PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : update کردن میکروتیک

arao
October 22nd, 2011, 11:57
درود
من میخوام میکروتیک ام رو از ورژن 5 به 5.7 اپدیت کنم
این نسخه کرک شده است
اگر اپدیت کنم ممکنه به مشکل بر بخورم؟
اگر میشه روش اپدیت کردن بدون مشکل روبگید
:)

ممنون از شما دوستان عزیز

arao
October 22nd, 2011, 14:21
iیعنی هیچکی بلد نیست

MagicVps.Com
October 22nd, 2011, 14:59
iیعنی هیچکی بلد نیست

دوست عزیز ممکنه بخاطر این باشه

۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

توی یه تاپیک کسی گفته بود فلان پورتوکل باید راحی داشته باشه توی ایکسپی ازش استفاده کرد
ما لینک ویکی میکروسافت دادم و گفتیم فلان پورتوکل طبق این مستندات توی ویندوز سون و ویستا سرویس پک 1 قابل اجرا هست و توی ایکسپی نمیشه نه کمتر نه بیشتر نه اموزش همین و همین دقیقا
ولی یکی ازمدیران بسیار فهیم امد و یک اخطار قرمز به ما داد به همین راحتی به بهانه اینکه بحث در مورد چیز پی ان شده جالب بود نه

پس الان هم منتظر اموزش نباش

موفق باشی

arao
October 22nd, 2011, 15:04
اقا چه ربطی به چیز پی ان داشت من میخوام میکروتیک رو آپدیت کنم میترسم مشکل لیسانس پیدا کنه
اگر میدونید بگید

Masoud.B
October 22nd, 2011, 15:17
آپدیت کردن میکروتیک چه ربطی به وی پی ان داره برادر من !

فایل های آخرین ورژن را از سایت اصلی دریافت کنید. http://download.mikrotik.com/all_packages-x86-5.7.zip
پکیج را دانلود کنید و Unzip کنید . فایل هل رو توی Files میکروتیک آپلود کنید و میکروتیک را ریبوت کنید . بعد از اینکه بالا اومد با ورژن جدید بالا میاد و آپگرید انجام شده

arao
October 22nd, 2011, 15:21
ممنون
فقط میکرتیک من کرک شدس
مشکلی پیش نمیاد بعد اپدیت؟

reza115
October 22nd, 2011, 16:28
ممنون
فقط میکرتیک من کرک شدس
مشکلی پیش نمیاد بعد اپدیت؟
سلام

هیچ مشکلی پیش نمیاد !