PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ

company_hosting
October 24th, 2011, 00:52
از مدیران خواهش می شود حذف شود

Mohammad_reza
October 24th, 2011, 02:35
سلام من حامد شیروانی هستم از تبریز من 3 سال پیش هاستینگ کار کردم و تقریباً تو کارم حرفه ای هستم ولی امروز صاحب کارم با کسی شریک شد و شریکش منو از کار بیرون کرد الان دنبال کسی هستم که هاستینگ باشه منو به عنوان برادری قبول کنه منم همه کارش رو تو سایتش انجام میدم پشتیبانی .. فروش.. و اعّم از این کارا 09365307804 این شماره منه اینم آیدی منه :company_hosting به قرآن کریم قسم یه لقمه حروم از قلوم نمیره پایین به قرآن کلکی تو کارم نیست

احتیاجی به قسم و ... نیست ، تا چه حد به کارتون وارد هستید ؟ نصب سیستم عامل ، مجازی ساز ، ساخت و کانفیگ سرور ، کار با whmcs و ...

kingoftehran
October 24th, 2011, 10:30
اول موقعیت مکانی خودتون را اعلام نمایید.

rezai90
October 24th, 2011, 11:16
دوست عزیز ایشون گفتند که در تبریز هستند

لطفا شرایط کاری خودتون بنویسید

ViToN
October 24th, 2011, 11:58
سلام من حامد شیروانی هستم از تبریز من 3 سال پیش هاستینگ کار کردم و تقریباً تو کارم حرفه ای هستم ولی امروز صاحب کارم با کسی شریک شد و شریکش منو از کار بیرون کرد الان دنبال کسی هستم که هاستینگ باشه منو به عنوان برادری قبول کنه منم همه کارش رو تو سایتش انجام میدم پشتیبانی .. فروش.. و اعّم از این کارا 09365307804 این شماره منه اینم آیدی منه :company_hosting به قرآن کریم قسم یه لقمه حروم از قلوم نمیره پایین به قرآن کلکی تو کارم نیست

دوست عزیر .!

شما حتی با خودتم رو راست نیستی تو پروفایل زدی‌:

بعدش میفرمایید تبریز تشریف دارید .! به همراهتون هم تماس میگریم میگه در شبکه موجود نمی باشد .!!! :39:

تجربه شخصی من با هر انسانی که فامیلشون شیروانی بوده مشکل داشتم از اون اول زندگیم .:d حامد هم بنظرم اشنا میاد اسمش داداش وسطیش حمید شیروانی باید باشه .!