونم چیه اما میدونم بی ربط با این ماجرا نیس در ضمن من مدتی که هارد خریدم از بیرون و وقتی سیم usb رو وصل میکنم یه صدای عجیبی تو هدست میاد بعضی وقتا هم که پینگم کم و زیاد میشه این صدا میاد .....

http://up9.iranblog.com/images/o4f8o6p9ypd66xv6fas.jpg

اینم وضعیت پینگ من

http://up9.iranblog.com/images/uk8ogurm1xo07152118l.jpg

الان من هیچ استفاده ای از سیستم ندارم یا از نت اما این وضع پینگ منه خواهشا کمک کنید
من حتی اوایل فکر میکردم شاید مربوط به *** مصرفیم باشه و حدود 1 ماه ازش استفاده نکردم اما الان دیگه مطمین ام ربطی ندارن به هم ولی میدونم اگه *** رو Run کنم تعداد فای Svchost.exe اونقدر زیاد میشه که خدا میدونه و فقط و فقط باید win عوض کنم تا فیکس شه

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

این Host Procces For Serivce Windows چیه ؟ من ندیدم تا حالا ؟

1oveless
October 25th, 2011, 23:24
این Host Procces For Serivce Windows چیه ؟ من ندیدم تا حالا ؟
این فایل که تو ویندوز ۳۲ هست برای. کارایی هاش هم update anti virus و از این چیز هاست اما اگه مصرفش زیاد باشه (فشار زیاد بیاره) یعنی‌ که trojan یا Virus داخل PC هست !
تجربه شخصی‌: بهش بگو GH دانلود نکنه :دی

0060
October 26th, 2011, 01:08
قبلا kasper روی سیستمم بود حدود 2 ماه پیش G data رو نصب کردم 36 تا تروجان از توی سیستمم کشید بیرون این انتی ویروس رو یه امتحان بکنید ضرری نداره