PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت اینترنت پر سرعت adsl

WEBSTAR
October 23rd, 2011, 14:07
با سلام خدمت دوستان عزیز من قصد داشتم نمایندگی یک شرکت خوب را جهت ارائه اینترنت پر سرعت در استانم (بوشهر) بگیرم اگر در شهر یا استانتون شرکتی هست که قیمت و کیفیت عالی داره و نمایندگی هم میتونه در استانم بده معرفی کنید.
با تشکر از دوستان.

parsreseller
October 23rd, 2011, 14:21
با سلام خدمت دوستان عزیز من قصد داشتم نمایندگی یک شرکت خوب را جهت ارائه اینترنت پر سرعت در استانم (بوشهر) بگیرم اگر در شهر یا استانتون شرکتی هست که قیمت و کیفیت عالی داره و نمایندگی هم میتونه در استانم بده معرفی کنید.
با تشکر از دوستان.
درود
سرویس های مخابرات رو پیشنهاد میکنم!

من از مخابرات adsl 256 دارم
سرعت دانلود از سرورهای غیر ایرانی بین 200 تا 300 کیلوبایت بر ثانیه هست
و از سرورهای ایرانی بین 800 کیلوبایت تا 1.2 مگابایت بر ثانیه هست
از نظر لود پیج هم عالیه

WEBSTAR
October 23rd, 2011, 14:40
درود

از نظر لود پیج هم عالیه
مخابرات به شرکت ها نمایندگی فروش میده ؟

Mohammad_reza
October 23rd, 2011, 15:40
درود

از نظر لود پیج هم عالیه

همچنین چیزی اصلا ممکنه ؟ مگر اینکه اینترنت share باشه و بدلیل عدم استفاده / داشتن کاربر ، پهنای باند به شما برسه ...

okey
October 23rd, 2011, 15:59
درود

از نظر لود پیج هم عالیه

مگابایت یا مگابیت ؟

offlinebaz
October 23rd, 2011, 16:01
درود

از نظر لود پیج هم عالیه

فکر نکنم اینی که شما میگی باشه من 256 دارم نهایت سرعت 40 اونم ثابت نیست نوسان داره در مورد نمایندگی دوست عزیز بزرگترین شرکتهای که هستند توی ایران چند شرکت انگشت شمارند که بقیه اومدن از همونها نمایندگی گرفتن شما هم برید از همون شرکتهای اصلی بگیرید

amirlord
October 23rd, 2011, 16:29
شما اهل بوشهری کاکو؟/:)
سلام !
شیرازی ها میگن کاکو !
==> شما اهل بوشهری کا ؟
منم از مخابرات دارم ، چون با مدیر دیتا مخابرات جلسه ای داشتیم ، ایشون گفتن که فعلا چون یوزر زیاد ندارن درصد شیرینگ بسیار پایین هست و تقریبا اختصاصی ! کیفیت خوبی هم داره و همچنین چون شرکت های متعدد توی بوشهر رو تست کردم ، نسبتا مخابرات پینگ بهتری داشت نسبت به بقیه !
البته ناگفته نماند که شرکت پیشگامان هم سرویس های خوبی ارائه می دهد ولی نسبت به مخابرات کمی گران تر است !

parsreseller
October 23rd, 2011, 17:00
مخابرات به شرکت ها نمایندگی فروش میده ؟
در جریان نیستم
سرویس رو با نام آسیاتک خریداری کردم

همچنین چیزی اصلا ممکنه ؟ مگر اینکه اینترنت share باشه و بدلیل عدم استفاده / داشتن کاربر ، پهنای باند به شما برسه ...
کاربرای آسیاتک زیاد هست. چنین سرعتی رو پارس آنلاین هم ارائه میده
البته سرعت دانلود فقط از سرورهای ایران به MB میرسه! و روی ما بقی سرورها بیشتر از 280 نداشتم

فکر نکنم اینی که شما میگی باشه من 256 دارم نهایت سرعت 40 اونم ثابت نیست نوسان داره در مورد نمایندگی دوست عزیز بزرگترین شرکتهای که هستند توی ایران چند شرکت انگشت شمارند که بقیه اومدن از همونها نمایندگی گرفتن شما هم برید از همون شرکتهای اصلی بگیرید
میزان آزاد بودن پورت ریسیو به isp بستگی داره

در کل سروری که سرعت دانلودم توش بالاست سایت http://arsissoft.com هست که معمولا سرعت دانلودم بین 300 تا 800 بوده

---
October 23rd, 2011, 17:06
درود

از نظر لود پیج هم عالیه
ازون حرفا بود :66::78:
@استارتر :شما با پارس آنلاین یا صبا یه صحبتی داشته باش به نتیجه میرسی نشد پیشگامان

parsreseller
October 23rd, 2011, 17:27
ازون حرفا بود :66::78:
@استارتر :شما با پارس آنلاین یا صبا یه صحبتی داشته باش به نتیجه میرسی نشد پیشگامان
http://up4.iranblog.com/images/07fmwqkbax3co9vm4c.png

delta
October 24th, 2011, 00:50
http://up4.iranblog.com/images/07fmwqkbax3co9vm4c.png

یکی اینو به ما توضیح علمی بده.. چون واقعا تخیلی هست!

atilnic
October 24th, 2011, 01:22
نه یر واقعیت داره
خود من سرعت 128 داشتم
با سرعت 1.5-2 مگ از سرور ایران دانلود میکردم
چون الان اینطوری هست
شما 2 گیگ حجم داری و اون از خداشه زود تموم بشه
و به خاطر این آزاد میزان و 128 و 256 یک محدودیدت هست در مواقع شلوغ بودن پورت وگرنه خیلی وقت ها هرچقدر پورت باز باشه سرعت میشه کشید

با تشکر

---
October 24th, 2011, 02:23
بله من هم موافقم من از اواخر دی 89 از مخابرات سرویس میگیرم 512 نهایت 120 کیلوبایت دانلود کردم بهاش اما این کمی عجیب به نظر میرسه

WEBSTAR
October 25th, 2011, 14:23
دوستان حالا ما نفهمیدیم این مخابرات به شرکت ها نمایندگی فروش میده ؟
پارس آنلاین هم در بوشهر خوب نیست خیلی سخت گیر و قانونی هستند برای نمایندگی فروش.
پیشگامان هم نوسان داره بعضی وقت ها خوبه بعضی وقت ها هم ...
آسیا تک هم که خلیج فارس آنلاین نمایندشون هستند که کل استان رو دارن ساپورت میکنند .

Ashkankamangar.ir
October 25th, 2011, 15:18
منم تایید میکنم مخابرات خیلی عالیه من قبلا شاتل داشتم اصلا راضی نبودم مخابرات با قیمت خیلی پایین تر از شرکت های دیگه کیفیت خوبی رو ارائه میده

tarahyir
October 25th, 2011, 15:20
سلام
من 1.5 ساله نیم از پارس انلاین سرویس می گیرم همه دوستان رفتن سرور دیگر متاسفانه از لحاظ سرعت خوب نیست ولی قطعی ندارد.

اگر دوست داری مشتریا ازت رازی باشن سعی کن از پارس انلاین نگیری.البته باید گفت شهر با شهر دیگر فرق دارد من از اصفهان هستم.الان میگن مخابرات و نداگستر خوبن
www.tarahy.ir www.kingscript.ir
موفق باشید

Mehrvarzan
October 25th, 2011, 16:23
با تشکر از دوستان.

نمایندگی واسه چی میخوای بگیری اخه؟ بوشهر کلا چهارتا خیابون داره با 5 6 تا آی اس پی..
خود مخابرات هم که داره اینترنت رو میده. فکر میکنی جایی میمونه واسه آی اس پی بعدی؟ درضمن زحمت خودت نده چون بهت مجوز نمیدن و اگه هم بخوان بدن اینقدر میدووننت که خسته بشی .. (دلیلش خودشون و خلیج)

در مورد این دوستمون که میگه سرعت دانلود یه مگ هم هست باید عرض کنم بله. این ربطی به اینکه اینها باز کردند که شما زود پهنای باند تموم کنی نداره.. چون فعلا خطوطشون خالی هست مردم بوشهر دارن حال میکنند. برای اطلاعات بیشتر میتونی اگه اشتباه نکنم خانم دهقان در مرکز دیتا در مخابرات میدون امام مراجعه کنی.. کاملا روشنت میکنه.

قرار شده مخابرات تا آخر سال تمام نواحی استان بوشهر رو ساپرت کنه. (شهر، شهرک، بخش، روستا و ...). اگه به تک تک مخابرات های استان سر بزنید متوجه میشید که همه جا دستگاه نصب کردند :)

در مورد خلیج هم ببخشیدا مشتی آشغال پول پرست هستند که فقط این مدت مردم بوشهر رو چلوندن. تا تونستند ازشون کشیدن فقط به اسم کیفیت..... مودم 50 تومنی میدادن 100 تومن. مودم 30 تومنی میدادن 70 تومن و ... هزینه خطوطشون هم جدا.

در ضمن اگه مخابرات میخواست نمایندگی بده که اصلا خودش اقدام به فروش نمیکرد . اینجوری میشی همون خلیج و یه آی اس پی

fathipours1
October 26th, 2011, 04:16

سلام.
این نظر شخصی بنده هست با توجه به سواد کوچیکی که از نت دارم . منظوری برداشت نشه ;)
این تصویر در حال دانلود دیتابیس از phpmyadmin هست و لینک رو هم ایشون پوشوندن. خیلی راحت میشه توی لوکال ویندوز از phpmyadmin با این سرعت دانلود کرد !!!!
دانلود با 800 Kb یعنی اینکه پرت 6 مگابیت به یه نفر اختصاص داده بشه . و اگه 30 تا یوزر هم مخابرات شهرشون داشته باشه یعنی 180 مگابیت و این سرعت نزدیک 25 مگابیت از حداکثر سرعتی که سازمان دیتا به مخابرات عرضه میکنه بیشتره !!!

با این احتساب ساده حرف ایشون یا .... هست یا هم ایشون داره از Cache مخابرات استفاده میکنه . یعنی یه نفر قبلا فایل مورد نظر این اقا رو دانلود کرده و روی Cache سرور ذخیره شده و مخابرات به این یوزر امکان استفاده از Cache ذخیره شده رو میده

kingoftehran
October 26th, 2011, 12:28
مخابرات را به هیچ وجه قبول ندارم چون شیرینگ 1 به 10 هست و فقط اومده تو بازار تا بقیه را برشکست کنه و امرپراتوری بدست بیاره تا بعدا ترتیب همه را بده و اینترنتتون را کامل بهش گند بزنه .
من میگم
پارس آنلاین،شاتل،آسیا تک

parsreseller
October 26th, 2011, 14:30
سلام.
این نظر شخصی بنده هست با توجه به سواد کوچیکی که از نت دارم . منظوری برداشت نشه ;)
این تصویر در حال دانلود دیتابیس از phpmyadmin هست و لینک رو هم ایشون پوشوندن. خیلی راحت میشه توی لوکال ویندوز از phpmyadmin با این سرعت دانلود کرد !!!!
دانلود با 800 Kb یعنی اینکه پرت 6 مگابیت به یه نفر اختصاص داده بشه . و اگه 30 تا یوزر هم مخابرات شهرشون داشته باشه یعنی 180 مگابیت و این سرعت نزدیک 25 مگابیت از حداکثر سرعتی که سازمان دیتا به مخابرات عرضه میکنه بیشتره !!!

با این احتساب ساده حرف ایشون یا .... هست یا هم ایشون داره از Cache مخابرات استفاده میکنه . یعنی یه نفر قبلا فایل مورد نظر این اقا رو دانلود کرده و روی Cache سرور ذخیره شده و مخابرات به این یوزر امکان استفاده از Cache ذخیره شده رو میده
سلام
دوست عزیز این فایل از لوکال هاست دانلود نمیشه! هاست ایران هست!
پینگ سرورهای ایرام کمتر از 50 هست! باید چنین سرعتی رو بده!

Mehrvarzan
October 26th, 2011, 14:46
ببخشیدا ولی مگه بقیه جاها به شما 10 به 10 میدن؟
همه آی اس پی ها 1 به 10 هست با این تفاوت که بعضی ها وقتی پورت 128 میدن بعضی مواقع تا بالاترشو هم آزاد میکنند :). درضمن یادتون نره ما adsl2+ هستیم نه adsl