PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد خبرنامه

ejhost
October 16th, 2011, 14:25
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید.
در ابتدا این موضوع رو بگم که اگه اسم انگلیسی خبرنامه رو می دونستم مزاحمتم برای دوستان کمتر بود ولی هرچی هم به فارسی هم به انگلیسی (با اون چیزی که دیکشنری فارسی به انگلیسی داده بود) گشتم موفق نشدم.

منظور من هم از خبرنامه همون قسمتی هست که افرادی که دوست دارند از بروز رسانی سایت مطلع بشوند ابتدا عضو شده و بعد از آن ایمیل ها برایشان ارسال می شود و شامل سرتیتر مطالب/اخبار جدید و قسمتی از متن می باشد که در بعضی مدل ها شامل تمامی خبر می شود و در بعضی دیگر دارای لینک ارجاع کننده به اصل مطلب/خبر در سایت اولیه است.

اولین و مهم ترین مطلب اینه که در اصطلاح وب انگلیسی به چنین چیزی چی گفته می شه؟

دومین مطلب هم اگر دوستان زحمت کشیدند و توضیح دادند این است که اگر بخواهم از فضای هاستینگی خارج از سایت اصلی (صد البته با هماهنگی و امکان دسترسی به سایت اصلی) استفاده کنم از چه سیستم مدیریت محتوایی باید استفاده کنم؟ هاستینگ جداگانه قرار است فقط برای خبرنامه باشد.

باتشکر

lkmew
October 17th, 2011, 01:27
اولین و مهم ترین مطلب اینه که در اصطلاح وب انگلیسی به چنین چیزی چی گفته می شه؟
newsletter

ejhost
October 18th, 2011, 14:37
newsletter

دوباره سلام، بله من هم در در لغت نامه زدم اولین چیزی که داد همین بود! اما ارائه این کلمه دوباره از سوی شما باعث شد بیشتر بگردم و یه کلمه بهش اضافه کردم که شد : Electronic Newsletters و با بررسی بیشتر مشخص تر شد که به اصطلاح بهش : Ezines نیز می گن. از شما ممنونم دارم می خونم چیزی دستم اومد اینجا میارم.