PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزبانی ابری چیست؟ و مزایای آن نسبت به میزبانی به روش های دیگر چیست؟

Majikpc
October 23rd, 2011, 21:43
سلام دوستان من میخاستم ی جامعه مجازی بزنم و دارم دنبال ی سرور خوب میگردم!
در همین حین به موضوع سرور ابری برخوردم و میخاستم از دوستان و اساتید محترم بپرسم
میزبانی ابری چیست؟ و مزایای آن نسبت به میزبانی به روش های دیگر چیست؟
مرسی یا علی;;)

Maya
October 23rd, 2011, 22:01
در سرور های ابری شما به مشکل سخت افزاری بر نمیخورد
به عنوان مثال اگر هارد سرور شما به مشکل بر بخورد به صورت آتوماتیک هارد سرور عوض میشود و به اطلاعات شما هیچ آسیبی نمیرسد

Ramin
October 23rd, 2011, 22:04
از کاربر : RezaFH (http://www.webhostingtalk.ir/member/1881/) کمک بگیرید :54:

itjavani
October 23rd, 2011, 22:37
شما به دنبال کلود وی پی اس هستید یا کلود هاستینگ؟!

Majikpc
October 24th, 2011, 20:38
شما به دنبال کلود وی پی اس هستید یا کلود هاستینگ؟!
دوست عزیز کلا ی تعریفی از کلود بگین و مزایاشو نسبت به بقیه!
من کلود هاستینگ و وی پی اسو فرقشو زیاد نمیدونم! گفتم که!
مرسی

TukaNet
October 25th, 2011, 01:46
پایه این تکنولوژی cloud processing یا پردازش ابری هست البته این شیوه پردازش فقط برای هاستینگ استفاده نمیشه ولی ما اینجا فقط روی مورد هاستینگ بحث میکنیم

ساختار سرور ابری یا بهتر بگیم سرورهای ابری به این صورت هست که یک مجموعه سرور ( حداقل پنچ تا ) با هم و به صورت موازی عمل پردازش رو برای شما انجام میدهند

در این مجموعه یک سرور به عنوان مدیریت کننده ، یک سرور به عنوان ذخیره کننده اطلاعات ، یک سرور به عنوان محل ذخیره بک آپ و باقی سرورها به عنوان مجازی ساز عمل میکنند

البته سخت افزاری که برای راه اندازی این مجموعه نیاز هست به سرور منتهی نمیشه و برای راه اندازی باید دست کم سه سوئیچ مستقل هم داشته باشید ( تا اینجا فقط ساختار بود )

مزیت های این نوع پردازش زیاد هست ولی قابل احساس ترین این موارد به پایداری سرورها هست که این پایداری نسبت مستقیمی با تعداد مجازی ساز داره این پایداری حاصل این هست

که اطلاعات شما در یک فضایی قرار گرفته که توسط دست کم دو یا چند سرور پشتیبانی میشه و اگر به هر دلیلی مشکلی برای یکی از سرورها رخ بده سایر سرورها کار سروری که دچار

مشکل شده رو بر عهده گرفته و شما هیچ مشکلی رو احساس نخواهید کرد البته این مورد زمانی هست که سرویس دهنده over sale یا همون فروش بیش از ظرفیت نکرده باشه و در صورت

از کار افتادن سروری فشار بیش از حد به سایر سرورها وارد نشود که در غیر این صورت کیفیت کل مجموعه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت

Majikpc
October 25th, 2011, 10:58
tukanet (http://www.webhostingtalk.ir/member/488/) باب پاسخ واقعا ممنون!

اما حالا ی سوال شما این نوع هاستیگو برای راه اندازی یک جامعه مجازی فعال پیشنهاد میکنید؟
میخاستم ی سایت خوب برای خرید هم معرفی کنید یا بهم پ خ کنید!