PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به سیستم ارسال تیکت

parsbin
September 3rd, 2009, 22:39
سلام
یک سیستم نیاز دارم برای ارسال تیکت تو مایه های whmcs
یک چیز ساده باشه کارم رو راه میندازه.در حد سوال و حواب و اینا
مرسی

mdz72
September 3rd, 2009, 23:48
دوست عزیز یه سری به webalfa.ir بزن شاید بدردت بخوره.

pouyasazan
September 4th, 2009, 00:02
با سلام

سیستم های متفاوتی هستند اما نکاتی هست که باید جواب بدهید تا بتوان به شما پیشنهاد دهیم
اما دقت کنید از سیستم های نال شده استفاده نکنید که در صورتی که دیتا سنتر متوجه آن شود عواقب سختی در انتظار شما خواهد بود.
اکثر شرکت ها در ایران از همان whmcs و یا kayako استفاده می کنند. اما اگر دنبال سیستم رایگان هستید می توانید از نرم افزار smarter track مربوط به سایت smartertools.com استفاده کنید. این نرم افزار برای یک اپراتور به صورت رایگان می باشد و نرم افزار جالب و بر پایه asp.net است.
اگر اطلاعات دقیقتری ارائه دهید می توان پیشنهادات دقیق تری به شما داد. اما باید نوع سیستم عامل سرور و آیا از sql server پشتیبانی می کند یا نه بدهید. و آیا مایل به هزینه کردن هستید یا خیر و چه میزان هزینه بدهید.

parsbin
September 4th, 2009, 01:10
ممنون
سرور لینوکس هستش.یک سرور هاستینگ معمولی با سی پنل
میخواستم از whmcs استفاده کنم.حتی دیتاسنتری که ازش سرویس میگیرم یک لایسنس مجانی لایف تایم بهم داده ولی زیاد خوشم نمیاد از این که یکم پیچیدست. و کاربرای من هم همه آماتور هستن و گیج میشن.
چیزی که نیاز دارم تنها یک سیستم دریافت و ارسال تیکته.

Sepahrad
September 4th, 2009, 01:19
با سلام
-------------
میتونید با cms بسازی میتونید با cms میترا و یا از جوملا استفاده کنید و سایتتون رو طراحی کنید و سیستم پشتیبانی براس بگذارید .

موفق باشید :)

parsbin
September 4th, 2009, 01:58
اگر میتونستم که می نوشتم :d

pouyasazan
September 4th, 2009, 04:00
با سلام.

با توجه به سیستم عامل شما, و چون فقط می خواهید از سیستم ارسال و دریافت تیکت استفاده کنید kayako را به شما پیشنهاد می کنم. تقریبا کاملترین در نوع خودش است. برنامه تحت ویندوز برای پاسخ به تیکت ها دارد. فایل فارسی سازش را هم در وب می توانید به دست بیاورید. باز هم متذکر می شوم سعی کنید از نسخه نال شده استفاده نکنید.

Online24
September 4th, 2009, 05:23
سلام .
فکر میکنم نیاز شما رو این اسکریپ برطرف خواهد کرد .

اسکریپت ساده و فارسی Osticket

از اینجا بگیرش :
http://online24.parsaspace.com/osticket_1.6.rc4.zip

کاملا راست کار شماست

mehdi24
September 4th, 2009, 10:22
سلام .
فکر میکنم نیاز شما رو این اسکریپ برطرف خواهد کرد .

اسکریپت ساده و فارسی Osticket

از اینجا بگیرش :
http://online24.parsaspace.com/osticket_1.6.rc4.zip

کاملا راست کار شماست

دانلود نمیشه

kashaneh
September 4th, 2009, 12:46
از اینجا هم میتونید دانلود کنید (http://www.p30vel.ir/348-osticket-farsi-nulled-script.html)

owlia
September 17th, 2010, 19:36
سلام

چون درخواست مشابهي دارم توي همين تايپيك مطرح ميكنم؛

* منم يه سيستم تيكت دهي ميخوام كه:
- ترجيها روي هاست لينوكسيم بتونم ازش استفاده كنم (اگه موردي نبود، نهايتا يه هاست ويندوزي تهيه ميكنم)
- فارسي باشه
- با استفاده از اوون بتونم فرم هاي مختلف تعريف كنم مثلا فرم درخواست كالا، فرم رسيدگي به شكايت مشتري و ... كه كاربر اين فرم ها رو پركنه و ارسال كنه

ممنون ...

nasa_de
September 17th, 2010, 20:15
OsTicket خیلی خوبه من الان چندین ماهه ازش استفاده میکنم
فقط فارسی نیست که اون رو هم باید بشینم سر فرصت فارسی کنم.

owlia
September 18th, 2010, 02:55
OsTicket خیلی خوبه من الان چندین ماهه ازش استفاده میکنم
فقط فارسی نیست که اون رو هم باید بشینم سر فرصت فارسی کنم.

ممنون....
فعلا مورد شما باشه...، اگه مورد ديگه اي پيدا نشد اونوقت ميام سروقتش..

* اگه مورد ديگه اي سراغ دارين كه اوون چيزايي رو كه ميخوام داشته باشه رو معرفي كنين.......

مرسي خيلي

mr.he3am
September 18th, 2010, 03:37
kayako سیستم کامل و راحتی هست

nasa_de
September 18th, 2010, 03:46
در غیر رایگان ها از سیستم شرکت توسعه سامان هم میتونید استفاده کنید.
رایگان و اپن سورس هم که عرض شد.

mofthost.com
September 18th, 2010, 09:16
نسخه فکر کنم نال هست یه بررسی کنید خودتون شل نباشه داخلش من یه بار نسخه نال گرفتم بعد فهمیدم داخلش شل داشته که اسم رو هم طوری عوض کرده بودند که شما تو نگاه اول نمی فهیدی ولی خوب اونم کار از جایی نبرد چون سرور ایمن بود

nasa_de
September 18th, 2010, 09:20
نسخه فکر کنم نال هست یه بررسی کنید خودتون شل نباشه داخلش من یه بار نسخه نال گرفتم بعد فهمیدم داخلش شل داشته که اسم رو هم طوری عوض کرده بودند که شما تو نگاه اول نمی فهیدی ولی خوب اونم کار از جایی نبرد چون سرور ایمن بود

کدوم سیستم رو شما میفرمایید؟

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:20 AM ----------

mofthost.com
September 18th, 2010, 09:22

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:20 AM ----------

سیستم پشتیبانی OsTicket فارسی « P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/348-osticket-farsi-nulled-script.html)

nasa_de
September 18th, 2010, 09:24
نه من از سایت خود این سیستم گرفتم. آموزش ها و ... هم کامل بود در بخش ویکی.

amiri113
September 18th, 2010, 12:50
ميتونيد از سما سی آر ام هم استفاده کنيد:

http://samacrm.demo.samanfamily.com/
user: admindemo@samanfamily.com
password: admindemo

owlia
September 23rd, 2010, 23:02
سلام

ممنون از همه دوستان...

- آيا در crm هاي فارسي كه توسط شركت هاي مختلف توليد شده، امكان ايجاد فرم هاي مختلف و همچنين عضوگيري و تيكت دهي هم وجود داره!؟ >>> دوستان crm كدوم يك از شركت ها رو كاربردي تر و مناسبت تر براي اينكار مي دونن؟

- از بين سيستم هاي تيكت دهي،‌ درصد زيادي از kayko تعريف مي كردن، اگه يه نفر لطف كنه و يه نسخه مطمئن از اين نرم افزار براي دانلود بذاره ممنون ميشم! البته به همراه اسكريپ فارسيش...

خيلي مرسي...

AmirHosein
September 30th, 2010, 19:22
در غیر رایگان ها از سیستم شرکت توسعه سامان هم میتونید استفاده کنید.
رایگان و اپن سورس هم که عرض شد.
میشه لینک رو بدید؟

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

سلام

چون درخواست مشابهي دارم توي همين تايپيك مطرح ميكنم؛

* منم يه سيستم تيكت دهي ميخوام كه:
- ترجيها روي هاست لينوكسيم بتونم ازش استفاده كنم (اگه موردي نبود، نهايتا يه هاست ويندوزي تهيه ميكنم)
- فارسي باشه
- با استفاده از اوون بتونم فرم هاي مختلف تعريف كنم مثلا فرم درخواست كالا، فرم رسيدگي به شكايت مشتري و ... كه كاربر اين فرم ها رو پركنه و ارسال كنه

ممنون ...

اگر حاظر به هزینه باشید من یه سیستم دارم خیلی خوب کار میکنه قیمتش هم 30 هزار تومن هست نال هم نیست! کار دست ایرنی جماعت هست:71:

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

kayako سیستم کامل و راحتی هست
شما کلا هر ماه یه سیستم رو میگی سیستم کامل و راحتی هست :d جدیدا هم انگار سیستم جدیدت دلت رو زده :d

nasa_de
September 30th, 2010, 19:22
در پشتیبانی سایتم از این استفاده میکنم :

osTicket:: Open Source Support Ticket System (http://osticket.com/)