PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Centos و *****

mehrdad_server
October 18th, 2011, 00:07
سلام من یک مشکل فنی واسم پیش آمده . من یک dedicated server دارم تحته vmware با 120 ip address من یک vps لینوکس centos نسب کردم و میخام مصلا ۶۰ تا از ip هارو route کنم به centos که نسب کردم واسه درست کردن ***** اما ip ها ping نمیده چون به سرور اصلی route شده . حالا اگه بخام ip های dedicated server رو route کنم به همون وی پی اس centos که رو همون سرور نسب کردم . این کار شودنی هست ؟

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

سلام من یک مشکل فنی واسم پیش آمده . من یک dedicated server دارم تحته vmware با 120 ip address من یک vps لینوکس centos نسب کردم و میخام مصلا ۶۰ تا از ip هارو route کنم به centos که نسب کردم واسه درست کردن s-o-c-k-s اما ip ها ping نمیده چون به سرور اصلی route شده . حالا اگه بخام ip های dedicated server رو route کنم به همون وی پی اس centos که رو همون سرور نسب کردم . این کار شودنی هست ؟