PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : iWeb و مشکل آدم حساب نکردن ایرانی ها

nightman
October 15th, 2011, 22:07
سلام
من ۲ تا هاست اشتراکی از ای وب دارم یکی رو با مشخصات ایرانی یکی رو با مشخصات اماراتی خریدم میل که بشون میزنم با اکانتی که با مشخصات اماراتی گرفتم کمتر از یک روز پاسخ میدن ولی وقتی با اکانتی که با مشخصات ایرانی ازشون گرفتم میل میزنم زیر ۴ روز پاسخ نمیدن :-<

الان هم ۲ هفته هست با مشخصات ایرانی ی هاست جدید گرفتم فقط یک بار میل زدن که مدارک شناسایی بدین دیگه هیچ میلی نزدن هنوز با اینکه دوباره میل زدم بشون

تا حالا کسی بوده با مشخصات ایرانی از ای وب چیزی خریده باشه این مشکل رو دیده باشه؟

تو سایتشون هم که میرم واسه پشتیبانی آنلاین اگر ای پی ایران باشم کلی باید صبر کنم با ای پی دیگر کشور ها سریع پاسخ میدن :-o

Ahmad110
October 15th, 2011, 22:11
سلام
من ۲ تا هاست اشتراکی از ای وب دارم یکی رو با مشخصات ایرانی یکی رو با مشخصات اماراتی خریدم میل که بشون میزنم با اکانتی که با مشخصات اماراتی گرفتم کمتر از یک روز پاسخ میدن ولی وقتی با اکانتی که با مشخصات ایرانی ازشون گرفتم میل میزنم زیر ۴ روز پاسخ نمیدن :-<

الان هم یک ۲ هفته هست ی هاست جدید گرفتم فقط یک بار میل زدن که مدارک شناسایی بدین دیگه هیچ میلی نزدن هنوز با اینکه دوباره میل زدم بشون

تا حالا کسی بوده با مشخصات ایرانی از ای وب چیزی خریده باشه این مشکل رو دیده باشه؟

تو سایتشون هم که میرم واسه پشتیبانی آنلاین اگر ای پی ایران باشم کلی باید صبر کنم با ای پی دیگر کشور ها سریع پاسخ میدن :-o
براي بنده هم پيش اومده و به خاطر اين برخورد بدشون كلا سرويسمو كنسل كردم . بهتون توصيه ميكنم اگه از كانادا ميخوايد خريد كنيد با ديتاسنتر نت اليجنت كار كنيد . كارمنداش بسيار مودب و خوش برخورد هستن با ايراني ها هم هيچ مشكلي ندارن

nightman
October 15th, 2011, 22:19
براي بنده هم پيش اومده و به خاطر اين برخورد بدشون كلا سرويسمو كنسل كردم . بهتون توصيه ميكنم اگه از كانادا ميخوايد خريد كنيد با ديتاسنتر نت اليجنت كار كنيد . كارمنداش بسيار مودب و خوش برخورد هستن با ايراني ها هم هيچ مشكلي ندارن

اینا دارن خودشون رو میگیرن وگرنه پشتیبانی جاست هاست میدونه که من ایرانی هستم و با مشخصات اماراتی دارم از هااستشون استفاده میکنم ولی خیلی خیلی خیلی بام خوب برخورد میکنن حتی اولش گفتم ایرانی هستم خودشون بم گفتن شما اگر با مشخصات یک کشور دیگه خرید کنید مشکلی پیش نمیاد :-o

Sir.DarKNesS
October 15th, 2011, 23:49
سلام

الان هم ۲ هفته هست با مشخصات ایرانی ی هاست جدید گرفتم فقط یک بار میل زدن که مدارک شناسایی بدین دیگه هیچ میلی نزدن هنوز با اینکه دوباره میل زدم بشون

عجب
فردا ادرس دیتاسنتر رو میگیرم باهم بریم گردو خاک کنیم : دی
خوب چرا هر درو با مشخصات امارات نگرفتی ؟

nightman
October 16th, 2011, 00:39
عجب
فردا ادرس دیتاسنتر رو میگیرم باهم بریم گردو خاک کنیم : دی
خوب چرا هر درو با مشخصات امارات نگرفتی ؟

آخه خیلی گیر میدن به مدارک هرچی واقعی تر باشه بهتره چون شک کنن به مدارک تمومه دیگه جواب نمیدن اصلا

kingoftehran
October 16th, 2011, 10:24
عمر iweb ّه پایان رسیده است برای ایرانی ها همین ایرانی ها بودند که بعد جریان سافت لایر iweb را غول کردند.خود ما بالای 18 تا سرور را انتقال دادیم تازه مشخصات ما به طور کامل آمریکایی بود و بازم پشتیبانی نمی دادند .

FILMHOO
October 16th, 2011, 15:55
چندان توفه ای هم نیستند ... برن به جهنم !!

okey
October 16th, 2011, 17:42
احترام هر کس دست خودش هست

irlogo
October 17th, 2011, 11:16
زمانی که Multacom سرور های ایرانی ها رو به علت تحریم بست خود آقای Kia که یک ایرانی و منیجر این دیتاسنتر هست به شخصه از بنده عذرخواهی کرد
اما اکنون در Iweb این آقای پناهی این قدر بی ادب و فاقد معیار های ارزشی هستند که نمی تونیم بگیم در Iweb فلان شخص ایرانیه و می شه باهاش کار کرد ...
البته ایرانی های دیگری در Iweb هستند و به مراتب بهتر از این شخص عمل می کنند

victor7732
April 12th, 2012, 09:23
فکر نمی کنم Iweb به خاطر ایرانی بودن با ما بد برخورد کنه ، احتمالا کلا با همه بد برخورد میکنه , چون خیلی بزرگتر از این حرف هاست .... ( هر چند به نظر من باز هم دلیل نمیشه )

sheitonakshirazi
April 12th, 2012, 11:32
من که خودم یه سرور ازشون گرفتم بنده خداها بهم زنگ زدن
با شماره های ایرانسل هم زنگ زدن
خیلی هم مودبانه حرف میزدن
مشخصاتم هم ایرانی بود !!!!!
عجیبه این حرفو میزنین!!!!

dreamdata
April 12th, 2012, 14:14
من که خودم یه سرور ازشون گرفتم بنده خداها بهم زنگ زدن
با شماره های ایرانسل هم زنگ زدن
خیلی هم مودبانه حرف میزدن
مشخصاتم هم ایرانی بود !!!!!
عجیبه این حرفو میزنین!!!!

کسی که بیخودی نمیگه - حتما برای شما هنوز پیش نیومده. در کل ی عده رو توی لایو چت برای بعضی سرورهایی که ارزون قیمت تر هستند گذاشتند که تا آی پی جاهای بدبختی مثل کشورمون میافته واسشون خیلی قشنگ باهاتون صحبت میکنه و مختون رو میزنه و فک میکنید به به چه خبره . ی مدت که بگذره مشخص میشه ... ما که سالهاست کاری با آی وب نداریم اما متاسفانه هنوز برخی دوستان پول های گزافی به این شرکت میدن. همین دیروز برای یکی از دوستان پیمینت انجام دادیم اونجا. اصلا جدای از بحث اخلاق ایمیلی مبنی بر مشکلی در هارد دیسک سرور که براتون بیاد دیگه باید عزای اطلاعات از دست رفتتون رو شروع کنید. ( البته اگر بکاپ خارجی نداشته باشید )

victor7732
April 12th, 2012, 19:45
حتما طرف که از Iweb زنگ زده ایرانی بوده ! :113: