PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در هک شدن سایت iهمیه چی هک میشه ....

bd3d
October 20th, 2011, 15:17
با سلام چند ماهی هست یه مریض هی به سایت بنده حمله میکنه .... نمیدونم چه جوری بچه ها میگن کی لاگر میزنه و ....
الانم اومده ای ید یاهمو هک کرده و به اسم من داره از مشتریام کلاه برداری میکنه .....
هر چی ایمیل یاهو - جی میل میسازم نهایتا 2-3 ماه بعد هک میشه .....
امروز سایت برادرمو هک کرده و کلمات منشوری نوشته .....
از اساتید و مدیران میخوام اگه میتونن کمکم کنن

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .....

سایت هک شده
Index of / (http://www.bazistop.ir)

از یکی از مشتریام خواسته به حساب کش یو ش مبلغ واریز کنه صاحب حساب کش یو
احمد چانپور
ایمیل یاهو
sharifianmehr@yahoo.com

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 15:29
سلام ،

درمورد سایت بیشتر توضیح بدید ، سیستم مدیریت محتواش چی بوده ؟

آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی سیستم خودتون به چه صورت هست ؟

AR3N4
October 20th, 2011, 15:42
این که میگن یاهو و جی میل آی دی و ... رو هک کردن یعنی رو سیستمش Keylogger نصب شده !
یه نرم افزار امنیتی خوب مثل Kaspersky Internet Security نصب کنید و سیستمتون رو فول اسکن کنید ! اگر هم Keylogger رو پیدا نکرد ویندوزتون رو عوض کنید و به محض بالا اومدن ویندوز اولین کاری که میکنید نصب نرم افزار امنیتی باشه !

parsibox
October 20th, 2011, 16:33
لینوکس نصب کن تا یه عمر راحت باشی
این نسخه ی لینوکس را امتحان کن Homepage | Ubuntu (http://www.ubuntu.com) بسیار راحت و با ظاهری دوست داشتنی هست البته به شرطی که با سخت افزارت هماهنگ بشه

diges
October 20th, 2011, 17:07
شاید باور نکنی اسم هک شده اومد یاد سایت خودم افتادم و مهر هاست !

رفتم dns ها رو چک کردم دیدم این هم که مهر هاست هست برای وبیلوتین این هاست اصلا پیشنهاد نمی شه.

موفق باشید

bd3d
October 20th, 2011, 17:45
ممنون از نظر همه دوستان ........
این طرفی که هک کرده با شماره ناشناس زنگ زده درخواست پول کرده که اگر پول ندم...... هرروز این کارور میکنه ..... تا هیچ کاربری به سایت نیاد ....

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

سلام ،

درمورد سایت بیشتر توضیح بدید ، سیستم مدیریت محتواش چی بوده ؟

آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی سیستم خودتون به چه صورت هست ؟

ما دوتا سایت داریم ....
یکی بلوری مکس که بیشتر حملاتش رو سایت خودم بود .... که خوشبختانه فعلا نتونسته رو اون کاری کنه ....
ولی سایت برادرم بازی استاپ فروشگاه اینترنتی بود که سیستمش مارکت ساز هست

اینترنت سکیوریتی قبلا نداشتیم من چند روز هست بهش نود 32 اینترنشو رو نصب کردم ..... اما فک کنمن باید ویندوز رو عوض کنم .... ویندوز سون 64 بیت

طرف زنگ زده باج میخواد میگه پول ندید هروزتون همین جور هست ....

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 17:46
فوراً با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و بگید آخرین نسخه بکاپ رو براتون نگه دارن

AR3N4
October 20th, 2011, 19:34
طرف به ساده ترین شکل ممکن هکتون کرده !
شما که اینقدر تو محیط نت و ... هستید اصلا نباید ریسک کنید و سیستم رو بدون نرم افزار امنیتی استفاده کنید !
حتما درخواست بازگردانی بک آپ از هاستینگ، تغییر ویندوز، نصب نرم افزار امنیتی و آپدیت اون

agarb98
October 20th, 2011, 20:12
عجب طرف میزنه میخواد اخاذی هم کنه ساده ترین راه ممکن اینه که بری جرایم رایانه ای یه شکایت تنظیم کنی دهنه طرفو صاف میکنن یه روزه پیداش میکنن

websec
October 20th, 2011, 22:30
به قول دوستمون رو سیستمت کیلاگر نصب هست و گرنه طرف یه لمر اسگل هست

ویندوز عوض کنید و اول کار هم نصب یه انتی ویروس

AR3N4
October 20th, 2011, 22:52
اسم یه گروه آدم رو هم اون بالا نوشته ! یکی ندونه فک میکنه سایت ناسا رو هک کردن !

arix
October 21st, 2011, 00:15
1 - شاید ندونید.ولی ما برای اینکار پلیس داریم.به پلیس جرایم رایانه ای مراجعه و شکایت تنظیم کنید.خیلی راحت طرف رو می گیرن.مخصوصا الان که شماره تلفنش رو هم دارید.حتی می تونید از طرف شماره حسابشم بگیرید که خیلی راحت گیرش بندازید

2 - سیستم عامل را عوض و مک بریزید

3 - اینترنت سکیوریتی اریجینال بریزید

4 - تمام.به همین راحتی به همین خوشمزگی.خرج همشون 1 روز وقت گذاشتنه

pardishosting
October 21st, 2011, 00:15
اقا حجم کل فایل هات چه قدره ؟؟

bd3d
October 21st, 2011, 01:17
500 مگ هست //.....
چه جوری میتونم شکایت تنطیم کنم... کجا برم ..... اینترنتی ؟؟؟
از یکی از مشتریام خواسته به حساب کش یوش مبلغ واریز کنند

اسم طرف احمد چانزه پور

arix
October 21st, 2011, 13:09
چه جوری میتونم شکایت تنطیم کنم... کجا برم ..

اینترنتی چیه!؟باید برید کلانتری.با 110 تماس بگیرید.ازشون سوال کنید که نزدیکترین پلیس جرایم اینترنتی به شما کجاست.بعد مراجعه کنید.داخل کلانتری است.مدارکتون رو هم همراهتون ببرید (کارت ملی و ...).اونا هم خیلی راحت یه جستجو می کنند و طرف رو می گیرن.

موفق باشید

AR3N4
October 21st, 2011, 13:15
بله خیلی راحت پیگیری میکنن و جناب هکر حرفه ای کت بسته می برن کلانتری با ساندیس ازش پذیرایی میکنن ! :دی

alborzhost
October 23rd, 2011, 23:22
سلام

بله به همین راحتی !
هکر حرفه ایی باشه هیچ وقت از خودش ردی به جا نمیگذاره تا شما بتونی پیداش کنی