PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن برخی از سایت ها

ten_soldier
October 24th, 2011, 19:31
سلام دوستان..

من امروز یک مشکلی برام بوجود اومده اونم اینه که برخی از سایت ها باز نمیشن و Server not found میشن در حالی که وقتی v -- p -- n رو کانکت میکنم همون سایت ها همه خیلی خوب و با سرعت باز میشن!!!!

این مشکل از امروز واسم پیش اومده ..

به نظرتون باید چکار کنم و ایراد از کجاست؟

از adsl مخابرات استفاده میکنم و تنضیمات مودمم رو هم توی این چند روز تغییر ندادم و تا امروز این مشکل رو نداشتم!

با تشکر

0060
October 24th, 2011, 20:40
منم معمولا تمام شبا از ساعت یک این مشکل دارم راه حلی نداره باید بسازی open DNS و بقیه کارارو هم انجام دادم درست نشد

m@s00d
February 2nd, 2012, 19:09
ببخشید
نخواستم موضوع جدید ایجاد کنم

سوال در همین باره هستش

بعضی سایتا مثل سنجش و دانشگاه آزاد باز نمیشه اما مثلا بانک ملت باز میشه
در حالیکه همین سایت ها واسه دوستام باز میشن

دلیل چیه؟؟؟

extern
February 2nd, 2012, 19:38
سلام.ممکن هست آیپی شما با اون سرور مشکل داشته باشه که بعد از وصل شدن با یه آیپی دیگه این مشکل برطرف میشه.

farzadho
February 2nd, 2012, 20:20
سلام
متاسفانه این چند روزه افت عجیبی در سرعت پیدا شده!و بعضی سایت ها در حالت عادی باز نمیشه!

HADNEZ-ICT
February 2nd, 2012, 21:29
دوست عزیز بعضی وقت ها isp بعضی ip ها رو بلاک می کنه

osanloo.morteza
February 2nd, 2012, 21:37
این مشکل واسه منم پیش اومده.
یه سری از سایتها رو ارور میده که بلاک ، بعد که ریفرش میکنی دوباره بازه. ip که چک کردم مدام بین ایران و لهستان چنج میشه. حتی خیلی از وقتها که از یاهو ساین اوت میکنم میفرستم به سایت لهستانی یاهو. خودشونم نمیدونن دارن چکار میکنن. میشه بپرسم از چه براوزری استفاده میکنین؟