PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کامپیوتر لطفا کمکم کنید

m2vooroojak
October 17th, 2011, 20:21
سیستمم رو میخوام بفروشم یه سیستم جدید بگیرم میشه قیمت جفتشون رو بهم بگید؟

سیستم الانم

ram:1gig ddr2
cpu:4600 2haste
graphic: 8500gt xfx nvidia
main board: p5-kpl-c
dvd rom: farasoo
cart tv
اینو چقدر ازم میخرن؟

حالا سیستمی که میخوام بخرم:

ram: 4ddr3 ya 8ddr3
cpu: 8haste i نمیدونم چی بگیرم میخوام یه چیز وحشتناک قوی باشه
graphic: 2gig ya 4gig agar hast
main board: اینم نمیدونم میخوام یه چیز خیلی قوی باشه
blue ray
و ..... دیگه نمیدونم چه چیزی لازمه

من با سیستمم میخوام بازی و اینترنت و فیلم و گرافیک و خلاصه هر کاری بکنم شاید روزی 1دقیقه هم روشن نکنمش شاید هم 48 تا 72 ساعت یک سره روشن باشه این سیستمی که پیشنهاد دادم چقدر در میاد؟

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

کسی نیست کمکم کنه؟

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

بابا یه نفر بگه این چقدر در میاد دیگه =((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((

Ramin
October 17th, 2011, 20:22
دوست عزیز برای مادربورد پیشنهاد من سری p ایسوس هستش که یکی از بهترین مدل های این سری asus p8p67 Deluxe هستش که تمام امکانات جدید را ساپورت میکند و کیفیت بسیار بالایی داره .برای سی پی یو به نظر من هزینه زیادی هستش با توجه به کار شما از corei 7 استفاده کنید.پیشنهاد بنده corei 5 2500K هستش .رم از corsair 2*2 Gb DDR3 استفاده کنید .ببنید بحث خزید فطعات یک بحث جداست و اینکه این قطعات به خوبی با یکدیگر match شوند بحث دیگری هست. قطعات بالا که اصلی ترین قطعات یک پی سی هستند به خوبی با یکدیگر جفت می شوند . برای هارد ترجیحا هاردی انتخاب کنید که 64 Mb کش و 7200 RP سرعت چرخش داشته باشه .برای کارت گرافیک پیشنهادی ندارم . اما قیمت تقریبی این قطعات که شما عنوان کردید 1.300.000 -1.600.000 هستش .فقط برای کیس !

m2vooroojak
October 17th, 2011, 20:36
دوست عزیز برای مادربورد پیشنهاد من سری p ایسوس هستش که یکی از بهترین مدل های این سری asus p8p67 Deluxe هستش که تمام امکانات جدید را ساپورت میکند و کیفیت بسیار بالایی داره .برای سی پی یو به نظر من هزینه زیادی هستش با توجه به کار شما از corei 7 استفاده کنید.پیشنهاد بنده corei 5 2500K هستش .رم از corsair 2*2 Gb DDR3 استفاده کنید .ببنید بحث خزید فطعات یک بحث جداست و اینکه این قطعات به خوبی با یکدیگر match شوند بحث دیگری هست. قطعات بالا که اصلی ترین قطعات یک پی سی هستند به خوبی با یکدیگر جفت می شوند . برای هارد ترجیحا هاردی انتخاب کنید که 64 Mb کش و 7200 RP سرعت چرخش داشته باشه .برای کارت گرافیک پیشنهادی ندارم . اما قیمت تقریبی این قطعات که شما عنوان کردید 1.300.000 -1.600.000 هستش .فقط برای کیس !
هارد دارم 1ترابایت میخوام یه سیستمی ببندم که 3-4 سال کار کنه برام

نگفتید سیستم خودم رو چقدر میخرند؟

این سیستمی که من کفتم match نیست با هم؟

منم میخوام فقط کیس بگیرم

میشه قیمت تک تک قطعات رو هم بهم بگید؟

AR3N4
October 17th, 2011, 20:38
این کانفیگ سیستمی هست که همین امروز واسه خودم سفارش دادم :

CPU : Phenom II X6 AMD - Black Edition
HDD : WD 1TB - Black 64
Graphic : EVGA 460 nvidia
Board : Biostar TA890FXE
RAM : 8GB DDR3 - Tim - 1333 Buss
Case : Green - X3
Power : 650w Green

رو این سیستم با این مشخصات خیلی تحقیق کردم سیستم خوب و به راهی هست و قیمتشم مناسب هست ! از Intel هم خیلی سر تره !

Ramin
October 17th, 2011, 20:44
هارد دارم 1ترابایت میخوام یه سیستمی ببندم که 3-4 سال کار کنه برام

نگفتید سیستم خودم رو چقدر میخرند؟

این سیستمی که من کفتم match نیست با هم؟

منم میخوام فقط کیس بگیرم

میشه قیمت تک تک قطعات رو هم بهم بگید؟

برای این سیستن همانطور که عرض کردم از هارد با کش و سرعت بالا استفاده کنید.حجم هارد مهم نیست .
دوست عزیز در مورد match بودن قطعات باید نام مدل و برند دقیقا ذکر شود که بنده راهنماییتون کردم برای قطعات اصلی .
قیمت تک تک قطعات به این شکل قابل ذکر نیست .چرا که بازار کامپیوتر شدیدا دارای نوسان هستش و هر روز تغییرات زیادی در قیمت سخت افزار داریم . در نت هم فکر نمیکنم مرجع مناسبی برای در قیمت روز قطعات پیدا کنید. شما لیست قطعات را آماده کنید با مراجعه به بازار قیمت کلی و جزئی سیستم مورد نظر را پیدا میکنید .
در مورد سیستم خودتون هم فکر نمیکنم از 200 تومان بیشتر خریداری بشه :106:

AR3N4
October 17th, 2011, 21:57
ببخشید رامین جان یه لیست قیمت هم میشه برای قطعاتی که من نوشتم بدید ؟

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

ببخشید cpu هشت هسته ای جدیدا اومده ؟ میخواید سرور بگیرید یا پی سی ؟

Optimus
October 17th, 2011, 22:04
سیستم خودت را 200 الی 300 تومان می خرن
چون سیستم دست دوم ارزشش می یاد پایین
اگر قطعه قطعه بفروشی خیلی بصرفه تره

در مورد سیستم جدید هم یک پاور 1200 وات GReen و یا پاورهای جدید thermaltake مثل Thermaltake Toughpower 1500 W بگیریرد تا مشکلی بهم نزدید
سی پی یو 8 هسته ای برای دسکتاپ نیست و Core i7 های دسکتاپ 4 هسته ای هستند و جوابتون را می ده.مادر بورد هم
گرافیک هم اسوس بگیرید
اسوس خفن می خواید ASUS Mars II 3 GB Dual GTX 580 جوابتون می ده

AR3N4
October 17th, 2011, 22:24
سیستم خودت را 200 الی 300 تومان می خرن
چون سیستم دست دوم ارزشش می یاد پایین
اگر قطعه قطعه بفروشی خیلی بصرفه تره

در مورد سیستم جدید هم یک پاور 1200 وات GReen و یا پاورهای جدید thermaltake مثل Thermaltake Toughpower 1500 W بگیریرد تا مشکلی بهم نزدید
سی پی یو 8 هسته ای برای دسکتاپ نیست و Core i7 های دسکتاپ 4 هسته ای هستند و جوابتون را می ده.مادر بورد هم
گرافیک هم اسوس بگیرید
اسوس خفن می خواید ASUS Mars II 3 GB Dual GTX 580 جوابتون می ده

این پاور که نوشتید به چه دردی میخوره ؟ مگه میخوان سرور بخرن ؟ 1500 وات خیلی زیاد نیست ؟ قیمتش سر به فلک میکشه !

Optimus
October 18th, 2011, 13:54
به خاطر کارت گرافیک هست،وات بالایی می خوره
همین مدل 1200 هم هست

m2vooroojak
October 18th, 2011, 15:36
این کانفیگ سیستمی هست که همین امروز واسه خودم سفارش دادم :

CPU : Phenom II X6 AMD - Black Edition
HDD : WD 1TB - Black 64
Graphic : EVGA 460 nvidia
Board : Biostar TA890FXE
RAM : 8GB DDR3 - Tim - 1333 Buss
Case : Green - X3
Power : 650w Green

رو این سیستم با این مشخصات خیلی تحقیق کردم سیستم خوب و به راهی هست و قیمتشم مناسب هست ! از Intel هم خیلی سر تره !

این سیستم بدون هارد چقدر در میاد؟ فقط کیس به نظرتون چند سال کار میکنه؟

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

ببخشید cpu هشت هسته ای جدیدا اومده ؟ میخواید سرور بگیرید یا پی سی ؟

مگه نیست؟ من نمیدونستم گفتم شاید اومده باشه میخوام یه سیستم فوق آپدیت بگیرم از لحاظ قطعات

Optimus
October 18th, 2011, 21:22
این سیستم پست بالایی اگر پردازنده اش بشه core i7 حدود 150 تومان بیشتر می شه ،مادر بوردش هم عوش می شه و کلا 200 تومان گران تر می شه و کانفیگش خوبه

m2vooroojak
October 20th, 2011, 13:30
به نظرتون سیستمی که توی پست اول گفتم چقدر در میاد؟

paars-uptime
October 20th, 2011, 13:40
سیستمم رو میخوام بفروشم یه سیستم جدید بگیرم میشه قیمت جفتشون رو بهم بگید؟

سیستم الانم

ram:1gig ddr2
cpu:4600 2haste
graphic: 8500gt xfx nvidia
main board: p5-kpl-c
dvd rom: farasoo
cart tv
اینو چقدر ازم میخرن؟

حالا سیستمی که میخوام بخرم:

ram: 4ddr3 ya 8ddr3
graphic: 2gig ya 4gig agar hast
main board: اینم نمیدونم میخوام یه چیز خیلی قوی باشه
blue ray
و ..... دیگه نمیدونم چه چیزی لازمه

من با سیستمم میخوام بازی و اینترنت و فیلم و گرافیک و خلاصه هر کاری بکنم شاید روزی 1دقیقه هم روشن نکنمش شاید هم 48 تا 72 ساعت یک سره روشن باشه این سیستمی که پیشنهاد دادم چقدر در میاد؟

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

کسی نیست کمکم کنه؟

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

بابا یه نفر بگه این چقدر در میاد دیگه =((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((

سلام سیستم اولی طرف 100 میره ولی دوی که میخواهی بگیری برای چه کاری میخواهی ؟
اگه برای کار های گرافیکی میخواهی خیلی زیاد هست ولی اگه برای بازی میخواهی خوب هست ولی ویندوز xp رم 8 گیگ رو ساپورت نمیکنه باید 7 نصب کنید قیمت این سیستم دونی هم به این لینک برو قیمت ها رو زدن

http://www.corci.com/ProductPC.aspx

http://www.corci.com/Pic/NR20HQ-NR10-MM20-MM10.jpg
CORCI-NR20 HQ

1،578،000 تومان

1,836,000 تومان
89,900 تومان

HP سیستم کامل CPU i7 950 , Ram 4GB DDR3 , VGA 1GB Real (ارتقاء رایگان) VGA 2GB REAL , HDD 1TB (ارتقاء رایگان) HDD 2TB , DVD-RW,Modem,Ram Reader,Mouse&keyWireless,LCD HQ/Spk Details (http://www.corci.com/ProductPCDetail.aspx?ProductID=20)

m2vooroojak
October 20th, 2011, 15:24
سلام سیستم اولی طرف 100 میره ولی دوی که میخواهی بگیری برای چه کاری میخواهی ؟
اگه برای کار های گرافیکی میخواهی خیلی زیاد هست ولی اگه برای بازی میخواهی خوب هست ولی ویندوز xp رم 8 گیگ رو ساپورت نمیکنه باید 7 نصب کنید قیمت این سیستم دونی هم به این لینک برو قیمت ها رو زدن

http://www.corci.com/ProductPC.aspx

http://www.corci.com/Pic/NR20HQ-NR10-MM20-MM10.jpg
CORCI-NR20 HQ
1،578،000 تومان
1,836,000 تومان
89,900 تومان

HP سیستم کامل CPU i7 950 , Ram 4GB DDR3 , VGA 1GB Real (ارتقاء رایگان) VGA 2GB REAL , HDD 1TB (ارتقاء رایگان) HDD 2TB , DVD-RW,Modem,Ram Reader,Mouse&keyWireless,LCD HQ/Spk Details (http://www.corci.com/ProductPCDetail.aspx?ProductID=20)

این سیستمی که اینجا نوشته رمش 4 هارد داره ال سی دی و ... که من نمیخوام من فقط کیس میخوام اونم بدون هارد با رم 8