PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود و آپلود

armhar
October 17th, 2011, 05:55
درود . سایت دانلود فیلم و موزیک و سریال و ... دارم و از ابتدا از سرور hipfile استفاده می کنم راضیم ولی دیگه بازدید هام رو به افزایشه و جواب گو نیست میخوام از این سایت |شاتل هاست|هاست|هاست لینوکس |هاست ویندوز|هاست وارز|هاست دانلود|ثبت دامنه|نمايندگي هاست| - فروش ویژه هاست دانلود و آپلود (http://www.shatelhost.com/static-12.html) هاست دانلود و آپلود نامحدود به" گفته شاتل هاست " بخرم که دیگه لینکام مستقیم شه... قیمت ماهیانه اش 109,000 تومان هست . کارم عقلانیه ؟ کسی از شاتل هاست خرید کرده که راهنماییم کنه ؟ دوستان همچین افری دارن !؟

h4m3d
October 17th, 2011, 07:09
سلام دوست عزیز به نظر شما هاست نامحدود وجود داره‏?‏

m2sh
October 17th, 2011, 10:43
سلام
من از شاتل هاست سرویس داشتم ، ولی اصلا ازش راضی نبودم چون اون دفعه پهنای باند سرورش تموم شد و سرعت اینترنت سرورشون به 10 مگابیت رسید که حتی من نتونستم از فایلا بکاپ بگیرم و برم یه جای دیگه
به نظر من از جاهای معرو بگیرید بهتره و بیشتر هزینه کنید

Mohammad_reza
October 17th, 2011, 11:14
سلام دوست عزیز به نظر شما هاست نامحدود وجود داره‏?‏

سرویس نامحدود وجود دارد ، اما اگر قوانین سرویس دهنده رو مطالعه کنید پی می برید که به هیچ وجه به معنی واقعی نامحدود نیست

alibalavipour
January 4th, 2012, 12:55
برای اپ لود و دان لود کردن سرویس هاست و دامین خود هرجا که لازم است میتوانید اپ لود و دان لود کنید

stchost
January 4th, 2012, 13:07
برای اپ لود و دان لود کردن سرویس هاست و دامین خود هرجا که لازم است میتوانید اپ لود و دان لود کنید
دوست عزیز این تاپیک ماله سه ماه پیشه

reeza
January 4th, 2012, 13:12
ماهیانه 13000 تومان در خدمتیم

Mehdi_Enter
January 4th, 2012, 13:48
به نظر شخصی من از IIs سرور مجازی استفاده کنید و اپلود و هم دانلود را به همون سرور مجازی انجام دهید

خواستی خودم برات میدم

موفق باشید