PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معادل Addon domains در پلسک

powerboy65
October 15th, 2011, 00:01
سلام دوستان
حتماً می دونید که Addon domains تعداد سایت های قابل میزبانی مجزا در سی پنل رو نشون میده. می خواستم بدون هنگام ست کردن یک اکانت در پلسک برای ویندوز معادل این Addon domains چیه که به عدد دلخواه تنظیم کنیم؟

با تشکر

aghdaee
October 15th, 2011, 00:20
سلام دوستان
حتماً می دونید که Addon domains تعداد سایت های قابل میزبانی مجزا در سی پنل رو نشون میده. می خواستم بدون هنگام ست کردن یک اکانت در پلسک برای ویندوز معادل این Addon domains چیه که به عدد دلخواه تنظیم کنیم؟

با تشکر
توی پلسک addon domain وجود نداره
موفق باشید

powerboy65
October 15th, 2011, 01:02
پس چطور تعیین کنیم از قسمت مدیریت که در هر بسته هاستینگ امکان میزبانی چند دامنه مستقل وجود داره؟ هر هاستینگ فقط برای یک دامنه هست نه بیشتر؟؟؟؟

aghdaee
October 15th, 2011, 01:04
پس چطور تعیین کنیم از قسمت مدیریت که در هر بسته هاستینگ امکان میزبانی چند دامنه مستقل وجود داره؟ هر هاستینگ فقط برای یک دامنه هست نه بیشتر؟؟؟؟
عرض کردم در پلسک این قابلیت نیست

powerboy65
October 15th, 2011, 01:05
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.سوال بنده این هست که هر اکانت پلسک برای میزبانی تنها از یک سایت میزبانی می کنه نه بیشتر؟

aghdaee
October 15th, 2011, 01:07
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.سوال بنده این هست که هر اکانت پلسک برای میزبانی تنها از یک سایت میزبانی می کنه نه بیشتر؟
بستگی به نوع اکانت داره
اگر کلاینت باشه می تونه چند تا دامنه زیر مجموعه اش تعریف کنه
اگر دامین خالی باشه خیر فقط دامنه خودش می تونه بالا بیاد

powerboy65
October 15th, 2011, 01:08
خوب الان من به عنوان مدیر سرور که قصد ساخت اکانت برای مشتری رو دارم باید بگم که در هر هاست فقط امکان میزبانی از یک دامنه هست؟