PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : spam شدن ایمیل های ارسالی از سرور

li44
November 10th, 2008, 23:36
با سلام
اساتید عزیز
ایمیل های ارستلی سرور من به یاهو در فلدرspam میرن
لطفا راهنماییم کنید که چطور باید این مشکل و رفع کنم
(کنترل پنل : دایرکت ادمین / openvz )
با سپاس

Mozafary
November 11th, 2008, 10:30
تازه گرفتیش؟یا قبلا داشتی و قبلا به spam نمیرفته؟

li44
November 11th, 2008, 17:02
تازه گرفتیش؟یا قبلا داشتی و قبلا به spam نمیرفته؟
این سرورم جدید
سرور قبلی هم همین مشکل و داشتم

Mozafary
November 11th, 2008, 19:02
ساده ترین راهکار رو بهت میگم راههای دیگه هم هست (فنی)
تعداد زیادی ایمیل از سرورت به یاهو ارسال کن و در یاهو همه ی اونهارو not spam کن.
این کار رو چند روز انجام بده مشکلت حل میشه.
کنترل کن که ipهات توی dbl ها مانند cblو... نباشه.

KamranOnline
November 11th, 2008, 22:08
نه مشکل از اونجا نیست اگر Exim log چک کنی می بینی که زده 421 Message temporarily deferred که معمولا هم مشکل از DNS ُServer هست که درست Resolve نشده یا hostname درست نیست.
بهتره این فرم پر کنی اول بعدش هم کل DNS Server چک کن و یک رکورد SPF و PTR بساز براش و هم می تونی DomainKey روی دامینت ست کنی که کاملا verify شده باشه ایمیل هات و حتما Mail Queue هم چک من که ایمیل هات کدوم ها deliver نمی شه و Log کاملا چک کن چون مشکلش رو اونجا می بینی.

421 Message temporarily deferred - [numeric code] - Mail (http://help.yahoo.com/help/us/mail/defer/defer-06.html)

li44
November 11th, 2008, 23:35
نه مشکل از اونجا نیست اگر exim log چک کنی می بینی که زده 421 message temporarily deferred که معمولا هم مشکل از dns ُserver هست که درست resolve نشده یا hostname درست نیست.
بهتره این فرم پر کنی اول بعدش هم کل dns server چک کن و یک رکورد spf و ptr بساز براش و هم می تونی domainkey روی دامینت ست کنی که کاملا verify شده باشه ایمیل هات و حتما mail queue هم چک من که ایمیل هات کدوم ها deliver نمی شه و log کاملا چک کن چون مشکلش رو اونجا می بینی.

421 message temporarily deferred - [numeric code] - mail (http://help.yahoo.com/help/us/mail/defer/defer-06.html)

خواهشا ساده تر بفرمایید
حرفه ای نیستم

Mozafary
November 12th, 2008, 16:49
مشکل تاخیر در دریافت و یا عدم دریافت ایمیل ها در یاهو نیست.مشکل ورود اونها به spam هست.
spf و domainkey برای این مشکل راههای خوبی هستن اما برای سرویس های هاستینگ روتین و عمومی نیستن و یه جورایی تخصصی بحساب میان.
راهی که من گفتم "ساده ترین راه " برای حل مشکل بود نه تنها راه یا بهترین راه.

نه مشکل از اونجا نیست اگر Exim log چک کنی می بینی که زده 421 Message temporarily deferred که معمولا هم مشکل از DNS ُServer هست که درست Resolve نشده یا hostname درست نیست.
بهتره این فرم پر کنی اول بعدش هم کل DNS Server چک کن و یک رکورد SPF و PTR بساز براش و هم می تونی DomainKey روی دامینت ست کنی که کاملا verify شده باشه ایمیل هات و حتما Mail Queue هم چک من که ایمیل هات کدوم ها deliver نمی شه و Log کاملا چک کن چون مشکلش رو اونجا می بینی.

421 Message temporarily deferred - [numeric code] - Mail (http://help.yahoo.com/help/us/mail/defer/defer-06.html)

KamranOnline
November 12th, 2008, 19:08
نه آخه برای این می رن در صف میل ها یا Mail Queue که دفعه اول deliver نمی شن ولی حتما deliver می شن چون به صورت موقطی یاهو این عملیات انجام می ده !

li44
November 12th, 2008, 23:41
آخرش چه کنم و چطور ؟

Mozafary
November 13th, 2008, 20:47
نظر من همونیه که در پست اول گفتم.اگر اون کار رو انجام دادی و جواب نگرفتی یک دسترسی بهم بده یا logهارو بفرست تا ببینیم مشکل چیست .شاید هم حق با کامران باشه.

nesta
February 28th, 2009, 04:05
>>> 1. The specific domain name and IP address(es) of the email machines
>>> that experienced the delivery issue when trying to send to Yahoo!
>> Mail.
>>>
>>> IP address:
>>> Domain name:
>>> DNS shows:
>>> Header information shows:
>>>
>>> 2. The results of a DNS & RDNS query for the mail server with
> delivery
>>> issues showing that you are resolving IP and domain name correctly.
>>> Your mail server IP reverse DNS should reflect your domain in the
>> name.
>>>
>>> Please review the following link for assistance in correct
>> configuration
>>> of SMTP and DNS:
>>>
>>> http://www.saas.nsw.edu.au/solutions/dns.html
>>>
>>> The server should have a fully qualified hostname (FQDN). The
>> hostname
>>> should resolve to an A record. (DNS) The IP address should resolve
to
>>> the server domain name.(RDNS) The MX record for the domain for
which
>>> you wish to receive mail should point to the domain name of your
>>> dedicated mail server. There should be a PTR record for the IP
>> address
>>> of your server.
>>>
>>> We greatly appreciate your assistance and patience.
>>>
>>> Thank you again for contacting Yahoo! Mail. Your case number for

------------------
اینکار فقط با خود یاهو انجام میشه 6 ماه هم تو صف باید واستید.
اینهایی هم که دادم کار هایی هست که یاهو ایمیل 10 ام تازه میگه که اوکی کنی

Nikan
March 1st, 2009, 00:44
سلام

عزیز hostname را درست تنظیم کن و rDNS هم بساز . در مورد DomainKey هم کمک می کند .

با تشکر

Sajad
March 18th, 2009, 17:22
سلام

عزیز hostname را درست تنظیم کن و rdns هم بساز . در مورد domainkey هم کمک می کند .

با تشکر

منم همین مشکل رو دارم. اینا رو کجا و چجور باید تنظیم کرد که بهترین حالت باشه؟

erroring
March 23rd, 2009, 18:42
منم اين مشكل رو دارم اما حادتر، ايميل ها در GMail به SPAM ميره و در ياهو اصلا دريافت نميشه! بايد چه كار كنم؟

Vahid
March 23rd, 2009, 19:24
شما اول چک کنید ایپیتون توی black list نباشه
بعد بیاد پیگیری کنید
10000 تا دلیل میتونه داشته باشه

erroring
March 23rd, 2009, 20:41
با تنظيم كردن My Name در پانل lxadmin به نام دامين مشكل در gmail حل شد. اما مشكل ياهو فكر ميكنم از خود سرور باشه چون تمام ايميل ها تو قسمت Mail Queue (در پانل مديريت lxadmin) ميمونه ولي ايميل هايي كه به gmail ارسال ميكنم اونجا نيستن.

erroring
March 23rd, 2009, 21:01
حق با شما بود مثل اينكه Spamhaus (http://www.spamhaus.org/xbl/)اين IP رو بسته !!! كسي ميدونه چطوري ميشه با اين Spamhaus سرو كله زد كه Ip رو از ليست سياه خارج كنه؟

و اينكه تو پانل lxadmin تو قسمت تنظيمات ايميل و بخش My Name چي بايد بزنم؟ الان نام دامين رو زدم و احتمال ميدم چون قبلش خالي بود CBL (كه IP مارو بلك ليست كرده و داده به Spamhaus :D ) اونو بسته!

tooshost
March 24th, 2009, 15:15
ایمیل های بنده هم اسپم میشه !
و کارها را انجام دادم اما توفیقی نداشت !

Sajad
March 24th, 2009, 15:27
مال من تو لیست Spamhaus نبود...
البته اشتباه نشه ها. ایمیلهای خود سرور مثلا وقتی سرور توی cpanel اتفاقی رخ میده میاد به Inbox اما مثلا اگه یه اسکریپت داخل سایتم بذارم مثلا تماس با ما میاد به spam...

tooshost
March 24th, 2009, 16:46
مال من تو لیست Spamhaus نبود...
البته اشتباه نشه ها. ایمیلهای خود سرور مثلا وقتی سرور توی cpanel اتفاقی رخ میده میاد به Inbox اما مثلا اگه یه اسکریپت داخل سایتم بذارم مثلا تماس با ما میاد به spam...

مال من هم در Spamhaus نبود و اسپم میشه !

VPS
April 14th, 2009, 20:29
ساده ترین راهکار رو بهت میگم راههای دیگه هم هست (فنی)
تعداد زیادی ایمیل از سرورت به یاهو ارسال کن و در یاهو همه ی اونهارو not spam کن.
این کار رو چند روز انجام بده مشکلت حل میشه.
کنترل کن که ipهات توی dbl ها مانند cblو... نباشه.

چطوري بايد كنترل كنيم ؟
و از كجا بايدبفهميم كه مشتريان دارند spam مي كنندو از كجا ميشه محدودشون كرد ؟

Vahid
April 14th, 2009, 21:25
از توی log exim میشه دید