PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ssl و certificate در میکروتیک

mehrdad_server
October 20th, 2011, 11:09
سلام من میخواستم بدونم چجوری میشه certificate روی یک domain تنظیم کرد و certificate رو داخله میکروتیک نسب کرد و تنظیم کرد ممنون میشم

sardarn
October 20th, 2011, 11:33
فکر کنم این کمک تون کنه

شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir - مرکز آموزش - آموزش فعال سازی SSTP (http://www.warez-host.ir/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=50)

hostironi
October 20th, 2011, 13:13
PersianAdmins (http://www.forum.persianadmins.com/showthread.php?t=22427)
این فیلم اموزشی هم کمک خوبی هست برای ssl معتبر باقی سرویس دهنده ها هم مثل همین هستن تقریبا با کمی دقت می تونید انجام بدین

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 14:53
برای راه اندازی و نصب SSL احتیاج به داشتن یک سرور/هاست + آی پی اختصاصی و یک Certificate معتبر دارید.

مراحل نصب هم قبلا توضیح داده شده ، بگردید پیدا میشه ...

taghi.karimi
October 20th, 2011, 20:53
برای SSTP اگه بخواین هم SSl تقلبی هم جوابگو هست البته استفاده شخصی
اگه برای فروش شبکه مجازی هست!
یه SSL از کومودو (رایگان 90 روزه)+یه دامین که باید غیر ایران ثبت شده باشه.بعد از 90 روز هم یه ساب دامین داگه و یه اکانت 90روزه دیگه.البته سرعت این نوع SSL ها (سرعت اتصال و,تاییدش کمی زیاده)

nightman
October 20th, 2011, 22:46
برای راه اندازی و نصب SSL احتیاج به داشتن یک سرور/هاست + آی پی اختصاصی و یک Certificate معتبر دارید.

مراحل نصب هم قبلا توضیح داده شده ، بگردید پیدا میشه ...

نه به این چیزا که میگید نیازی نیست تو میکروتیک

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 22:52
نه به این چیزا که میگید نیازی نیست تو میکروتیک

دقیقاً به همین چیزها نیاز است

Certificate معتبر برای کار معتبر و راحت تر
آی پی اختصاصی => که به طور پیشفرض آی پی سرور اختصاصی خواهد بود
نیاز به سرور

nightman
October 20th, 2011, 23:06
دقیقاً به همین چیزها نیاز است

Certificate معتبر برای کار معتبر و راحت تر
آی پی اختصاصی => که به طور پیشفرض آی پی سرور اختصاصی خواهد بود
نیاز به سرور

فقط به گواهی اس اس ال نیاز هست به هاست و به ای پی ثابت هنگام نصب نیاز نیست
اگر نمیتونید سرور میکروتیکتون رو بدین با پنل دامنه خودم واستون فعال کنم

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 23:09
فقط به گواهی اس اس ال نیاز هست به هاست و به ای پی ثابت هنگام نصب نیاز نیست
اگر نمیتونید سرور میکروتیکتون رو بدین با پنل دامنه خودم واستون فعال کنم

بنده نوشتم هاست/سرور یعنی هاست یا سرور
آی پی ثابت هم بالاخره بخواهید یا نخواهید هر سروری حداقل یکی داره ...
در ضمن یادم رفت : به دامین/سابدومین هم احتیاج دارید (البته نباید .ir باشه یا اسمی از ایران و ... توش باشه)

nightman
October 20th, 2011, 23:14
بنده نوشتم هاست/سرور یعنی هاست یا سرور
آی پی ثابت هم بالاخره بخواهید یا نخواهید هر سروری حداقل یکی داره ...
در ضمن یادم رفت : به دامین/سابدومین هم احتیاج دارید (البته نباید .ir باشه یا اسمی از ایران و ... توش باشه)

نه بعضی از شرکت ها برای دامنه ای ار هم میدن این امکان فراهم شده شما که فروشنده هستین دیگه باید بدونید دیگه

Mohammad_reza
October 20th, 2011, 23:18
نه بعضی از شرکت ها برای دامنه ای ار هم میدن این امکان فراهم شده شما که فروشنده هستین دیگه باید بدونید دیگه

شرکت های چینی و ... ارائه میدن ، اولش هم عرض کردم ، گواهینامه معتبر یعنی godaddy , geotrust , comodo , verisign و ...
موفق باشید

mehrdad_server
October 22nd, 2011, 09:00
ممنون از همه ی دوستان باباته جوابتون اما من دنباله راهی هستم که جوری sstp روی میکروتیک config کنیم که نیاز نباشه user مقابل واسه conect شدن روه سیستم خودش عملی انجام بده . چون من دیدم بضی conection ها فقط کافی هست که تیک sstp رو بزنید و به راحتی وصل میشه . ممنون اگه کسی بلد باشه لطفآ راهنمایی کنه

javadk
October 22nd, 2011, 11:36
ممنون از همه ی دوستان باباته جوابتون اما من دنباله راهی هستم که جوری sstp روی میکروتیک config کنیم که نیاز نباشه user مقابل واسه conect شدن روه سیستم خودش عملی انجام بده . چون من دیدم بضی conection ها فقط کافی هست که تیک sstp رو بزنید و به راحتی وصل میشه . ممنون اگه کسی بلد باشه لطفآ راهنمایی کنه

دوست عزیز همونطور که Mohammad_reza هم گفت باید ssl valid تهیه کنید.
اونوقت دیگه نیاز نیست یوزر به جز کانکشن برنامه دیگه ای رو اجرا کنه.

Mohammad_reza
October 22nd, 2011, 14:35

برخی از SSL ها که دوستان با قیمت پایین ارائه میدهند ، SSL Valid نیست ، یعنی یک شرکت معتبر اونو تأیید نمی کنه و احتیاجه که کاربر با اجرای یک فایل روی سیستمش خودش بصورت دستی اونو تأیید کنه. اما با داشتن یک SSL Valid با هزینه کمی بیشتر ، می تونید امنیت بیشتر و دردسر کمتری به کاربراتون هدیه بدید.

saman-00
December 8th, 2013, 09:42
سلام برای دریافت ssl روی سرور های ایران

چی کار باید کرد