PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه mount هارد روی directadmin [مهم]

vogonee
October 17th, 2011, 14:41
با سلام .

دوستان من به مدیریت سرورم گفتم که 40 گیگ هارد جدید برام اضافه کنه ! گفتن روی دایرکت ادمین سخته انجام این کار و فقط هارد رو برام اضافه میکنن رو vps و mount کردنش روی directadmin دسته خودمه :)‌ میخواستم ببینم این کار رو چجوری میتونم انجام بدم ؟

و آیا شخص قابل اعتمادی هست که اگه بلد نبودم شده در قبال دریافت هزینه این کار رو برای من انجام بده؟

amirizadi
October 17th, 2011, 14:46
فکر نمیکنم ربطی به دایرکت ادمین یا چیز دیگری داشته باشه

احتمالا به سیپنل مقایسه کردن که با 2 تا کلیک میشه مونت کرد
وگرنه شما با خود سیستم عامل میتونید انجام بدید - ربطی به کنترل پنل هم نداره

vogonee
October 17th, 2011, 14:47
میشه آموزش بدید ؟ من یوزر نیم پسورد root رو دارم خیلی جزئی ssh هم آشنایی دارم 2-3 روزه دارم تمرین میکنم:(‌

من الان این 40 گیگ رو برام زد چجوری رو دایرکت ادمین بیارمش؟

amirizadi
October 17th, 2011, 14:51
توی همین انجمن اموزش مونت کردن زیاد هست (سرچ کنید)

داخل انجمن هم نبود گوگل سرچ کنید اموزشهای زیادی وجود داره

vogonee
October 17th, 2011, 15:02
نبود دوست من :( یکی بود اونم بی پاسخ مونده بود . میشه یه لطف بزرگ بکنید و لینک کنید برام؟.

amirizadi
October 17th, 2011, 15:13
howto mount /tmp partition with the noexec,nosuid - DirectAdmin Forums (http://www.directadmin.com/forum/showthread.php?t=37123)

Simple steps to secure /tmp partition on Directadmin / Plesk | GNU Tool Box (http://www.gnutoolbox.com/secure-tmp-directadmin-plesk/)

داخل گوگل سرچ کنید زیاد هست تاپیکهای مشابه

vogonee
October 17th, 2011, 15:22
مرسی دوست عزیز :)‌ اطلاعتی که میخواد خارج از سطحیه که من بلدم.

میشه در قبال دریافت یه هزینه برام انجام بدید؟

amirizadi
October 17th, 2011, 15:28
بله

میخواهید به غیر از پارتیشن /home
یک پارتیشن /home2 هم داشته باشید درسته؟

vogonee
October 17th, 2011, 15:43
دقیق نمیدونم معنیش چیه من الان 50 گیگ دارم 48 گیگش پره 20 یا 40 گیگه دیگه میخوام بخرم و ازش استفاده کنم مثله همین حالا !‌ نمیدونم اینکه شما میگید همونیه که میخوام یا نه؟!‌ یعنی من الان یه پوشه دارم به اسمه dl میخوام بتونم ادامه بدم و تو همون آپلود کنم فایلهامو...!

amirizadi
October 17th, 2011, 15:49
ادامه که نمیشه
باید اون اکانت را به پارتیشن دوم انتقال بدید
بله همسن هست که بنده میگم

vogonee
October 17th, 2011, 15:51
بیچاره شدم پس :))‌ ایراد نداره یه راهی براش پیدا میکنم:* خوب شما آیدی یاهو لطف میکنید که در مورد قیمت و نحوه و زمان کار صحبت کنیم با هم؟

amirizadi
October 17th, 2011, 16:15
ارسال شد