PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات برای هاستینگ

PE7A
October 22nd, 2011, 20:25
سلام
قصد تبلیغ برای هاستینگ رو در چند تا سایت دارم

میخواستم بدونم دوستان چه سایت هایی رو برای تبلیغات هاستینگ پیشنهاد میکنند؟

و همچنین چه مجلات و روزنامه هایی رو برای این کار مناسب می دونید

و کلا چه روشی رو برای تبلیغات مناسب میدونید که واقعا تاثیر داشته باشه؟

ممنون

myvps
October 22nd, 2011, 21:06
اگر من باشم روی همین سایت تبلیغ میکنم چون میدونم سرویسی که ارایه میدم با نیاز بخشی از بازدید کننده هاش همخونی داره.

یا حداقل روی سایتهایی که اسکریپتهای رایگان میدن و یا معرفی میکنن.

دنبال سایتهای نیازمندی نباش چون من تجربه کردم

kingoftehran
October 22nd, 2011, 21:27
همین سایت خوبه،فروم های های برنامه نویسی نیز خوب جواب می دهد.

azinhost
October 23rd, 2011, 00:14
با عرض سلام خدمت شما دوستان

سایت پارسیان اسکریپت در حال طراحی قالب و درج موضوعات و ... می باشد.

و به امید خدا انشا الله تا آخر این هفته با خدماتی کاملا متفاوت از سایر سایت های اسکریپت و وب مستر ایرانی به فعالیت خواهد پرداخت.

کلیه عزیزانی که علاقه مند عقد قراداد برای تبلیغات و یا ارائه سرویس های اسپانسری به مدت های 6 ماهه و یکساله هستند می توانند از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنند.

---------------------------------------------------------------------------------------
خلاصه ای از خدماتی که این سایت ارائه خواهد کرد :

1 - ارائه اسکریپت های کاربردی و وب مستر پسند.

2 - آموزش سیستم های مدیریت محتوا در سطح های مقدماتی و... ( آموزش طراحی قالب ورپرس و... جوملا)

3 - ارائه خدمات متفاوتی برای سیستم whmcs اعم از ارائه رایگان ماژول های بانک ها , شمسی ساز , فارسی ساز ها و... قالب های رایگان و...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parsianscript.ir

delta
October 23rd, 2011, 02:20
یک جا خالی دارم تو سایت خودمون زیر هدر. خواستی با قیمت نصف قیمت یک ماهه میدم بهت.. بازدید هم بالاست.تبلیغات هاستینگ هم نداریم اصلا! یکه تاز تبلیغات هاستینگ میشی..
deltafoxy.com

parsreseller
October 23rd, 2011, 08:45
بنظر من سایت های اسکریپت محل مناسبی هستن!

kingoftehran
October 23rd, 2011, 10:05
البته یادم رفت بگم هیچ چیزی جای تبلیغات در گوگل را نمی گیرد.

AmirHosein
October 23rd, 2011, 10:37
سایت هایی که فعالیتشون در زمینه اسکریپت + گرافیک هست میتونن بازدهی خوبی داشته باشن! انجمن های وب مستری هم همین طور!

alibalavipour
January 4th, 2012, 14:25
یک سوال دارم که با اجازه بپرسم سوالشم اینه که درچه جاها وسایتهایی امکان قرار دادن تبلیغات مربوط به هاستو دامین را دارم .
بعنوان کمک بیشتر تبلیغات را در چه جاهایی بیشتر میپذیرند.

amd
January 4th, 2012, 20:51
با سلام

سایت هایی که اسکریپت هست برای تبلیغات عالیه

shikdl
January 4th, 2012, 21:03
سایت هایی که فعالیتشون در باره ی سیستم های مدیریت محتوا،انجمن ساز ها و... هستش
چون توی این سایت ها کاربرا نیاز به فضا دارن

shetab
January 5th, 2012, 17:02
منم می خوام توسایت vbiran.ir تبلیغ کنم ولی هیچکس جواب ایمیلم رو نمی ده. شما سایت دیگه ای که در رابطه انجمن سازها باشه سراغ دارید؟

maryam1
January 5th, 2012, 17:10
انجمن بزرگ پشتیبانی پی اچ پی (http://www.phpsupport.ir)

هاست 97
January 5th, 2012, 17:30
منم می خوام توسایت vbiran.ir تبلیغ کنم ولی هیچکس جواب ایمیلم رو نمی ده. شما سایت دیگه ای که در رابطه انجمن سازها باشه سراغ دارید؟

توی فروم عضو بشو و به یوزر vbiran پیغام بده

azarscript
September 18th, 2012, 00:22
سلام
من مدیر آذراسکریپت هستم
اگه تمایل داشتید تا اول مهر 20 تا 50 درصد تخفیف داریم.
میتونید تبلیغ بدید.
----------------------
رنک 2
الکسا300هزار
----------------------
آذراسکریپت|azarscript|دانلود اسکریپت | دانلود | قالب نیوک | (http://www.azarscript.com)

parsa53
September 18th, 2012, 00:45
با سلام
من میتونم کمکتون کنم
دانلود رایگان اسکریپت و قالب (http://www.freescript.ir)

itmseven_gmail_com
September 18th, 2012, 01:01
سلام
قصد تبلیغ برای هاستینگ رو در چند تا سایت دارم

میخواستم بدونم دوستان چه سایت هایی رو برای تبلیغات هاستینگ پیشنهاد میکنند؟

و همچنین چه مجلات و روزنامه هایی رو برای این کار مناسب می دونید

و کلا چه روشی رو برای تبلیغات مناسب میدونید که واقعا تاثیر داشته باشه؟

ممنون

به نام خدا

سلام دوست

یه کوچولو از مطلب را اینجا می گذارم و بقیه را باید در لینک انتهای مطلب دنبال کنید.

تاریخچه و اهمیت
با شروع فعالیتهای تجاری در اینترنت، تبلیغات اینترنتی نیز پابه عرصه ظهور گذاشت. به نظر می رسد اولین شیوه برای تبلیغ استفاده از پست الکترونیک بوده باشد. اما با اضافه شدن فناوری وب به اینترنت، تبلیغات اینترنتی به شکل امروزی آن آغاز گردید.
در سال 1994 اولین بنر تبلیغاتی - که امروزه معمول ترین و مشهورترین مدل تبلیغ در اینترنت است - در پایگاه اینترنتی هات وایر (HOTWIRE) به کار گرفته شد (CHEN,2001, P.110) . از این سال به بعد بود که تبلیغات اینترنتی به عنوان تکنیکی موثر و کارا برای تبلیغات موردتوجه بازاریابان قرار گرفت (GAO ET AL, 2002). به مرور زمان انواع جدیدی از مدلهای تبلیغات در اینترنت شکل گرفتند و میزان هزینه های تبلیغاتی به طور مداوم افزایش پیدا کرد.
به طوری که از میزان 55 میلیون دلار در سال 1995 به 270 میلیون دلار در سال 1996، 940 میلیون دلار در سال 1997، 2 میلیارد دلار در سال 1998 و 3/5 میلیارد دلار در سال 1999 رسید (COEN, 1999). همچنین طبق برآوردهای موسسه ژوپیتر کامیونیکیشن که یکی از معروفترین و معتبرترین موسسات در زمینه ارائه آمار و اطلاعات اینترنتی است میزان هزینه های تبلیغات اینترنتی در سالهای 2000، 2001، 2002 و 2003 به ترتیب برابر با 5/3، 7/3، 9/5 و 11/9 میلیارد دلار است.

http://system.parsiblog.com/Posts/515/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D9%8A%D8%BA%D8%A7%D8%AA+%D8%A7% D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A/

سربلند باشی هم وطنم ای ایرانی

hamidjan
September 18th, 2012, 01:33
هموطن ایرانی، یک نگاه به تاریخ تاپیک بندازید بعد مطلب ارسال کنید!