PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حدود 200 گیگ هاست دانلود

Esi
October 18th, 2011, 22:38
سلام.

عزیزانی که سرور دانلود دارند ، من حدود 250-200 گیگ هاست برای دانلود نیاز دارم ، مربوط به یک سایت پر بازدید هست ، پهنای باند مصرفی هم برای این اکانت حدود 200 گیگابایت در ماه فعلا هست و پیش بینی میشه تا 1 ترابایت در ماه برسه (حداکثر گفته شده برای حداقل یک سال آینده). بودجه فعلی تا سقف 30.000 تومان هست . عزیزانی که امکان سرویس دهی دارند لطفا اعلام کنند .کنترل پنل هم حتما Cpanel نیاز هست ، امکان لیچ فعال نباشه هم مهم نیست ولی FTP مورد نیاز هست .پورت هم باید کامل آزاد باشه چون کیفیت سرور دانلود خیلی مهمه ،چه موقع آپلود و چه موقع دانلود(علت تغییر پشتیبان فعلی هم کیفیت بد سرویس هست)، کسایی که روی IWEB یا دیتاسنترهای کانادا و امریکا سرور دارند در اولویت هستند ؛ علاوه بر اون اگر شرکتی بخواد میتونه بجای اکانت در سایت مذکور (به علت قوانین این سایت ذکر نام فقط در پیغام خصوصی) تبلیغات خودش رو هم انجام بده .

با تشکر

alborzhost
October 18th, 2011, 22:46
سلام

شرمنده بنده فکر کردم سرور میخوایید !

novinvps.com
October 18th, 2011, 22:47
سلام.

عزیزانی که سرور دانلود دارند ، من حدود 250-200 گیگ هاست برای دانلود نیاز دارم ، مربوط به یک سایت پر بازدید هست ، پهنای باند مصرفی هم برای این اکانت حدود 200 گیگابایت در ماه فعلا هست و پیش بینی میشه تا 1 ترابایت در ماه برسه (حداکثر گفته شده برای حداقل یک سال آینده). بودجه فعلی تا سقف 30.000 تومان هست . عزیزانی که امکان سرویس دهی دارند لطفا اعلام کنند .کنترل پنل هم حتما Cpanel نیاز هست ، امکان لیچ فعال نباشه هم مهم نیست ولی FTP مورد نیاز هست .پورت هم باید کامل آزاد باشه چون کیفیت سرور دانلود خیلی مهمه ،چه موقع آپلود و چه موقع دانلود(علت تغییر پشتیبان فعلی هم کیفیت بد سرویس هست)، کسایی که روی IWEB یا دیتاسنترهای کانادا و امریکا سرور دارند در اولویت هستند ؛ علاوه بر اون اگر شرکتی بخواد میتونه بجای اکانت در سایت مذکور (به علت قوانین این سایت ذکر نام فقط در پیغام خصوصی) تبلیغات خودش رو هم انجام بده .

با تشکر

سلام
من میتونم چنین هاستی حدود 200 گیگ هاست رو بهتون با ماهی 30000 تومان بدم
موقعیت : هلند
پورت: یک گیگابیت
قیمت: 30000 تومان
پنل: cPanel

Esi
October 18th, 2011, 22:58
لطفا وضعیت پهنای باند ، تعداد سایت پشتیبانی شده روی سرور ، امکانات ، وب سرور، نوع هارد سرور ، cpu سرور اصلی و خصوصا کیفیت پورت دهی که از همه مهم تره رو به من اطلاع بدید (در صورتی که نمیخواید این اطلاعات رو عمومی اعلام کنید میتونید پیغام خصوصی بگذارید)

novinvps.com
October 18th, 2011, 23:07
در حال حاضر در کنار فروش وی پی اس که یک سال هستش در حال فعالیتیم هاستینگمون تازه شروع به کار کرده سرور میزبانی هاستینگ های حجیم دانلود
1- فعلا اولیش خودتونید.
2- نوع هارد SATA2
3- CPU : XEON 5355
4- برند سرور دل هستش و در دیتاسنتر هلندی serverius با پورت یک گیگابیت در حال سرویس دهی هستش

tthost
October 19th, 2011, 00:08
http://www.webhostingtalk.ir/f20/23082/
میزبانی وب، هاست دانلود نامحدود (http://www.webvillage.ir/v2/hosting/download-unlimited)
میزبانی وب لینوکس ویژه دانلود، هاست دانلود (http://www.webvillage.ir/v2/hosting/download)

مجهز به سي پنل
وب سرور: لايت اسپيد ( پاسخ دهي حرفه اي برابر وب سرور آپاچي و مقاوم در برابر حملات دي داس )
پشتيباني سريع ؛ متخصص و کارآمد
سرعت و آپتايم ايده آل
امکان تست رايگان سرويس
پيشينه و رزومه تجاري؛ فني موفق از سال 1383
سيکل هاي پرداخت ماهيانه، سه ماهه، شش ماهه و يک ساله
تحويل آني بهمراه پرداخت آنلاين بانک هاي عضو شتاب

Esi
October 30th, 2011, 22:49
دوستان پست اول رو مطالعه کنند و اگر پیشنهادی دارند اعلام فرمایند .
با تشکر