PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاص آی پی به وی

master_vpn
September 3rd, 2009, 20:27
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من یه مشکلی پیش اومده که اول توضیح میدم تا دقیقتر بتونید کمک کنید.
توی Vmware وقتی که سرور مجازی ویندوز اضاف میکنی . باید add hardware بزنی و network adapter اضاف کنی تو حالت birdge
بعد توی کنسول لاگین بشی و به صورت دستی آی پی و مشخصات رو وارد کنی ( توی internet protocol )

ولی اینجا مشکلی هست که نرم افزار هائی مثل Beyluxe Messenger کار نمیکنه !!!! ( خیلی نرم افزار های دیگه هم هست ، که من فعلاً با این نرم افزار به مشکل بر خوردم )

از طرفی من یه سرور دیگه هم دارم که با Xen مجازی شده و به صورت DHCP مشخصات network توی پنل xen ثبت شده و توی وی پی اس و تنظیمات internet protocol توی حالت Automatic هست.

اطلاعات اضافی :

- یاهو مسنجر بدون هیچ مشکل کار میکنه
- توی همه سایت ها میتونم برم
- ریموت راحت میتونم کنم و...
- یکی از دیگر دوستان هم گفتم و تست کردند و همینجوری بود

حالا من فکر کنم اگه یه جوری باشه که من اطلاعات آی پی رو از پنل VmWare وارد کنم برای اون وی پی اس مشکل حل میشه !

من توی پنل یه خورده سرج کردم نمیشود آی پی اختصاص داد و از چند تا از دوستان هم پرسیدم گفتند نمیشه !!!

حالا واقعاً نمیشه ؟ کسی از دوستان راهش رو پیدا نکرده ؟

ممنون میشم کمک کنید

packsaft
September 3rd, 2009, 22:54
سلام

نه نمیشه ولی شما احتمالا مشکل پورت داری و احتمالا اون پورت مورد نظری که نرم افزار ازش استفاده میکنه

بسته است. یه پراکسی تو تنظیمات نرم افزار بدین ببینین حل میشه یا نه

master_vpn
September 4th, 2009, 00:38
سلام

نه نمیشه ولی شما احتمالا مشکل پورت داری و احتمالا اون پورت مورد نظری که نرم افزار ازش استفاده میکنه

بسته است. یه پراکسی تو تنظیمات نرم افزار بدین ببینین حل میشه یا نه

ممنون .
ولی نه مشکل از پورت و این چیزا نیست ، از کل تنظیمات network هست.
نرم افزار هم تنظیمات پروکسی نداره ، حتی به وی..پی..ان هم وصل شدم کار نکرد،
هر چی برنامه امنیتی روی سرور هم بود رو غیر فعال کردم !!!
نظر دیگه ای ندارید ؟ یا بقیه دوستان نظری ندارند ؟

packsaft
September 4th, 2009, 01:08
تنطیمات کارت شبکه رو ببینین اگه میشه ریموت کرد ولی با مرورگر نمیتونین برین یه وبسایت از دی ان اس ها

هستش ولی اگه مسنجر یاهو کار میکنه ولی بعضی نرم افزار ها کار نمیکنه باید از پورت ها باشه که اونم یا دیتا سنتر

میبنده مثل پروت تل نت یا اینکه tcp محدود شده که از فایروال هستش یا نرم افزار دیگه ای ازش استفاده میکنه

در ضمن وی پی n با پروکسی فرق داره شما با یه ساکس چک کن به احتمال 99 % حل میشه برو به تنظیمات

خود نرم افزار اگه تنظیمات نتورک داره ساکس رو ست کن در اینصورت باید مشکلت حل بشه

راستی سیستم عامل چی هست؟

راستی یه بار nat بکن ببین بازم مشکل هست؟

master_vpn
September 4th, 2009, 13:04
تنطیمات کارت شبکه رو ببینین اگه میشه ریموت کرد ولی با مرورگر نمیتونین برین یه وبسایت از دی ان اس ها

هستش ولی اگه مسنجر یاهو کار میکنه ولی بعضی نرم افزار ها کار نمیکنه باید از پورت ها باشه که اونم یا دیتا سنتر

میبنده مثل پروت تل نت یا اینکه tcp محدود شده که از فایروال هستش یا نرم افزار دیگه ای ازش استفاده میکنه

در ضمن وی پی n با پروکسی فرق داره شما با یه ساکس چک کن به احتمال 99 % حل میشه برو به تنظیمات

خود نرم افزار اگه تنظیمات نتورک داره ساکس رو ست کن در اینصورت باید مشکلت حل بشه

راستی سیستم عامل چی هست؟

راستی یه بار nat بکن ببین بازم مشکل هست؟

شاید !
در مورد پروکسی که متاسفانه نرم افزار این امکان رو نداره !!!

ولی nat رو تست میکنم

با سپاس

master_vpn
September 4th, 2009, 18:27
با nat هم تست کردم ، نشد !!! نظر دیگه ای نیست ؟

WebRang
September 5th, 2009, 22:57
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من یه مشکلی پیش اومده که اول توضیح میدم تا دقیقتر بتونید کمک کنید.
توی Vmware وقتی که سرور مجازی ویندوز اضاف میکنی . باید add hardware بزنی و network adapter اضاف کنی تو حالت birdge
بعد توی کنسول لاگین بشی و به صورت دستی آی پی و مشخصات رو وارد کنی ( توی internet protocol )

ولی اینجا مشکلی هست که نرم افزار هائی مثل Beyluxe Messenger کار نمیکنه !!!! ( خیلی نرم افزار های دیگه هم هست ، که من فعلاً با این نرم افزار به مشکل بر خوردم )

از طرفی من یه سرور دیگه هم دارم که با Xen مجازی شده و به صورت DHCP مشخصات network توی پنل xen ثبت شده و توی وی پی اس و تنظیمات internet protocol توی حالت Automatic هست.

اطلاعات اضافی :

- یاهو مسنجر بدون هیچ مشکل کار میکنه
- توی همه سایت ها میتونم برم
- ریموت راحت میتونم کنم و...
- یکی از دیگر دوستان هم گفتم و تست کردند و همینجوری بود

حالا من فکر کنم اگه یه جوری باشه که من اطلاعات آی پی رو از پنل VmWare وارد کنم برای اون وی پی اس مشکل حل میشه !

من توی پنل یه خورده سرج کردم نمیشود آی پی اختصاص داد و از چند تا از دوستان هم پرسیدم گفتند نمیشه !!!

حالا واقعاً نمیشه ؟ کسی از دوستان راهش رو پیدا نکرده ؟

ممنون میشم کمک کنید

خوب نمیشه!
اصلا"
اگر سیستم عاملتان سنت او اس باشه، که خوب تو همون اینستالرش ای پی و مشخصات Gateway ,Subnet mask , BroadCast , ...
و....
در سیستم عامل هم اگرویندوز باشه که خوب از همون طریقی که خودتان فرمودید باید اقدام کنید....
اینم که میگید تو سرور مجازیتان نت دارید ، پس نباید مشخصات ای پی رو اشتباه وارد کرده باشید /....
فایروالی یا .... نصب نکردید !؟!

Arashdn
September 6th, 2009, 08:23
سیستم عامل سرور مجازی چیه؟

WebRang
September 6th, 2009, 08:26
Windows

Arashdn
September 6th, 2009, 09:01
چه ویندوزی؟

master_vpn
September 6th, 2009, 12:37