PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم ایران توسط کانادا

php.source
October 19th, 2011, 11:53
من فکر کنم ایران به black liste کشور کانادا هم رفت. البته 100% نیست.
کسی میتونه این حرف منو تایید کنه یا رد کنه؟

zcj
October 19th, 2011, 12:20
ببنید دوست عزیز وقتی جایی از طرف سازمان ملل تحریم میشه تمام کشور ها باید اون تحریم رو اعمال کنن . اما ایران تو بخث هاستینگ فقط از طرف شرکت های امریکایی و کشور های وابسته به امریکا تحریم شده که ممکن هست کانادا هم یکی از اون کشور ها باشه .

nasa_de
October 19th, 2011, 12:29
من فکر کنم ایران به black liste کشور کانادا هم رفت. البته 100% نیست.
کسی میتونه این حرف منو تایید کنه یا رد کنه؟

خبر موثق نیست.

f.etemadian
October 19th, 2011, 12:41
حالا هاستینگ خیلی وضعیت خوبی داره، فکر کنید تحریمش هم بکنند!

php.source
October 19th, 2011, 12:47
از نظر تحریمی که تحریم هستیم
سی پنل
پلسک
دیتا سنر های آمریکایی
...

TukaNet
October 19th, 2011, 13:14
ببنید دوست عزیز وقتی جایی از طرف سازمان ملل تحریم میشه تمام کشور ها باید اون تحریم رو اعمال کنن . اما ایران تو بخث هاستینگ فقط از طرف شرکت های امریکایی و کشور های وابسته به امریکا تحریم شده که ممکن هست کانادا هم یکی از اون کشور ها باشه .

این موارد اصلا به سازمان ملل و ... ربط نداره که ، چه چیزایی از خوتون در میارید !

طبق مصوبه سنای آمریکا و قوانین صادر شده ، خزانه داری ایالات متحده به شرکت های آمریکایی اجازه نمیده با کشور ایران مراودات اقتصادی داشته باشند !

قوانین صادر شده در مورد ایران : Iran Sanctions (http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Pages/iran.aspx)

تا جایی که اطلاع دارم به جز ایالات متحده فعلا در لیست تحریم هیچ کشور دیگه ای قرار نداریم :)

از نظر تحریمی که تحریم هستیم
سی پنل
پلسک
دیتا سنر های آمریکایی
...

اگر با بخش فروش هر یکی از این شرکت ها صحبت کنید

متوجه میشید که خودشون علاقه دارند که به شما خدمات بدهند

ولی مجبور رعایت قوانین هستند وگرنه جریمه های سنگینی رو متحمل می شوند !

پ.ن. : =))

آخرین ویرایش s.w.a.t; یک دقیقه پیش در 01:22 PM. دلیل: لطفا از ابراز احساسات پرهیز کنید!

php.source
October 19th, 2011, 13:15
بله. من شخصا باهاشون صحبت کردم. اشخاص خیلی قانونی هستند. بر عکس ما :دی